Я супер-пупер• 13 мая 2025
Вам подобається коли готує ваш чоловік?
Я вже дохєріща років просто не можу це терпіти! У нас різні смаки, різні уподобання. Він любе купу приправ, від яких тхне вся хата. Смак м´яса навіть не відчувається, бо за приправами не зрозуміло чи то риба,чи то свинина🤦♀️Вижарює м´ясо до сухарика. Це стосується і шашлика.
А я люблю класику, і декілька банальних приправ типу орегано і паприки.
Я намагаюсь йому лояльно казати, щоб не перебарщував з приправами, або залишав м´ясо трішки "недожареним", але все марно.
Я обожнюю готувати, і не люблю коли у мене на кухні хазяйнують😰
Та чоловік теж любе свої "вишукані рецепти". І завжди вважає що він таким чином нас балує і турбується про нас!
Це все мило, але їсти це не можливо.
Не знаю чи правильно донесла думку, але хотілося виговоритись хоч кудись🤦♀️
Це все мило, але їсти це не можливо.
Ластоноша• 13 мая 2025
Нет, он готовит не съедобную еду.
Ладно приправы, у моего просто все, что в холодильнике криво лежало и в морозилке глаза мозолило, пошло в кастрюлю и это борщ
Ms. Анонимная• 13 мая 2025
Мой шикарно готовит. Обожаю, когда я смотрю рилсы рядом, а он готовит
Чемна панночка• 13 мая 2025
Мій ніколи не готував. Все по дому робив, прибирання, посуд, сантехніку драяв, але готовка руки не стоять.
Ростки жимолости• 13 мая 2025
Мій кулінар такий собі, їстівне, але своє мені більше подобається. Готувати я ненавиджу, тому мовчки їм те що він приготував і радію, що на кухні стояла не я.
Чудовий каламбур• 13 мая 2025
Готує, звикла їм все зготує, не коментую зразу, а вже потім натякаю, як би я зготувала. Сьогодні верталися з роботи і обговорювали чому сметана звертається, коли долати в печінку. (В магазині продавщиця: беріть сметану до печінки..ми купували курячу печінку).
Мастер Класс• 13 мая 2025
Ви ніби описали і моєї мами чоловіка. КОПІЯ!!)Я навіть на якийсь момент подумала що тепер їснує якась така порода чоловіків що таке виготовляють)))))
Чудовий каламбур• 13 мая 2025
Ответ дляЛастоноша
Нет, он готовит не съедобную еду.
Мені колись наварив борщ з синьої капусти, мало того, ще й банку оливок зелених туди додав...зрєліщє: синя рідина і плавають зелені оливки...бррр.
А в крабовий салат умудрився вареної картоплі кубиками додати
Колист надумав ’мімозу’ з шпротами робити і ще чіпсами посипати, тут не дала реалізувати такий стрьомний проект
Ластоноша• 13 мая 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Художника обидеть может каждый))
Суцільна зрада• 13 мая 2025
Люблю коли мені не потрібно готувати, а собі як не їстівне можу й бутик зробити
Чудовий каламбур• 13 мая 2025
Ответ дляЛастоноша
Художника обидеть может каждый))
Так, дуже творчий,це факт зараз сидить аерлграфом грунтує свої моделі літаків з пластику. Вчора він вечерю готував, переключався з роботи довго, не міг зразу до стендового моделювання приступити, а зварив спагетті, зробив простенькій салат, якусь зажарку до спагетті, повечеряли, от і налаштувався до своєї творчості
Чудовий каламбур• 13 мая 2025
Мій вже не вижарює м´ясо до сухарика, то по молодості було . Навчився, головне не забороняти і не критикувати, все з практикою прийде
Щебетушка• 13 мая 2025
Не готовит. К пенсионному возрасту все что умеет, это отварить яйца и сварить себе геркулесовую кашу.
А на столе у него куча приправ, которые он добавляет в еду, приготовленную мною.
Я супер-пупер
• 13 мая 2025
Ответ дляЛастоноша
Нет, он готовит не съедобную еду.
Мій коли лізе в морозилку то у мене нервовий тік починається. У мене може лежати там все! Жменька кукурудзи консервованої(на піцу, бо вся банка не пригодилася),7 оливок в пакетику(бо колись в солянку кину), обрізь лосося(можу в суші добавити) і т.д. А він просто шукає собі щось до пива🤦♀️ тож звук відкриття морозидки мене вводе в страх😂
Чудовий каламбур• 13 мая 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
Мій якщо в холодильнику немає того, що йому треба по задуму , то піде в магазин купить, а в погріб чи морозилку не загляне. А ці походи в продуктовий довгі...тоді сніданок переноситься годин на дві. В вихідний замість 10 ранку може бути пів на першу дня.
Відморожена• 13 мая 2025
Обожнюю коли чоловік готує. Він готує смачно, а якщо щось нове, то завжди питає що саме не сподобалось (якщо таке є), щоб наступного разу виправити.
Добродійка• 13 мая 2025
Не люблю, у него все горелое и одновременно недоготовленное получается. Дома готовлю для всех я, он может себе что-то сделать если меня нет. Когда-то с сыном лежала в больнице и там негде было особо что-то купить, в столовой кормили только детей, так он мне свои блюда горелые носил, это жесть, я похудела за неделю на несколько кг, в мусор всё шло, просила не приносить ничего.
Разгуляшка• 13 мая 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Дякую за коментар. Посміялася.
Життє Бентежне• 13 мая 2025
Не люблю. Так само дофіга приправок вселяких,дуже довго все робить та ще й купа бруду після нього.
Рожева юбка• 13 мая 2025
да, он вкусно готовит (проф образование)
но после него надо на кухню клининг запускать
Чудовий каламбур• 13 мая 2025
Ответ дляРазгуляшка
Дякую за коментар. Посміялася.
Та він гарно готує, лише іноді дуже творчо підходить до страв. Сніданок собі він готує завжди.
Чудовий каламбур• 13 мая 2025
Ответ дляРожева юбка
Ой це взагалі для мене нерви, бо чоловік кожну крапельку зразу витирає і на це йде час... В одній руці ложка, щоб суп мішати, а в іншій тряпка, щоб плями підтирати
ротцвеники• 13 мая 2025
Ооооо, я думала я одна така. Ми готуємо так: хто перший прийшов з роботи - той черговий по кухні. Але ж яку фігню він готує... навіть діти кажуть, що краще, коли мама готує. Але їсти хочеться, мовчки ті шедеври з´їдаємо.
Доросла дівчинка• 14 мая 2025
Обожнюю, коли готує чоловік. Але він любить і вміє готувати. У нього і шашлик смачний, і бограч, і лагман. Мангал, то взагалі його))) Вдома теж готує. В основному він готує. Я рідко)))