Ушла и Пришла• 14 мая 2025

Якщо ти лікар, тільки після інтернатури.

Реально влаштуватись закордон працювати по своїй спеціальності? Чехія або Польша. Чи варто туди їхати?
Море Щастя• 14 мая 2025
Якщо спеціальність - прибиральниця, то без проблем, а якщо нейрохірург, то тут трохи складніше
Диви яка я пава!• 14 мая 2025
В любом случае, нужно пробовать. И спрашивать не тут, а среди коллег. Хуже, чем тут, молодому специалисту нигде не будет, начиная с зарплаты и заканчивая отношением с пациентами. Это я вам как врач с 15 летним опытом говорю
автор Ушла и Пришла • 14 мая 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Не знаю тих хто виїхав( і в кого навіть питати.
Диви яка я пава!• 14 мая 2025
Ответ дляУшла и Пришла
А как вы собираетесь искать работу там в таком случае?
автор Ушла и Пришла • 14 мая 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Реклама постійно висвічується. Якась фірма, що підбере роботу, допоможе з документами, але це за гроші. І здається ніяких гарантій
Море Щастя• 14 мая 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Ідеально (!) мову країни фірма за вас вивчить?
автор Ушла и Пришла • 14 мая 2025
Ответ дляМоре Щастя
Це зрозуміло, дякую
Садоводница• 14 мая 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Удалено администрацией...
автор Ушла и Пришла • 14 мая 2025
Ответ дляСадоводница
Удалено администрацией...
Яка ви зла. Лікарі працють до речі до 14:00 перша зміна. Може вже у людини робочий день закінчився?
Море Щастя• 14 мая 2025
Ответ дляУшла и Пришла
У житті рожевих добрих поні взагалі небагато ...
автор Ушла и Пришла • 14 мая 2025
Ответ дляМоре Щастя
Садоводница• 14 мая 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Я не зла, я правду пишу.
автор Ушла и Пришла • 14 мая 2025
Ответ дляСадоводница
Я не зла, я правду пишу.
Добре
Диви яка я пава!• 14 мая 2025
Ответ дляСадоводница
Удалено администрацией...
Диви яка я пава!• 14 мая 2025
Автор, начните групп в ФБ врачебных, также по форумам в конкретных странах поспрашивайте
Садоводница• 14 мая 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Удалено администрацией...
Алина-1240• 14 мая 2025
Так диплом международного образца.реально
Гарантую неперелевки• 14 мая 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Автор, прежде, чем работать , в любой стране нужно сдать экзамен по языку, а потом экзамен по специальности, и не факт, что даже после этого вам так легко будет найти работу,
Marmu• 14 мая 2025
Ответ дляСадоводница
Удалено администрацией...
що за дебільний коментарій? ви ж теж тут сидите, чому лікарям не можна? може, в людини обід чи вихідний? у мене психіатр бере 2500 за прийом у хв 25, у нього не 100% запис, є часом вікна.
У мене от зараз на роботі завал, купа робити, для мене тут посидіти - це як переключити увагу
Гарантую неперелевки• 14 мая 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Это развод 100%
Гарантую неперелевки• 14 мая 2025
Ответ дляСадоводница
Удалено администрацией...
А вы б хотели, чтоб она сутками работала? С чего это
Садоводница• 14 мая 2025
Ответ дляMarmu
Правильно я тут сиджу і ви тут сидите.
Але що тут робити людині, яка має 15 років лікарського стажу?
Невже однакові інтереси з мамками в декреті
Я думала в них інше коло спілкування
Садоводница• 14 мая 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Та ні, думала такі люди проводять дозвілля не сидячи на сайті продажу б/у одягу
Гарантую неперелевки• 14 мая 2025
Ответ дляСадоводница
Иллюзии, одни иллюзии
автор Ушла и Пришла • 14 мая 2025
Ответ дляАлина-1240
Який ви навчальний заклад закінчували якщо не секрет? І чи працюєте вже закордоном?
Marmu• 14 мая 2025
Ответ дляСадоводница
Правильно я тут сиджу і ви тут сидите.
Я думала в них інше коло спілкування
так тут часто пишуть лікарі та інші висококваліфіковані спеціалісти. думаю, мамки у декреті - тут не більшість. у мене, наприклад, дітей немає і одяг б/у я теж не продаю)
Садоводница• 14 мая 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Иллюзии, одни иллюзии
Жодних
Ще раз переконалася, що 15 років лікарського стажу це пустий звук
Гарантую неперелевки• 14 мая 2025
Ответ дляСадоводница
Жодних
Удалено администрацией...
Лукава_Кiшка• 14 мая 2025
Вже варункове в Польщі не дають
Садоводница• 14 мая 2025
Ответ дляMarmu
І депутати, і президент тут теж пише.
Ніхто ж не сумнівається))