Кумедна• 16 мая 2025

Чоловік питає, нащо йому така дружина яка їсти не готує

Задовбалась. Я не їм те що їсть чоловік ( м´ясо, жир, вуглеводи)
Чоловік не їсть те що їм я ( риба , овочі, супи)
Дитина не їсть ні м´ясо ні рибу
Я працюю! На мені всі домашні обов´язки
Оскільки чоловік мені не допомогає, я готую те що подобається мені.
Кому не подобається - готує сам.
Вже пів року сопе, пельменями морозилка забита.
Не витримав, сказав що сотні жінок були щасливі готувати йому плов і відбивні.
Що я геть розлінилась.
ВсеПроВсехЗнаю• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Я чоловікові задаю теж саме питання. А він каже що тільки жіночі пальчики можуть таак дрібонько по порізати моркву, і відбити мясо
А шо ж сука женские руки зарабатывают больше мужика, хотя по закону природы наоборот должно быть. А вы и домашний очаг и мамонта приносите
ВсеПроВсехЗнаю• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Ну дивіться. Вечерю я готую на всю сім´ю!
Я не готую 200 грамів.
Готую миску сплата, запікаю рибу, або варю рибну юшку.
Він подивиться кислим лицем і іде пельмені шукати..
Компроміс пропонувала мільйон разів
Я готую він чистить унітаз чи миє підлогу.
Ніт
Квартира чья?
Ishoy• 16 мая 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Мы не хотим детей, если бы я планировала детей, то искала бы мужика, который будет обеспечивать -это другой формат отношений совершенно
Ну так у автора есть ребенок. В таком формате Вы бы готовили еду в семье?
Ашолюдискажуть• 16 мая 2025
Ответ дляIshoy
Я бы не рожала ребенка такому мужику 🤷🏻‍♀️ он не заслуживает
И в таком формате я бы готовила ребенку, потому что это моя зона ответственности, а когда взрослый мужик не может себе сделать поесть-это фу
Стріляний птах• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Бо це не чоловіча справа. Він після роботи ще має їсти готувати?
Може ще й посуд помити???
Він заробляє більше, ніж Ви?
БолеИменее• 16 мая 2025
Как же хорошо, жить одной. Я люблю поесть, но дело не в этом. Одной быть - просто рай
БолеИменее• 16 мая 2025
Ответ дляБлакитне небо
А жінка для чого? Навіщо її утримувати?
Ой, умоляю. Кто там кого содержит
БолеИменее• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Може ще й посуд помити???
Може
БолеИменее• 16 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну в мене в сім’ї аналогічно, я їм зовсім іншу їжу ніж всі. Але в мене чоловік готує і мені і собі чи може щось собі замовити, зараз вже більше зі мною їсть. Коли собі готую заготовки на пару деів. , можу і йому щось паралельно зробити, от вчора зробила плов і борщ.
А взагалі він ще африканські страви їсть, це ще окремий вид заняття))))
У вас есть дети?
Не заздріть тьоті• 16 мая 2025
Я на Тему бачила пластирі на ніс від сопіння, купіть йому, хай сопе беззвучно
автор Кумедна • 16 мая 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Квартира чья?
Наша пополам
Зараз на дієті• 16 мая 2025
Ответ дляСмешнюча
Почему наоборот нельзя?
?
ВсеПроВсехЗнаю• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Наша пополам
Сложно будет избавится от балласта
Не заздріть тьоті• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Кухонний комбайн це робить не гірше за жінночі пальчики, просто його треба купити і навчитись користуватись. Ми з чоловіком обидва працюємо і я готую (мій майже свідомий вибір бо він всеядний, а я ні). Але він їсть і дякує, а потім посуд миє.
Ishoy• 16 мая 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Люди склонны меняться со временем, тем более если в отношениях пошла трещина. Автор писала, что сначала муж хорошо зарабатывал, а она делала домашние дела. А потом, видимо, что-то где-то пошло не так. Ребенка обратно родить нельзя, он уже появился
котопёс• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Ну він середньо зарабатующий
Я ж не жаліюсь що він живе за мій рахунок.
Проблема зараз не у фінансах.
пролема в фінансах) Було б більше фінансів, у вас була б помічниця по господарству, яка б приходила 2-3 рази на тиждень, готувала і прибирала. Ну а вишиванку ви б вже якось самі б випрасували) Якщо це для дитини. Якщо для чоловіка, то у нього також є руки)
По темі: ви розумієте, що чоловік так себе поводить саме через те, що ви більше заробляєте? Він так самостверджується. Тобто у вас проблема не у їжї, а у різних підходах до стосунках у родині. А це вже серьйозно. Вихід? Сімейний психолог або розлучення.
Love_Love_Love_• 16 мая 2025
Ответ дляБолеИменее
У вас есть дети?
Так
База_птеродактилей• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Не на рівні, більше за нього
Купляйте йому відбивні і котлети по-київськи в кулінарії Сільпо)
БолеИменее• 16 мая 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Напишу непопулярное мнение, но домашняя еда это не просто калории. Вы же вкладываете душу в еду, так вы заботитесь о семье
С одними жареными пельменями он чувствует себя брошенкой. Может, нужно компромисс найти?
Пшл он, старый нахлебник
Злюсь до кипіння• 16 мая 2025
Ответ дляБолеИменее
Пшл он, старый нахлебник
А потом будет старая она вместе с котами
База_птеродактилей• 16 мая 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
А сиську не дать ему? Ващще прям заботазабота.
котопёс• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Я це 20 років робила
Может, пора остановиться? И заняться собой и своими установками. То есть психолог для вас без развода. А там дальше как пойдет.
автор Кумедна • 16 мая 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Я¿????¿?
котопёс• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
🤣 я вже думаю чи не переметнуться ви лесбійки на старості років
У меня есть знакомые лесбиянки. Вы не представляете какой это головняк (и это очень мягко сказано). Так что лучше другого, более лучшего, мужика)
автор Кумедна • 16 мая 2025
Ответ длякотопёс
Я вже зупинилась.
Я вже рік живу наче в вакуумі.
Я раптом зрозуміла що ще є я в цьому всесвіті
І я не побутова обслуга.
Вірніше побут ніхто не відміне.
Але, на хвилинку. Має бути спрпведливість
котопёс• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Я вже зупинилась.
Я вже рік живу наче в вакуумі.
І я не побутова обслуга.
Вірніше побут ніхто не відміне.
Шукайте нормального психолога. Почніть з себе, а потім подивитесь що далі робити.
База_птеродактилей• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Можливо подумаю про це пізніше. Я дуже втомлена, щоб ще про ці розлучення думати, майно ділити
Тобто, я так розумію, про секс у вас можна не питати...
НаБалКоніХодять• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Може ще й посуд помити???
тоді і далі бігайте прислугою
Пьяная вишня• 16 мая 2025
Если вы работаете, то почему все домашние обязанности на вас?
Муж не понимает, что вы не железная?
Раньше как было?
Пьяная вишня• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Може ще й посуд помити???
Так вы чем от него отличаетесь? Не совсем логику понимаю.