Пускаю бісики• 16 мая 2025

Я погана хазяйка. Ось мої сковорідки, як іх відмити?

Нові сковорідки, по їм менше місяця….
Чим за ними доглядати?
Колір рожеве золото - пропаде.
І ще. Порадьте нормальну сковорідку де не буде отого всього…
Прошу без осуду- я знаю що я хороша господиня). МЮ мої слабкі місця вікна і сковорідки)
Аристократка-тунеядка• 16 мая 2025
Мужу дать -пусть чистит.
Гимли• 16 мая 2025
Ответ дляПотужна махіна
Омг, у людей самооценка на сковородках повышается
Так больше ничего в жизни и не достигли. Судя по всему даже готовят, если сковородки чистые
Замріяна• 16 мая 2025
Дивує лише те, що їм всього місяць. Більше схильна, що сковорідки погані
Кишмишная Мая• 16 мая 2025
Ответ дляИщу Аленя
Ви без посудомийки нормально їх не відмиєте. При чому це треба робити з моменту покупки, а не зараз
Тоже с трудом вспомнила что у меня такие были до посудомойки
По теме автор, купить вот этот санклин
Xвостокрутелка• 16 мая 2025
Sano абр galax антижир. Оба средства справляются, только на антипригарное покрытие не рекомендую наносить, испортите покрытие.
Манго выше срветовали ,galax бюджетные будет.
ЯкаКраля• 16 мая 2025
Ответ дляКофе в лобби
Це нагар від продуктів згоряння газу. А не якість пательні чи самої господині.
Неправда, в мене газова плита. Вона геть ні до чого. Немає проблем в газових горілках.
Кофе в лобби• 16 мая 2025
Ответ дляЯкаКраля
Нащо ви пишите брехню? Щоб що? Хочете відмінити закони хімії?
ЯкаКраля• 16 мая 2025
Ответ дляКофе в лобби
Ні це ви мадам брешете. Я її не чищу, подряпини від тягання по металеві решітці. Мию як описала вище.
Кофе в лобби• 16 мая 2025
Ответ дляЯкаКраля
Нема у вас ніякої газової плити, заспокойтеся вже
ЯкаКраля• 16 мая 2025
Ответ дляКофе в лобби
Вам сфоткати ще плиту пані брехухо?
Кофе в лобби• 16 мая 2025
Ответ дляЯкаКраля
Вам сфоткати ще плиту пані брехухо?
Сфоткайте собі підручник з хімії, там все написано про продукти горіння газу
ЯкаКраля• 16 мая 2025
Ответ дляКофе в лобби
Да мені наплювати на підручник з хімії, якщо у вас руки з дупи ростуть, то вам нічого не допоможе.
Лепетун• 16 мая 2025
Ответ дляБавовна
нифига, руками все отлично вымывается. и никакая посудомойка вам железной штукой скрести не будет как человек))
Так і не треба взагалі то. Поклали брудну, дістали чисту. Навіщо її взагалі шкребти залізом? Щоб швидше угробити і нову купувати?
ЯкаКраля• 16 мая 2025
Автор, один раз помийте агресивною хімією. Далі мийте теплою одразу, не залишаючи миття на потім, не чекайте поки жир захолоне і осяде, ви будете здивовані
Кофе в лобби• 16 мая 2025
Ответ дляЯкаКраля
Да, ваше внутрішне наповнення ми вже побачили, і навіть пательня його не приховала
ЯкаКраля• 16 мая 2025
Ответ дляКофе в лобби
Мене не цікавить ваша думка про моє внутрішнє наповнення. Ви намагаєтесь виправдати свою лінь. Це ваша проблема, не моя. Ваші засрані пательні також ваша проблема.
Лепетун• 16 мая 2025
Дівчата, які пишуть про краще шкребти залізом, агресивною хімією і т.д., скажіть чесно, ви маєте вдома посудомийні машини? Ви можете порівняти і реально наполягати, що руками краще?
Про стан рук і питати боюсь.
Губка Боб• 16 мая 2025
Купите посудомойка, если есть возможность. Если нет - не сношайте себе мозги. Кому не нравятся сковородки - пусть сами чухают их
Кофе в лобби• 16 мая 2025
Ответ дляЯкаКраля
Продовжуйте бігти за мною та кричати яка ви супер хозяйка, це одразу показує як вас не цікавить моя думка. Я дозволяю вам, бідна людинонько, пишатися пательнею, дозволяю!
ЯкаКраля• 16 мая 2025
Ответ дляЛепетун
Про стан рук і питати боюсь.
Я мала посудомийку, зараз не маю. Різниці в якості миття немає. Ніякої різниці.
ЯкаКраля• 16 мая 2025
Ответ дляКофе в лобби
Все, чи ще є що сказати про сволочні горілки газові, які вам сковорідки засирають?
автор Пускаю бісики • 16 мая 2025
Ответ дляИщу Аленя
Клянуся) вони з посудомийки))
Бавовна• 16 мая 2025
Ответ дляЛепетун
Ну а если вытаскиваешь после цикла, а она все так же грязная?
автор Пускаю бісики • 16 мая 2025
Ответ дляSo_so
Поддержу Вас. Это дешевые низкокачественные сковородки, автор нормальная хозяйка, сковородки г-но, не стоят усилий по намыванию.
Лучше купить одну хорошую.
Вони не дешеві.
ЯкаКраля• 16 мая 2025
Ответ дляПускаю бісики
Клянуся) вони з посудомийки))
Автор, сковорідки хороші насправді. Посудомийка зараз вже не допоможе. В тому стані, в якому вони є. Не викидайте і не шкребіть. Візьміть засіб для грилів. Почуйте мене, все буде добре.
автор Пускаю бісики • 16 мая 2025
Ответ дляЯкаКраля
Будь ласочка порадьте який саме засіб?
Маруська Му• 16 мая 2025
такая штука
если изнутри антипригарное, на него не лейте

ничего страшного с вашими сковородками не случилось
MaryKa• 16 мая 2025
Перешла на сковородки из нержавейки. Это песня! Небольшие хитрости по использованию, чтобы не прилипало (на ютубе полно роликов) и все. Моется отлично, вкус блюд супер, реально отличается от готовки на антипригарном, можно ставить в духовку (главное брать со стальной ручкой), вечная. Когда-то давно была стальная, но я не знала, как правильно пользоваться, то выкинула, а зря. Вещь!
ЯкаКраля• 16 мая 2025
Ответ дляПускаю бісики
Будь ласочка порадьте який саме засіб?
Там дівчатка щось кидали вище. Для мене не принципово я беру будь який мию решітки плити. Думаю на сковорідках спрацює також. Тільки замочіть і хай дно якийсь час в ньому покисне. Середину не мочіть.
Маруська Му• 16 мая 2025
Ответ дляКофе в лобби
Авторе,у вас газова плита?
плита тут ни при чем
это от подтеков готовящейся еды, нормальное явление