SvetaMir• 15 мая в 12:57

Не працює продаж квитків Варшава-Хелм на сайті https://ebilet.intercity.pl/

Дівчата, порадьте, де купуєте квитки? Завжди купувала тільки на цьому сайті, але зараз нічого не виходить. До процесу оплати все ок, але як тільки клікаю оплатити, ось таке вікно показує.
ДаЗдраПерма• 15 мая в 13:02
поставте собі застосунок PKP INTERCITY
я купувала через нього
100pudov• 15 мая в 13:26
Koleo pl
Сиджу тихенько• 15 мая в 13:28
Завжди купувала на сайті інтерсіті.пл, але оце їхати у відрядження і все висить, ще й не один день і не два. То викрутилася через Перемишль - через укрзалізницю, а до Берліну через дойчебан. Назад з пересадками, до Варшави через дойчебан, до Ковеля на нашому автобусі і вже з Ковеля УЗ.

Але поки цей маршрут придумала, понервувала, бо треба було все терміново, а нічого не працює. Вибираю поїзд, клас, обираю місце вікно-стіл, натискаю ’куп білет’ і мене вибиває на сторінку пошуку поїзда. І помилка ’неможливо здійснити пошук за параметрами’, щось таке.