Тихомандражная• 13 мая в 23:34
Стильна вишиванка, це яка?
Молодіжна і не така , як в усіх.
У вас така?
Покажіть фото
У вас така?
Покажіть фото
Карамбулкул• 13 мая в 23:57
Ответ дляIQ 80
Я люблю Сварга
Завтра вроде будет минус 20 скидка. Тоже смотрю на одну.
размахер• 13 мая в 23:58
У мене проста, куплена за часів поїздки на ЗУ.
Хочу, обираю, а потім розумію, що не моя ціна..і загалом, мені подобаються авторські, типу Рачицької, а там прайс
поки не подужала(
IQ 80• 14 мая в 00:14
Ответ дляКарамбулкул
Дякую! Я ще сукню їхню ношу, якій 3 роки. Може, наступного року вже куплю нову вишиванку в них. А донька купила в неділю, то в Гулівері дуже мало розмірів було
Тантрический кекс• 14 мая в 07:13
Ответ дляhrystia
Маю декілька речей від Чернікової. Мені подобаються її роботи
Хто така?
Губи до вух• 14 мая в 17:33
що так мало прикладів. Адже не всі вишиванки етнодіма чи якоїсь конкретної дизайнерки стильні
Питання ж стояло ’яка’, а не ’де купити’
Тантрический кекс• 14 мая в 19:58
Ответ дляhrystia
Загугліть. Дизайнерка з Івано-Франківська. Одягала в 2024 нашу збірну на Олімпійські ігри
так а як звуть? за прізвищем що завгодно гуглиться, але не вишиванки