Получаю 19000 грн, и считаю себя нищей. Есть тут такие кто живя на такую зарплату, считает себя ущербной?
Ответ дляdiron
У мене теж така зп.
Живу по своїх доходах. Не вважаю себе ущербною
с таким ценами все печально
Margaret Rose• 16 мая 2025
Своїми думками ви заганяєте себе в депресію. Проаналізуйте свої доходи/витрати, позаписуйте їх місяць-два-три.
Можна і на мінімалку (якщо ви в селі-містечку, одна, свій дім) відносно нормально прожити, а можна і на 3000$ ледве тягнути місяць (кредити, гуртки, дорогі хоббі, догляд і ліки (якщо потрібно) тощо).
Якщо ви можете дозволити собі все необхідне+маленькі приємності+трошки відкласти (без імпульсивних покупок і без тотальної економії) - то ок.
Якщо ви бачите, що вам катастрофічно бракує коштів, ви ледве забезпечуєте базові речі - то є сенс задуматися про зміну роботи або додатковий дохід.
Ответ дляserebro16-72be
Це на себе одну така зарплата? То ще норм
да