Пускаю бісики• 16 мая 2025
Я погана хазяйка. Ось мої сковорідки, як іх відмити?
Нові сковорідки, по їм менше місяця….
Чим за ними доглядати?
Колір рожеве золото - пропаде.
І ще. Порадьте нормальну сковорідку де не буде отого всього…
Прошу без осуду- я знаю що я хороша господиня). МЮ мої слабкі місця вікна і сковорідки)
Чим за ними доглядати?
Колір рожеве золото - пропаде.
Распутница• 16 мая 2025
Ответ дляКофе в лобби
Авторе,у вас газова плита?
У мене газова, сковорідкам майже 5 років, але такого немає. Навіть не знаю, що з ними треба було робити, щоб так заквецять.
Распутница• 16 мая 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Ви запечений жир від нагару відрізнити не можете? У мене газова плита, такого як у автора і близько немає.
І в мене.
Зрадорозганячка• 16 мая 2025
Ответ дляМона_Лиса
Ні, просто автор готує на газу. В мене дуже дорогі сковорідки, низ теж такий засраний від газу.
Я теж готую на газі і так, сковорідки якось так і виглядають. Може трохи менше.
У посудомийні не мию, бо покриття всередині пошкоджується, а руками та кислотами оте все терти теж бажання не маю, бо то до першого приготування. До слова кисневий порошок убив покриття нещодавно теж. Так що тепер ще й кисневий не використовувати. Ненавиджу ці сковорідки.
Файна_зупка• 16 мая 2025
Ответ дляМона_Лиса
да - это газ! у меня индукция и газ - сковороды и кастрюли все как новые за 5 лет от индукции
Пускаю бісики
• 16 мая 2025
Ответ дляФайна_зупка
Капец ((
Файна_зупка• 16 мая 2025
Ответ дляПускаю бісики
Капец ((
вот купите в авроре или где-то - и духовка противни плиты гриль сковороды все отмоете
Пускаю бісики
• 16 мая 2025
Ответ дляФайна_зупка
Дякцю
Пампушечка• 16 мая 2025
Ответ дляПотужна махіна
Омг, у людей самооценка на сковородках повышается
Тільки хотіла сказати, знайшли, чим хвастати...
Дело было давно• 16 мая 2025
Треба мити одразу після приготування, поки ще теплі. Все чудово відмивається
Секретница• 16 мая 2025
Ответ дляПотужна махіна
🤣🤣🤣👏
Секретница• 16 мая 2025
Ответ дляПатриоточка
Это из той серии: по паспорту сорокет, но хозяйка паспорта доказывает, что ей 25.
Сковородкам далеко не месяц. Отлично отмываются в кислородном порошке без всяких усилий. И мыть их нормально надо после каждого применения, а не вспоминать раз в пол года, что мыть надо не только тут сторону, где готовится еда.
Часто тут слышу про эти кислородные порошки. Покажите пожалуйста как они хоть выглядят
бифидобактерияЖоржик• 16 мая 2025
Ответ длямиссДавеча
Придбала чавунну, вона також потребує специфічного догляду, але екологічно безпечна і немає вище згаданих проблем.
Назад в прошлое
сказочное_Бали• 16 мая 2025
Ответ дляSo_so
Поддержу Вас. Это дешевые низкокачественные сковородки, автор нормальная хозяйка, сковородки г-но, не стоят усилий по намыванию.
Лучше купить одну хорошую.
Купи ей новые
сказочное_Бали• 16 мая 2025
Ответ дляПотужна махіна
Советчицы отдельный мир)
Карамбулкул• 16 мая 2025
Я мою тру после каждого использования , по другому никак , все равно темные остается , У меня их всего три -для меня блинная и большая жарить всякое тушить , а третья мужу , он что то жарит себе жирное я ее не мою , просто забрасываю в посудомойку , муж дома работает по 10 раз на день что то поджаривает закупалась отмывать вот та так же выглядит , и хоть ты что ей все равно пятна есть