Отож, отримала я свій світшот — виявився такий, як замовляла. На ньому видно мазки, видно, що є розпис. Але! Художниця запевняла, що світшот робиться під мене. По всій логіці, малюнок міг бути схожий, як у пості, але не ідентичний, бо це ручна робота. Проаналізувала для цікавості два фото в GPT — той, що мені вислали, і той, що був у пості. GPT сказав, що то один і той самий малюнок, бо навіть хаотичні мазки однакові.
Мій висновок такий: мені вислали світшот, який був для реклами — так би мовити, демонстраційний зразок — через те, що я почала кіпіш.
Виріб такий, який очікувала, і це добре. Але однозначно не рекомендувала б нікому в неї купувати.