На_оба_рот• 14 мая в 00:12
Що Ваших знайомих іноземців, які відвідували Україну дивує в ній ?
Колись ми приймали американців, їх здивувала велика соціальна різниця між людьми, базари, велика кількість невеликих приватних господарств ( я маю на увазі городи, паї) комунальні дитячі майданчики, не в межах кондомініуму. Цікаво, а що чули Ви?
Шаманю второпях• 14 мая в 21:06
Ответ длядамаАмстердама
Навіщо ви повернулись в таку погану країну? Можливо вона не ваша? Лікарські помилки стаються тільки тут в Україні, прикро, що це сталося з вашою мамою
Додам.То не лікарська помилка.
То- бізнес!!
Шаманю второпях• 14 мая в 21:10
Ответ длядамаАмстердама
А що доброго ?
Ніякої підтримки сімям, де діти. І батьки працююють. 8000гривень в Польщі- як приклад. І ще є сімейна допомога
Ніяких пачок щотижня з їжею, як в ЄС .
Що у нас так круто?
Ніяких пачок щотижня з їжею, як в ЄС .
Що у нас так круто?
дамаАмстердама• 14 мая в 21:11
Ответ дляШаманю второпях
А що доброго ?
Ніяких пачок щотижня з їжею, як в ЄС .
Що у нас так круто?
Ніяких пачок щотижня з їжею, як в ЄС .
Що у нас так круто?
У Польщі теж війна?
Шаманю второпях• 14 мая в 21:12
Ответ длядамаАмстердама
У Польщі теж війна?
А в Україні і не було подібного і без війни.
Тому, не варто прикривати корупцію війною.
І у нас не війна. А військовий стан.
Велика різниця
І у нас не війна. А військовий стан.
Велика різниця
Шаманю второпях• 14 мая в 21:19
Ответ длядамаАмстердама
У Польщі теж війна?
В 2018 в Польщі був загальний страйк вчителів. Підвищення виплати вимагали.
Школи не працювли
Де ви бачили таку солідарність в Україні, окрім шахтарів?
Школи не працювли
Комиссия50%• 14 мая в 21:40
Ответ дляЗаставляличка
Кількість шикарних іномарок на вулицях Києва у одній з найбідніших країн Європи. Це було до війни.
Так в Украине все богатые
Шаманю второпях• 14 мая в 21:41
Ответ длядамаАмстердама
Ні, не розумію. Еацапи - вбивці, аксіома
Так само зараз пцу розпинає упц.
А істинна де?
Ирина Веселуха• 14 мая в 22:22
Чоловіка моєї сестри, австрійця, більше всього дивували громадські туалети в Україні. В якому він був шоці, не передати.
Папобус• 14 мая в 22:23
Ответ дляСплюшка
На рахунок мавп, то подивіться в дзеркало. Вихована людина так писати про дітей не буде.
Я не маю доступу до вашого дзеркала)
Реанимация• 14 мая в 22:34
Ответ дляБавовнятко
Оплата по кьюаркоду в ресторанах.
А що за кордоном немає такої оплати?
Чесно брешу• 14 мая в 23:00
Ответ дляКринжова баба
Та все они понимают, живу сейчас в стране где многто американцев и британцев приехавших на пенсии из-за более доступной жизни )
В какой стране?
Всім шампаньського• 14 мая в 23:08
Ответ длядамаАмстердама
У Польщі теж війна?
А до войны у нас какая была помощь на детей? Напомните пожалуйста
Всім шампаньського• 14 мая в 23:21
Ответ дляпалка-копалка
До войны ещё иностранцы +50 всегда удивлялись уличной торговле, продаже молока и мяса на рынках без холодильников на бетонных/железных рядах или вообще на асфальте. Маршрутки и городской транспорт,а особенно межгород оставлял всегда незабываемые впечатления. При этом женщины несущиеся на каблуках при полном параде удерживая закрывающуюся дверь автобуса вызывали восхищение. Поезда купе нравились, так ехать часов по 12 надо было. Аэропорты Борисполь и Жуляны нравились. Аэропорту Запорожья желела буть лучше и я не иностранка)))
Аэропорт запорожье буквально в 2020 году новое здание современное открыли, я еще с него летала, уже разбито((
Сплюшка• 15 мая в 01:11
Ответ дляПапобус
Я не маю доступу до вашого дзеркала)
Можете в своє глянути, або в будь яке. Для вас різниці не буде. Я не знаю ким треба бути що б так паплюжити своє майбутнє. Але то розумію не від великого ума, можливо ватного.