Кошка Мурка• Изменено 13 мая в 18:09
Можно ли найти работу без требования розговаривать на украинском языке?
Моя работа не предусматривает публичность. В основном контактирую с колегами на кухне. Хотела б услышать ваш взгляд, как вы справляетесь с такими предрасудками на работе, и что делаете если вам вместо вежливого ответа, на собседеовании, говорят ’не зрозумів вас’?
Карапулька• 14 мая в 03:26
Ответ дляАгафья-bb3b
Ну так скажите это в первую очередь себе)) Мы говорим на своем языке, с которым выросли, думаем, он нам родной. А вы упрямо навязываете нам думать на другом.
рос. свій язик лишень для кацапок та кацапів, а отже висновок простий - ваше місце - на федерації, а не в Україні. Зрозуміло?
Проблема уся у тому що у рад. час та за роки незалежності - вас з федерації забагато наїхало в Україну, ви за своєю природою - абсолютно чужий матеріал, не сумісний з українцями.
ви представники націі яка 400 років торочить про спорідненість московитів з українцями.............. про що далі тут дискутувати?
Це все. Це просто все....розум це не про московію.
Це те саме як купка людей з однієї секти покоління за поколінням торочить про те що Бентлі та Тойота - це один єдиний автомобіль, без усіляких різниць.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 14 мая в 05:37
Ответ дляЖенщинас
Удалено администрацией...
Барбітта• 14 мая в 06:56
Ответ дляПи Пи Пилюля
Мне так в Польше говорят, что не понимают меня… наверное ругаться любят
а в якійсь Ірландії чи Індонезії так взагалі люті скандалісти
Глас_Народа• 14 мая в 07:51
Ответ дляВ гости звали?
Подростки совсем другое дело. Многие родители принципиально перешли на украинский, потому дети не знают русского.
Недавно консультанта в магазине встретили, девочке лет 18-20, она русский понимает, но мне сказала, что говорить не может, потому на украинском будет.
Но более старшее поколение прекрасно русский знают.
У нас родина до 2014 російськомовною була, в 2014 потроху почали переходити. Але донька спілкувалася російською, бо друзі російською говорили, і всілякі ігри-відео. А 24 лютого її як перемкнув хтось, різко на українську перейшла. Я й не знала, що вона так добре її знає. Ще й нас присоромила, що досі проскакує в розмові російська. Весь контент почистила, всю музику російську повидаляла. І до сьогодні всю родину контролює за мову. Завдяки їй навіть дідусь в 70 років українську вивчив 😁Друзі її в більшості теж так само мову перемкнули в собі.
Так що прекрасно моя дитина знає російську, але продовжує ’самостверджуватися і маніпулювати’ 😁
В гости звали?• 14 мая в 10:14
Ответ дляГлас_Народа
Ваша дочь тоже говорит всем, кто обращается к не по-русски, что она его не понимает?
Глас_Народа• 14 мая в 11:48
Ответ дляВ гости звали?
Так. І своїм, і чужим.
В гости звали?• 14 мая в 12:04
Ответ дляГлас_Народа
Так. І своїм, і чужим.
Значит самоутверждается.
Глас_Народа• 14 мая в 12:13
Ответ дляВ гости звали?
Значит самоутверждается.
Варіант, що їй гидко навіть чути ту мову, не розглядається? Вона місяць сиділа на початку війни у підвалі під градами, а її російський дядько слав їй повідомлення, щоб потерпіла і не нила, нічого з нею не станеться. А потім російськомовна тітка з Маріуполя своїм зросійщеним ротом обізвала її клятою бандерівкою і сказала, що це нам помста за те, що ми їх кацапську мову утискаємо. Як гадаєте, не вплинуло це?
Ну і ще таке - якби вона перед кимось тільки таке робила, я б повірила, що самостверджується. Але вона почистила з плейлистів всіх російськомовних виконавців, перевстановила в усіх іграх мову з російської на українську або англійську, не дивиться фільми з російською озвучкою. Навіть коли її ніхто не бачить і не контролює.
Дивлюся на неї і її друзів, і трохи є надія, що це покоління буде краще за наше.
В гости звали?• 14 мая в 12:19
Ответ дляГлас_Народа
Можно просто сказать, что отказывается говорит на русском - это позиция. А рассказывать, что не понимает - вранье.
Мы из Бучи, то тоже не на курорте были. Мои родственники ничего детям не писали, писали мне, примерно в таком же духе, мы просто вычеркнули их из жизни. Каждый решает сам, как ему поступать.
Глас_Народа• 14 мая в 12:23
Ответ дляВ гости звали?
А чого вона має думати, як чемно відмовити в спілкуванні людям, які за стільки років не спромоглися вивчити державну мову? А чого ті люди не подумають, що комусь на 4му році повномасштабного може бути неприємно чути мову ворога? Чого україномовні постійно мають дбати про почуття російськомовних, а не навпаки? В будь-якій іншій країні така ситуація виглядала б просто абсурдно, і тільки в нашій є абіженкі, яким всі мають в ніжки кланятися.
Люблю порядок• 14 мая в 12:32
Ответ дляВ гости звали?
А що вас примушує так триматись за російську мову? Навіщо? Ви бачите для неї якесь майбутнє в Україні?
В гости звали?• 14 мая в 13:00
Ответ дляЛюблю порядок
Я не то чтобы держусь, мне так проще, банально и эгоистично. У меня и так достаточно трудностей и напрягать себя еще и переходом на украинский не вижу смысла. Я стараюсь писать всегда на украинском, но вот именно тут позволяю себе русский.
В гости звали?• 14 мая в 13:05
Ответ дляГлас_Народа
Не нужно думать о чувствах других, это же не она к ним подошла и начала разговор. Но я себя чувствую гораздо лучше, когда не грублю людям, даже, если они меня раздражают. И тем более не анализирую причины по которым они сделали именно такой выбор, это их дело, пусть живут, как хотят.
Глас_Народа• 14 мая в 13:19
Ответ дляВ гости звали?
А хто вам сказав, що вона грубить? Хіба не можна чемно сказати, що вона не розуміє російської і попросити говорити українською?
Ну при мені не грубила жодного разу, сподіваюся, без мене теж тримає ввічливу дистанцію. Принаймні я її так виховувала, що навіть послати треба вміти виховано і чемно
Postponed_Skipper• 15 мая в 18:00
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
винигред ?
А на яку роботу ви влаштовуєтесь?
Кухар )
Ответ дляГлас_Народа
Ваша донька - приклад для багатьох!