вАлнуюся сильнА• 15 мая 2025

Какой продукт вы считаете переоцененным и не понимаете, почему все им увлекаются

К примеру, модные суперфуды или импортные деликатесы.
Бюст Березуцкого• 15 мая 2025
Ответ длябибизяна
всі продукти,які по географічному положенню нам не властиво вирощувати та вживати
і банан?
бибизяна• 15 мая 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
і банан?
начебто зрозуміло написала
’всі продукти’
Муркошечка• 15 мая 2025
Дунайка и спаржа)))
из желе я• 15 мая 2025
Ответ дляМуркошечка
Дунайка и спаржа)))
Что такое дунайка?
Штора с кисточкой• 15 мая 2025
Ответ дляиз желе я
Что такое дунайка?
Селедка
Ошеламиссимо• 15 мая 2025
Ответ дляАноним_1858
За Дунай-Дунай-Дунаееееммм...зреет виноград (с)
Экспертиза• 15 мая 2025
Да, всякі там чіа і авокади вважаю необов´язковими в раціоні. Але ж їсти треба не лише щаради користі, але й заради задоволення, тому всякі харчові баловства вітаються.
Экспертиза• 15 мая 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
і банан?
І банан. Цілком замінний яблуками.
Муркошечка• 15 мая 2025
Ответ дляиз желе я
Что такое дунайка?
Селедка Дунайская соленая. На Привозе по 300-350 грн на штуку в начало сезона)))) на очень большого любителя. Сейчас по 200 грн))) та й даром ненадо мне)))
из желе я• 15 мая 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Селедка
Пошла гуглить где купить на пробу)
Экспертиза• 15 мая 2025
Ответ дляМуркошечка
Дунайка и спаржа)))
Ой, дунаєчка!
Зроблено у 80-х• 15 мая 2025
На мою думку, все рибне делікатесне - устриці всілякі, чорна ікра, омари, ну рибне і рибне, не люблю рибне і не розумію вартість на такі делікатеси. Авокадо та дуб.шоколад нехай лишаються:-) розумію, модно, але скоро відійде, що авокадо, що цей шоколад з халвою - на любителя. А ось оце все рибне вже не один десяток років ціни такі має. Туди ж печінка фуа-гра.
Муркошечка• 15 мая 2025
Ответ дляЭкспертиза
Ой, дунаєчка!
Она мне болотом отдает, как толстолоб. А мама аж кипятком писяется, как любит ее)))
Та_все_ок_будет• 15 мая 2025
Ответ дляАноним_1858
В фейхоа дуже багато фолієвої кислоти для вагітних саме те
може, але у нас її таку підгнившу продають задорого, що користі там дрібка залишається(((
Дама_с_караваем• 15 мая 2025
Лук, думаю его можно отнести к суперфуду, которым все увлекаются
Штора с кисточкой• 15 мая 2025
Ответ дляиз желе я
Пошла гуглить где купить на пробу)
В сильпо есть
Светка-пипетка• 15 мая 2025
Суши
Янгол в камуфляжі• 15 мая 2025
Хліб. На фоні всіх смачних продуктів, що нам доступні - люди досі їдять це безвкусне гімно
Та_все_ок_будет• 15 мая 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
гречаний багет вам теж несмачний?!
Папина дочка• 15 мая 2025
Устриці)Фейхоа,Ягоди годжі , авокадо, чіа, тофу, булгур)морські коники, гребінці)равлики))
Снегурочко• 15 мая 2025
Шпинат, броколі, рукола. Терпіти не можу...
Треба підробіток• 15 мая 2025
Дубайский шоколад, все несмывашки для волос от керастаз, и эта ужасная китайская термозащита с алибабы - Rated Green, которой многое пели оды, купила, до сих пор стоит в шкафчике этот тюбик вазелина для волос(
Янгол в камуфляжі• 15 мая 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
гречаний багет вам теж несмачний?!
Ні. Ніякий він, що вівсяний що гречаний
Чарівна патика• 15 мая 2025
Переоцінена щириця, яку гордо називають амарантом, і лобода, яку називають чіа.
Авокадо корисне, але не так, щоб прям вау. Лосось переоцінений з точку зору користі. Оселедець навіть краще.
Астоновитесь!• 15 мая 2025
Дубайский шоколад, Киевский торт современный.
Чарівна патика• 15 мая 2025
Ответ дляМуркошечка
Дунайка и спаржа)))
Чого це дунайка переоцінена? Наш оселедчик, смачний, пружніший за норвезького. Ще й заробіток для наших людей.
У них там в сусідньому селі теплиці полуничні розфігачило дронами, судноплавство закрите, тож лише оселедець і лишився для заробітку.
КвартираЧья• 15 мая 2025
Кіноа, амарант - це просто насіння шалфею і кормового будяка для тварин.
Летюча помилка• 15 мая 2025
Мне смешно, когда вещают, что без авокадо не получится сбалансированного питания.
Я в принципе считаю, что для условного украинца полностью достаточно тех овощей, фруктов и злаковых, которые являются типичными для этого региона. Всякие апельсины, лимоны, бананы и другие завезенные продукты это исключительно баловство для вкусовых рецепторов, а не необходимость.
Янгол в камуфляжі• 15 мая 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Ну ешьте буряк с картошкой , закусывач морковкой. А для меня нет вкуснее завтрака чем авокадо с тунцом, томатом и яйцом. И вы меня не переубедить, что буряк вкусней. Хотя его я тоже ем с удовольствием, в виде салата.
КвартираЧья• 15 мая 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Повністю погоджуюсь.
Ще додам про вітаміни. Боже-боже, всі повально ковтають пігулки, бо вітамінів на всіх не вистачає) В Україні треба картон їсти, щоб зловить авітаміноз. Місцевих продуктів досить для отримання всіх необхідних організму елементів.