Ласунка• 16 мая в 20:54

Як зараз з продажами, тиша повна дитячі речі і іграшки

Як зараз з продажами , тиша повна дитячі речі і іграшки
Котики-муркотики• 16 мая в 20:59
Уже давно. Как война началась.
Многие дети выехали, многим выехавшие родственники шлют из Европы.
И самих детей стало меньше рождаться.
Зажуженная Жужжа• 16 мая в 21:02
Дитячий одяг, магазину 10 років, повний жах, буду зачинятися, з листопада минулого року, ледь виживаєм. Оренда, податки, комуналка, продажі мінімальні. Така ситуація не тільки в нас, поряд магазини те саме.
Нічний дожор• 16 мая в 21:05
Все плохо...май всегда был активным, перед летом все закупались, сейчас голяк полный...Магазин закрыла еще в конце 23го, распродаю остатки по себестоимости, за 2 недели 4 продажи, это пздц...
Дюймовочка• 16 мая в 21:06
Я ребёнку как покупала, так и покупаю. Next, H&M. Но у меня плана экономии нет, я не буду покупать там, где дешевле, мне нужно быстро и все сразу.
Намакушка• 16 мая в 21:11
Б/у все продается у меня (посл моего ребенка, не бизнес). Одежда и аксессуары (типа шезлонг и тд с чего вырос) тоже ушли
Молчавочка• 16 мая в 21:13
Важко. З початком війни бізнес відкрила, потроху працювали, в жовтні 2024 зробила ремонт відділу, модернізацію, розширилась. Асортимент різний, увесь товар замовляю сама з закордону, Манго, Зара, Страдіваріус тощо, Іграшки американський амазон. Оренду, податки, продавця витягую, решта як пощастить. Вчора сама працювала, нуль… сестра поруч магазин має, теж нуль… сьогодні продавець, пару продажів є і то добре. Та й таке, тріпаємось, але в цілому дуже важко. Товар в обороті і я при роботі, якось так…
Зажуженная Жужжа• 16 мая в 21:21
В нас місто під Києвом, саме сумне, що і орендодавці як подуріли, оренди 35-100 тисяч(
Янка-угомонись• 16 мая в 23:27
Немного берут саженцы,продаю комнатные растения, всё остальное тишина
руки_Крюги• 17 мая в 09:59
С продажами всё ужасно с конца 2023 года(
Оч@ров@Шк@• 17 мая в 19:41
У нас сінсеї як гриби повідкривались, і тепер по місту бачу всі там дітей вдягають)) Зараз більшість виловлюють знижки на розетка, модіво і тд.