Самая СоветЧиваЯ• 13 мая в 16:52
Обмежено придатний. Тилова частина. Це тимчасово?
Коли і в яких випадках людину шлють далі.
Причина обмеженості поганий зір (одне око майже не бачить) та артроз коліна (чи щось схоже, коліно випадає).
Самая СоветЧиваЯ
• 13 мая в 16:53
Ответ длязадумчивая мордочка
що значить ’шлють далі’?
На штурм наприклад.
задумчивая мордочка• 13 мая в 16:53
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
На штурм наприклад.
а ще куди? наприклад
Кросівки оригінал• 13 мая в 16:54
Мені цікаво, а що він зараз робить?
Тцк бики по вулицям бігають, людина без зору служить
Самая СоветЧиваЯ
• 13 мая в 16:55
Ответ длязадумчивая мордочка
а ще куди? наприклад
Мала на увазі не в тилову. Бо зараз роботу йому дали в тилу але куди ділись попередні звідти? Куди їх перевели?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 13 мая в 16:55
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
На штурм наприклад.
По закону повинен бути там де зазначно у висновку ’придатний до служи в....’
Чого мають слати далі?
задумчивая мордочка• 13 мая в 16:56
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
які попередні? напішіть прізвища та номер частини, я спитаю
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 13 мая в 16:57
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Одне око майже не бачить це яка гострота зору? Інвалідності немає?
Самая СоветЧиваЯ
• 13 мая в 16:58
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Немає. Ходить прищурений завжди. Не інвалід. Одне більш менш
Пупуговка• 13 мая в 16:59
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
На штурм наприклад.
За одну годину чоловіка зібрали і відправили на нуль. Через три дні безвісти зниклий.
Самая СоветЧиваЯ
• 13 мая в 16:59
Ответ дляПупуговка
Звідки зібрали? З тилової частини?
Самая СоветЧиваЯ
• 13 мая в 17:00
Ответ дляКросівки оригінал
Мені цікаво, а що він зараз робить?
Я точно не знаю. Він мамі пише.
Повітруля• 13 мая в 17:00
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Сусід без ока на передовій. Спочатку в тилу був, потім відправили на передову
СКИБИДЫШь• 13 мая в 17:02
Щоб постійно сидіти в тилу треба платити. Як не платити, відправляють всіх на фронт
Тому, як домовиться - то не відправлять
Перша на селі• 13 мая в 17:03
Ответ дляПупуговка
Без учебки?
Самая СоветЧиваЯ
• 13 мая в 17:03
Ответ длязадумчивая мордочка
Питання в тому чому в тилу є місця для обмежених. Куди попередні обмежені поділися. Бо смертність там нижче як ніяк.
задумчивая мордочка• 13 мая в 17:04
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
всюди некомплект
людей не вистачає
СКИБИДЫШь• 13 мая в 17:04
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Попередніх відправили
ЯНаПэПэ• 13 мая в 17:06
с работы чувака забрали, со зрением беда ( врач: как вы без собаки- поводыря вообще передвигаетесь?) не знаю, насколько на ноль- но куда- то вот фактически туда. в тылу не был(
Анти-анонім• 13 мая в 17:08
В тилових частинах є місця, але постійно приходять накази про переміщення і потрібно когось відправляти. Зараз обмежено придатних можуть відправляти на схід на будівництво фортифікаційних споруд
Самая СоветЧиваЯ
• 13 мая в 17:08
Ответ дляАнти-анонім
Зрозуміла. Дякую
Самая СоветЧиваЯ
• 13 мая в 17:10
Ответ дляЯНаПэПэ
Може у мого просто є спеціальність. Я не знаю чому так.
Кусачая Я• 13 мая в 17:12
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Чого мають слати далі?
По закону тцк не має права долучати силові методи, але вони чхати хотіли на закони. Так і в армії - куди командир захоче, туди і пошле. І плювати йому на висновок. Такі реалії.
Перша на селі• 13 мая в 17:24
Ответ дляПупуговка
После учебки распределили в часть
Скільки був в учебці, 3 дні?
Кашпо• 13 мая в 17:30
Ответ дляПовітруля
Це брехня.Всі хто отримав інвалідність,давно вже демобілізовані,або служать далі за власним бажанням,з обмеженнями по ВОС.
Людина без ока,буде інвалід за висновками.Ніякої передової в нього не може бути .З якою ціллю ви брешете?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 13 мая в 17:33
Ответ дляПовітруля
Людина без ока має право на інвалідність
Добровільно може бути і на передовій
Зараз все скажу• 13 мая в 17:35
Ответ дляАнти-анонім
Вірно і кого відправлять? Потрібних спеціалістів, з управляння чи простих хлопців? Так отож.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 13 мая в 17:36
Ответ дляКусачая Я
Ну можна гадати
Відправлять в штурмові/не відпралять/ куди відправлять/ коли відправлять і т.д
ЖаннаНеАгузарова• 13 мая в 18:02
Ответ дляЗараз все скажу
Якщо вже так розібратися, то чим ж такі спеціалісти в управлінні потрібні? В тилу...
Маю досвід. Частина ппо в тилу. Основна задача - збивати дрони, ракети. ’Спеціалісти’ в основній своїй масі навіть возу потрібного не мають і свідомо уникають його здачі, щоб не відправили воювати. Стріляти не вміють. Навчання - в полі, з розрядженою зброєю, бігають і , увага, РОБЛЯТЬ ВИГЛЯД, що стріляють.
Вгадайте, хто їде у безстрокові відрядження на 0. Звісно, хлопці, які відвоювали, втратили здоров´я, а спеціалісти ( свати, брати, знайомі) і далі солодко сплять дома і єдина їх проблема - тривоги по ночах. До речі, ще й доплату бойових отримують