SvetaMir• 15 мая в 12:57
Не працює продаж квитків Варшава-Хелм на сайті https://ebilet.intercity.pl/
Дівчата, порадьте, де купуєте квитки? Завжди купувала тільки на цьому сайті, але зараз нічого не виходить. До процесу оплати все ок, але як тільки клікаю оплатити, ось таке вікно показує.
Сиджу тихенько• 15 мая в 13:28
Завжди купувала на сайті інтерсіті.пл, але оце їхати у відрядження і все висить, ще й не один день і не два. То викрутилася через Перемишль - через укрзалізницю, а до Берліну через дойчебан. Назад з пересадками, до Варшави через дойчебан, до Ковеля на нашому автобусі і вже з Ковеля УЗ.
Але поки цей маршрут придумала, понервувала, бо треба було все терміново, а нічого не працює. Вибираю поїзд, клас, обираю місце вікно-стіл, натискаю ’куп білет’ і мене вибиває на сторінку пошуку поїзда. І помилка ’неможливо здійснити пошук за параметрами’, щось таке.