Первоклашка Я• 15 мая 2025
Можливо тут є гінекологи. Гіперплазія
Лікар назначив на 2 місяці вагінальні таблетки Лютеїна. Якщо не зменшиться ендометрій, тоді хірургічно. людині 55.Чи є сенс чекати 2 місяці?
Чесно брешу• 15 мая 2025
Краще вичистити напевно, бо заодно і перевірити на рак. Вік не молодий. Хоча два місяці ролі не грають. Можна спробувати.
Я не лікар. Мала операцію. Так «почистили» надто глибоко. Тепер місяцних без таблеток немає. Але я не планую народжувати.
Первоклашка Я
• 15 мая 2025
Ответ дляelenandfriends
Менопауза чи ні? Скільки товщина ендометрію?
Менопауза 4 роки.11 мм.
Дівчина Бобула• 15 мая 2025
Ответ дляПервоклашка Я
Менопауза 4 роки.11 мм.
Категорически неправильное назначение, выскабливание обязательно, уже, срочно ищите другого врача
Дівчина Бобула• 15 мая 2025
Ответ дляПервоклашка Я
Менопауза 4 роки.11 мм.
Это называется постменопаузе- и выскабливание необходимо для исключения рака
Тут надолго• 15 мая 2025
Ответ дляЧесно брешу
То вам ще добре, що не наростає, бо буває чистять і чаистять, а без гормону нароста без кінця і краю