Сарафанное радио• 15 мая 2025
Польша, обязательно ли нужно работать?
Планирую выехать с сыном подростком, муж воюет четвертый год, мы с оккупированных мест.
Если у меня нет необходимости идти там на работу, содержит муж + помогают родители, должна ли я что то Польше? Налоги и т.д.?
Дую на вітер• 15 мая 2025
Ответ дляСарафанное радио
Интересует налоги, декларации и прочее
Якщо не працюєте, то ніякі декларації не здаєте. Якщо, звичайно, не ведете підприємницьку діяльність в Україні, там тоді трошки інша процедура
Дую на вітер• 15 мая 2025
Ответ дляСарафанное радио
Читала в какой то из тем, что если больше 180 дней в Польше то должна показать за что живу и платить налоги
де читали?
Дую на вітер• 15 мая 2025
Ответ дляБрехушечка
Захист тільки до 30.09.2025 чи його продовжать,під великим питанням.Щоб вам легалізуватися потрібна праця
’чи продовжать’ скільки раз вже було? Тому і в цей раз продовжать, поки тривають військові дії на території України. А далі автор вже визначиться сама.
Дую на вітер• 15 мая 2025
Ответ дляСарафанное радио
Думаю, что его продлят, я так три года жду что вот вот всё закончится и никак
авторе, ось офіційний сайт польського уряду для українців.
Легальне перебування на території Польщі
.
Читайте офіційні джерела, а не Порадницю і т.п.
.
Дую на вітер• 15 мая 2025
Ответ дляБрехушечка
Автор ну й порахуйте ваші розсходи,бо щоб зняти житло,вам треба ще заплатити кауцію це плюс зверху десь тисяча,або дві тисячі баксів.
Якщо автор не планує працювати, а тільки пересидіти, то їй не потрібен пентхауз у Варшаві. В Польщі багато здається пристойного житла і не 2 тис. дол
Дую на вітер• 15 мая 2025
Ответ дляБрехушечка
Ви явно не в Польщі,і не відчуваєте як зараз біженці стоять посеред горла полякам.Тому запросто можуть не продовжити
Чомусь я і багато моїх знайомих, з котрими тісно спілкуємось, та й сама живу на дві країни, не помічаємо ніякого стояння українців полякам поперек горла. Читаю про це лиш на подібних цьому форумах і в дописах тих, кому ’все должни’
Дую на вітер• 15 мая 2025
Ответ дляСарафанное радио
Об этом я тоже знаю, конечно, ребенок пойдет там в школу
і правильно, не треба дитину ізольовувати, це їй тільки на користь піде. На даний момент вступила в дію устава, що дитина повинна ходити в польську школу, якщо сім’я планує отримувати 800+. І то, це мусолилось 2 роки, поки вступило в дію
Дую на вітер• 15 мая 2025
Ответ дляСарафанное радио
Может подскажите, сначала мне нужно сделать страховку на пару недель туристическую, пока не оформят там другую по укр?
для чого? Ви відразу по приїзду подаєтесь по спецзакону разом з дитиною на песель укр. отримуєте його відразу при звернення
Дую на вітер• 15 мая 2025
Ответ дляДрібка щастя
Только 183 дня, дальше налоги.
ну звідки ви такий брєд берете?
Дую на вітер• 15 мая 2025
Ответ дляСарафанное радио
Вон ниже пишут что становишься налоговым резидентом и нужно платить 😳
я Вам дала посилання на офіційний сайт польського уряду.
Є ще один
можна задати там питання. Для чого Ви і далі ’Вон ниже пишут’?
Є ще один
Брехушечка• 15 мая 2025
Ответ дляДую на вітер
Я ж про виплати і продовження статусу,ви чи не бачите на чому будується передвиборча компанія в президенти Польщі
Дую на вітер• 15 мая 2025
Ответ дляБрехушечка
1. Про виплати вже прийнято.
2. Мені вистачає розуму відрізняти реальну картину від передвибочого шоу на публіку.
3. Продовження статусу буде залежати в першу чергу від директиви ЄС, а не від піар-спічів кандидатів в Президенти Польщі.
Апрель Ивановна• 16 мая 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Если сын будет учится в польской школе и будет статус укр, ещё получите 800 злотых на ребенка в месяц
Навряд чи, зараз мова про те, що 800+ отримуватимуть діти тих, хто працює, у всякому випадку це передвиборі лозунги, вибори 18/05..
Апрель Ивановна• 16 мая 2025
Ответ дляБрехушечка
Та продовжать його, як у всій Європі, друга справа, що жуватимуть до останнього.