Ленивица-красавица• 13 мая 2025
Тремтять руки, онук в реанімації
Донька на 7 місяці вагітності,. Відкрилася кровотеча, дитину дістали, зараз в реанімації (((( їду до доньки з іншого міста, страшно неймовірно
Яка надія що з дитиною все буде добре на такому терміні?? З донькою дякувати Богу все вже добре
Фоточки нема• 13 мая 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Можливо комусь на замітку буде! Донька поїхала автобусом до подруги в Польщу. Вчора стало зле, взяла квиток додому, в дорозі стало ще гірше, з автобусу поїхали одразув швидку. Не їздіть під час вагітності кудись, бережіть себе
Ви її ще звинуватьте в чомусь прям там. Серйозно? Це могло статися де завгодо і з ким завгодно. Не вигадуйте. Якщо таке збираєтеся говорити доньці, то краще не їдьте
Полонянка SexShop-а!• 13 мая 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
дочка - родная кровь, внуки нет, уделите лучше внимание дочери, ей оно сейчас нужнее
Краще б йшли ви ....мимо
Ленивица-красавица
• 13 мая 2025
Ответ дляФоточки нема
Я навпаки заспокоюю ії, а вона себе карає і плаче. То я тут написала дівчатам молодим можливо. Доньці 20 років всього лиш..
Непонятно• 13 мая 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Успокаивайте только нормально, моя мама рыдала на взрыд, когда пришла. И это не помогало, а наоборот. Потом ещё судила, присматривалась, наицыпачкиистановится, голову не так держит, меня это очень напрягало
Фуліганка• 13 мая 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Головне не звинувачувати її у цьому, і максимально надати моральну підтримку донці, вона не винна
Ленивица-красавица
• 13 мая 2025
Ответ дляНепонятно
Мені ще години 4 їхати, їду в автобусі дивлюсь в вікно і ридаю, доньку заспокою в переписці, дзвонить я скидаю щоб не чула мого стану
Губи з філером• 13 мая 2025
Так много всего в этой теме.
Автобус в Польшу к подруге, 20 лет, «дитину достали»...
Фоточки нема• 13 мая 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а почему?
Я дуже далека від медицини, щоб переказати те все правильно. Але я тих історій наслухалася вже за 18 років багато, бо з сусідами дружимо. Доречі в нас на вулиці є його теж пацієнтка, теж хлопчик народився в 7 міс, зараз вже йому 12. І вони ну дуже багаті і вона так гляділася, навіть сама за кермом не їздила з 5 місяця, викликала таксі.
Почемучечка• 13 мая 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Перш за все буде Вашій доньці наука.
Нехай з дитинкою буде все гаразд!
Полонянка SexShop-а!• 13 мая 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Бабусю! візьміть себе в руки. Потрібно доньку підтримати, а не ридати.
freedom_2015• 13 мая 2025
33-34 тиждень ,10 днів реанімації ,до місяця ще в патології новонароджених і все ок .Сподіваюсь у вас все буде добре
Непонятно• 13 мая 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Так, валерьяночки выпить и попуститься. Муж у дочки есть, он с ней, по ходу Вы там им обоим нужны спокойная. Чего рыдать? Настроиться на позитив и все
Оле Лукойе• 13 мая 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Дякую що поділилися, а коли стало відомо чи з дитиною все гаразд? Після того як забрали в реанімацію
В першу добу була зупинка дихання, не було смокталтного та ковталтного рефлексів. Спочатку годували через пуповину. Потім я зцеджувала молоко та годувала через назогастралтний зонд. Десь з 2 тижнів почала прикладати до грудей. Звісно що відставала по розвитку, майже на 2 місяці. Активно наздоганяти почала з 8 місяців і в 1 рік розвиток був по віку.
В дитину треба вірити і завжди памʼятати, що це дуже пластичний матеріал і за бажанням можна розвивати та наздоганяти. Перший рік багато клопоту - метод кенгуру, масажи, гімнастики, багато розмовляти, багато гуляти на вулиці, грати і ВІРИТИ в дитину. Якщо є можливість вивозити на природу на річку, море, пляж це дуже допоможе. Не давати гаджети, вони не розвивають. В ранньому віці розвиває природа та середовище. Все буде добре. В моєї був гіпотонус ніжок, але і з цим впорались.в 1 рік вона пішла, з 3,5 років танцює на великій сцені.
Любіть онука, піклуйтесь, щиро радійте кожному успіху і не чекайте біди, не придивляйтеся наче він хворий. Він просто торопижка, але гарний і ваш рідний ❤️
Оле Лукойе• 13 мая 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
В мене був два тижні в реанімації. По здоровʼю в рік зняли з обліку.
Як у нас. В рік невролог зняла з обліку
Доль Чекомбана• 13 мая 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
вы ненормальная?
Тут таких вагон. Вы еще не привыкли? Вон тема ниже, где девушка спрашивает почему люди смерти боятся, то ей там большая половина убиться предложила.
ПультОт_БМВ• 13 мая 2025
я семимесячная, а мне уже 46 лет))
автор, это лучше,чем 8 месяцев.
не рыдайте, нужен трезвый ум там.
автор, это лучше,чем 8 месяцев.
не рыдайте, нужен трезвый ум там.
Мамин тріль• 13 мая 2025
Ответ дляSo_so
Автор, важен объем гипоксии, которую перенес ребенок, не будет ли пневмонии, кровоизлияния.
Слава Богу, что у дочки всё хорошо.
Пока она отходит от КС, идите в реанимацию, ведите себя трезво, без эмоций (они этого не любят), узнавайте все детали состояния ребенка и продумывайте дальнейшую реабилитацию.
Пусть обойдется минимальными последствиями!
Слава Богу, что у дочки всё хорошо.
А чем так страшна пневмония, что вы ее написали рядом с гипоксией. У дочки была пневмония новорожденых - вылечилась и все ок
Оле Лукойе• 13 мая 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Та ну. Воно аби сталось би, або не сталось би. В мене просто о 12 ночі, коли вже спала відійшли води. На рівному місті, просто так без навантаження. Не вздумайте вірити дочку, навпаки - вона потребує вашої підтримки, їй теж страшно
Кудлата хмаринка• 13 мая 2025
Так, бабуся, у вас онук народився!!
Вітаю!!
Все буде добре!! Багато діток семимісячних навіть 40 років назад медицина витягнула. А зараз це і взагалі не саме складне.
Вітаю!!
Мамин тріль• 13 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ось ці три красуньки народились в неповних 6
. Зараз вже бігають.
Ого, тройняшки? С двойней/тройней увеличиваются шансы на преждевременные роды. Мои подружки-двойняшки семимесячные, все по здоровью хорошо
100%• 13 мая 2025
Ответ дляФоточки нема
Сім це набагато краще ніж 8, це я вам як сусідка реаніматолога скажу. Все буде добре. І не забувайте триматися на позитиві самі і підтримувати доньку. Не ревіти там ні в якому разі!!!!!
Теж це чула від сестри що працювала в пологовому. В 7 місяців виживають майже всі. Навіть ті що з патологією.
Братья Капли• 13 мая 2025
Ответ дляГуби з філером
Так много всего в этой теме.
Много чого?
Особливо складно здогадатися, що не так із ’дитину достали’?