Ленивица-красавица• 13 мая 2025
Тремтять руки, онук в реанімації
Донька на 7 місяці вагітності,. Відкрилася кровотеча, дитину дістали, зараз в реанімації (((( їду до доньки з іншого міста, страшно неймовірно
Яка надія що з дитиною все буде добре на такому терміні?? З донькою дякувати Богу все вже добре
Love_Love_Love_• 13 мая 2025
Ответ дляМамин тріль
Ого, тройняшки? С двойней/тройней увеличиваются шансы на преждевременные роды. Мои подружки-двойняшки семимесячные, все по здоровью хорошо
Так, в цих теж все добре до речі перша вагітність в 51. У всіх все добре
Таро Клеопатра• 13 мая 2025
Все будет хорошо,не думать о плохом.скорейшего выздоровления вашей дочери и ребёнку.
Братья Капли• 13 мая 2025
Ответ дляМамин тріль
А чем так страшна пневмония, что вы ее написали рядом с гипоксией. У дочки была пневмония новорожденых - вылечилась и все ок
А в мого сина була - помер, і все не ок.
Полонянка SexShop-а!• 13 мая 2025
Ответ дляМамин тріль
Ну якщо все вкупі, то ой як не добре. В мого було все накупу : 31 тиждень, асфіксія, крововилив, а потім ще добавилася пневмонія.
Love_Love_Love_• 13 мая 2025
Ответ дляПиши-пропало
Удалено администрацией...
Мда уж
Мізки здобути значно важче
Братья Капли• 13 мая 2025
Ответ дляОле Лукойе
Та ну. Воно аби сталось би, або не сталось би. В мене просто о 12 ночі, коли вже спала відійшли води. На рівному місті, просто так без навантаження. Не вздумайте вірити дочку, навпаки - вона потребує вашої підтримки, їй теж страшно
Та ні ну.
Я теж колись допустила таку ж помилку, лазила і їздила увесь день містом. В 29 тижнів кровотеча, екс, після 11 днів в реанімації помер.
Почекуха• 13 мая 2025
В мене чотири місяці тому подруга народила шестимісячного хлопчика,все добре,виходили.Місяць до семи була з ним в лікарні,з семи місяців виписали.Зараз вже гарненький бутусик.
Все буде добре,головне від вас тільки хороші думки і позитив.Для догьки тільки позитивна підтримка,без паніки.
100%• 13 мая 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Дякую що поділилися, а коли стало відомо чи з дитиною все гаразд? Після того як забрали в реанімацію
Якщо щось не так, вони одразу кажуть мамі. А так по протоколу дитина лежить в реанімації. Дихає дитина сама, чи в кисневій масці?
Братья Капли• 13 мая 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
І в мого так. Закінчилося погано.
Полонянка SexShop-а!• 13 мая 2025
Ответ дляБратья Капли
І в мого так. Закінчилося погано.
Співчуваю.
Моєму вже 30, одружився три тижні тому.
Полонянка SexShop-а!• 13 мая 2025
Ответ дляБратья Капли
І в мого так. Закінчилося погано.
Нам повезло, що вдалося перевезти в гарну лікарню.
Тишком_нишком• 13 мая 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
А скільки часу був в реанімації? Довго? І коли відомо стало чи по здоровʼю все гаразд?
Таких недоношенных детей всегда кладут в реанимацию,так что все будет хорошо.
ЧупакабраЗеБест• 13 мая 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
я семимесячная, а мне уже 46 лет))
автор, это лучше,чем 8 месяцев.
не рыдайте, нужен трезвый ум там.
автор, это лучше,чем 8 месяцев.
не рыдайте, нужен трезвый ум там.
а чем 8 плохо то?
Бандитка Сью• 13 мая 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Мені ще години 4 їхати, їду в автобусі дивлюсь в вікно і ридаю, доньку заспокою в переписці, дзвонить я скидаю щоб не чула мого стану
Випийте заспокійливе, чи що...
А то своїм виглядом доб´єте дитину((
ДА да да• 13 мая 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Мне уже за 40. Родилась на 28й неделе. Но я быстро развивалась, проблем, только болела в детстве часто. Из роддома выписали через месяц. Здоровья вашему внуку!
Мамин тріль• 13 мая 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
И как сейчас со здоровьем?
барабанщица• 13 мая 2025
Шанси величезні насправді. Головне щоб вага була гарна і щоб не було супуніх патологій.
Здоров´я доньці і малюку
Молчавочка• 13 мая 2025
Нехай все буде добре.
Племінниці зробили кс на 7 міс, гарна дівчинка, все добре.
Полонянка SexShop-а!• 13 мая 2025
Ответ дляМамин тріль
И как сейчас со здоровьем?
Все добре. В рік хіба, що трошки нижчий був за ровесників, пішов в 11 місяців.
Дама_с_караваем• 13 мая 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Шанс є завжди!
В мене син 7-місячний, вже 30 років йому.
+++ я тоже семимесячная. Все будет хорошо.
Медицина на высоком уровне сейчас.
Полонянка SexShop-а!• 13 мая 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Медицина на высоком уровне сейчас.
Ну отож, якщо 30 років тому виходжували таких діток, то зараз медицина набагато краща.
Упругая попка• 13 мая 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Будкт в инкубаторе пока нужный вес не наберёт
Упругая попка• 13 мая 2025
Ответ дляГуби з філером
Так много всего в этой теме.
Автобус в Польшу к подруге, 20 лет, «дитину достали»...
Яке прикукурене.
Упругая попка• 13 мая 2025
Ответ дляОле Лукойе
10000% я а 8 месяцев 12 часов в самолёте. С чемоданами и пересадкой
Упругая попка• 13 мая 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а чем 8 плохо то?
Раньше точно говорили что в 8 много не выживают. Хз
Слідкуйте, щоб щеплення не вкололи. Недоношених не повинні одразу вакцинувати. Але медики по змінах працюють, можуть щось переплутати. Особливо коли переведуть з реанімації, щоб перед випискою не обкололи.
І обов´язково почитайте щось про щеплення, чому багато людей зараз відмовляються від щеплень.
ЩЕПЛЕННЯ І УКРАЇНСЬКЕ ЗАКОНОДАВСТВО:
Книга «Безжальна імунізація»
Найбільший російськомовний сайт про щеплення:
Интересная статья «Если бы медики работали банкирами»
Разбираемся с прививками. По этим статьям есть книга «Ну подумаешь укол»
Сайт Захара Мілютіна:
Что делать, если у ребёнка осложнение от прививки:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1654002
А за цим посиланням шанувальники вакцинної історії можуть завантажити повний (52 сторінки) текст датованого 1889 роком звіту для Британського парламенту з красномовною назвою
«Вакцинація доведена неефективною та небезпечною сорока п´яти роками зареєстрованої статистики»:
ЩЕПЛЕННЯ І УКРАЇНСЬКЕ ЗАКОНОДАВСТВО:
Книга «Безжальна імунізація»
Сайт Захара Мілютіна:
Ms. Искренность• 13 мая 2025
Ответ дляФоточки нема
Сім це набагато краще ніж 8, це я вам як сусідка реаніматолога скажу. Все буде добре. І не забувайте триматися на позитиві самі і підтримувати доньку. Не ревіти там ні в якому разі!!!!!
Почему так? Я 8ми месячная родилась. Просто интересно, уже такое не раз слышала