Міні-бікіні• 16 мая в 20:55
Яка з готових варених згущенок смачна?
Дівчатка, яка з варених згущенок магазинних реально смачна? І максимально схода на домашню? Розумію, що ніщо не замінить, але нема часу варити самій
Міні-бікіні
• 16 мая в 20:56
Нік наче натякає, що ідея з вафельним тортом - така собі ))))
Фиктивная• 16 мая в 20:59
Що таке домашня згущонка?
Це або варена згущонка або хіматура ...
Поки ви то строчите вже би самі зварили ту згущонку і доранку би вистигла
Це або варена згущонка або хіматура ...
Chaterbox• 16 мая в 20:59
Ответ дляМіні-бікіні
Похоже на то) Лично я за бисквитный
А у нас макарошки• 16 мая в 21:15
Мені подобається своя лінія Атб. Додаю масла, і торт вафельний добрий виходить.
Просто красавица• 16 мая в 23:19
Я беру варену в атб, додаю масло і не варене згущене молоко Первомайський, смак шикарний