Придбала фонтан для своєї киці,а вона не хоче ним користуватися.
Можливо,ви мали такий і знаєте,що вашій киці чи собачці він принесе радість?
З задоволенням віддам його вам.
Ответ длялара89
Случайно анонім нажала
Так.
Напишіть в особисті куди відправляти
Идууу--уууу блин• 15 мая 2025
Ответ дляharchushyn
Так.
Напишіть в особисті куди відправляти
Якщо не забрали
Можна мені для кішечки
Дякую
Можна мені для кішечки
Дякую
Ща как дам• 15 мая 2025
Поспешили Вы, автор. Котам нужно время, чтоб оценить безопасность появившейся дома новой стремной шумящей фигни. Моей кошке понадобилось 2 недели, чтоб признать фонтанчик безопасным. И уже пару лет пьет из него лучше, чем просто из мисок