Перша леді колгоспу• 15 мая в 11:42

Річ яку ви викинули, а потім пошкодували

Всі ми в "приступах чистоти" любимо викидати речі, які здаються непотрібними. А потім проходить час і за якимись шкодуємо.

Я так в боротьбі за естетику на кухні повикидала всі емальовані каструлі і миски, накупила красивого посуду з нержавійки. А потім виявилось, що в ній не можна варення варити.

Халат майже новий викинула, бо дуже вже жаркий був навіть для нашого клімату і місця багато займав, а зараз +14 в квартирі, то думаю пригодився би)
КвартираЧья• 15 мая в 12:28
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
шкаф с зеркальными дверями. купила без зеркал и теперь страдаю, в квартире ни одного зеркала в полный рост
Так приклейте зеркало
КвартираЧья• 15 мая в 12:29
Ответ дляПластилин_Колец
Я ничего не выкидываю.
Тяжело расстаюсь с вещами.
Приступов «чистоты» у меня не наблюдается.

Отдаю только детские вещи, из которых выросли. И то, что порванное - выбрасываю.
Вы как мой муж 😂