Снегурочко• 16 мая в 23:32

Вы бы сейчас выезжали из Киева?

В Европу навсегда? Вы муж и ребёнок. Муж может выехать, но после этого у вас остаётся 7000$ и квартира, которую можно сдавать за 500$. У меня остаётся работа на 800$ на удаленке и мужу там дают работу на 2000€. Там квартиру нужно снимать и купить хоть какую-то машину. Польша. Ребёнку 5 лет.
Сегодня сержусь• 17 мая в 10:39
Ответ дляДрібка щастя
А чому там було погано?
Дуже довго писати :)
Дрібка щастя• 17 мая в 10:39
Ответ дляСегодня сержусь
Почти як в мене :)
Не змогла я там жити. Повернулась в Київ.
Ну почему?Расскажите!
Да_Я_ТакаЯ_• 17 мая в 10:39
Ответ дляКаркуша Клара
ви більше потриндякайте на форумах, то точно нікуди не виїдете
ви або тріль або взагалі не відбиваєте, що можна строчити, що ні
реально думаєте, що ви тут анонімна?
Плюс 100
Все написане в інтернеті написане назавжди
жінка незаміжня• 17 мая в 10:39
Ответ дляСегодня сержусь
Ні. Життя в еміграції мені було гірше за війну. Мала все там і покинула. Повернулась
Тоже с мужем вернулись?
Каркуша Клара• 17 мая в 10:40
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Плюс 100
он пикомордих вже наставили
думають, що їх неможливо вичислити ))))
Дрібка щастя• 17 мая в 10:41
Ответ дляСегодня сержусь
Дуже довго писати :)
Я вас где то понимаю.Я сама,когда переехала с правого берега на левый,то мне и небо не таким было,не говоря об остальном.Смогла привыкнуть лет через три,вернее смириться.
Асталависта бэйби• 17 мая в 10:42
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Чоловіки то чоловіки
Щоб над вами була загорода бути в окопі , то кажу ж не були би такі рєзкі
А так - безпечно в плані мобілізації то незламна
По моєму підприємству прилітало 4 рази.Востаннє зимою-металеві кульки зі стін та обладнання виковирювали.Так незламні,і нікуди не тікатимемо.Хто хотів,втік ще на початку
жінка незаміжня• 17 мая в 10:42
Ответ дляАсталависта бэйби
А ви граєтесь в бідних та нещасних?Я просто живу своїм життям,в своїй країні.
Ви перелякані?Біжіть,вас ніхто не тримає
Та живите на здоровье. Зачем пытаетесь других зацепить?
Асталависта бэйби• 17 мая в 10:43
Ответ дляжінка незаміжня
Я нікого не чіпляла,якщо ви не помітили.Я написала загальний пост.
Це мені щось довести намагаються,коментуючи мої дописи.
Да_Я_ТакаЯ_• 17 мая в 10:45
Ответ дляАсталависта бэйби
І ? Мабуть вас все ж під час прильотів там не було всі 4 рази ?!
А на війні опції Нас там не було під час прильоту малоймовірна
Тому - ви в частковій безпеці тому тут і філософія пішла
Царівна Жабка• 17 мая в 10:45
Автор, а відповідаючи на ваше питання- чи виїжджали б зараз?
То ні.
1) без чоловіка не поїду
2) тут дохід 4к$, для України це норм гроші, жити можна , а закордоном іти на тяжкий труд я не готова. Ми звикли до якогось рівня життя й я не готова знижувати його, бо це все далось дуже не легко й починати з нуля немає бажання
жінка незаміжня• 17 мая в 10:45
Ответ дляАсталависта бэйби
Ну да, про мужчин это было прям нейтрально )))
Непозбувна Бентега• 17 мая в 10:46
Ответ дляАстановитесь
Орендувати житло в варшаві- це заплатити за декілтка місяців наперед, а квартира нормальна півтори дві тисячі євро буде коштувати, хоча вже може й більше. 7 тисяч не вистачить на оплату за декілька місяців плюс покупку машини
А виїжджати треба, тим паче якщо за 15к є реальний варіант
За 2 тысячи в Нидерландах 2-х этажный можно снять.
Да_Я_ТакаЯ_• 17 мая в 10:48
Ответ дляНепозбувна Бентега
І йти тюльпани вирощувати ?
Зняти щось десь пів діла - жити далі як і за що ?
Про легалізацію теж при еміграції думають
Непозбувна Бентега• 17 мая в 10:49
Улыбают, смеющиеся, не имеющие понятия
Непозбувна Бентега• 17 мая в 10:50
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
І йти тюльпани вирощувати ?
Кто на что учился. Вы ведь за защитой собрались, а не за гражданством
Да_Я_ТакаЯ_• 17 мая в 10:51
Ответ дляНепозбувна Бентега
Звісно , люди в еміграції 4й рік ( хто виїхав одразу ) і звісно думають про громадянство колись
Про будинок в Нідерландах смішно при їх жахливій нестачі житла і конкретних вимогах до того хто орендує
Непозбувна Бентега• 17 мая в 10:54
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Речь о сумме аренды. Гражданство с вз вам никто не предоставит. Я вам нидерланды не предлагаю, написала о сумме аренды
Асталависта бэйби• 17 мая в 10:55
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
В бомбосховищі двічи Інші два рази було вночі .
Що ви намагаєтесь довести?Що всі чоловіки повинні мати бажання виїхати щоб не попасти в окопі?Насправді це не так.В мене племінник повернувся з Польщі,щоб стати на захист країни.В ЗСУ величезна кількість тих,хто прийшов туди свідомо.Це і є справжні чоловіки в моєму розумінні
Да_Я_ТакаЯ_• 17 мая в 10:55
Ответ дляНепозбувна Бентега
В Африці он за 2000 дол на рік можна зняти а може і довше і що ?
До чого тут сума оренди як все інше мінус ?
Да_Я_ТакаЯ_• 17 мая в 10:56
Ответ дляАсталависта бэйби
Ви дуже класно описуєте чоловіків
Опишіть як ви готові стати на захист країни особисто ?
Кажу ж ви така незламна бо вас в окоп не тягнуть
Шалена красуня• 17 мая в 10:57
Ответ дляТролю як можу
але ж спочатку треба пожити в таборі? чи нє? якщо авторка розраховує на захист
Какие лагеря? Нет ,конечно. Приезжаешь и снимаешь квартиру.
Асталависта бэйби• 17 мая в 10:57
Ответ дляжінка незаміжня
Ви знов не зрозуміли Мій перший пост був простий і зрозумілий.Ні про яких чоловіків там і мови не було.
То кого і де я чіпляла?Ви адресою помилилися
Тролю як можу• 17 мая в 10:57
Ответ дляШалена красуня
дякую) Ви вже напевно десята хто написав)
я думала шо якщо людина претендує на захист то в таборі живе спочатку. і не стверджувала цього а питала чи це так
Непозбувна Бентега• 17 мая в 10:58
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Было бы столько минусов, то в такой стране не было бы столько украинцев. В процентном соотношении больше чем в Германии.
Все возможно• 17 мая в 10:59
Ответ дляСнегурочко
Но большинство написали, что ’да’. Эти люди рушат мои сомнения и страхи.
То есть этот вопрос Вы намерены обсудить со случайными людьми на форуме и по итогу принять решение?!!
А вы с мужем не пробовали это решить?
Да_Я_ТакаЯ_• 17 мая в 10:59
Ответ дляАсталависта бэйби
Щось там про баб з пісюнами
Сусідка знизу• 17 мая в 11:00
Ответ дляСнегурочко
За какой такой труд? У меня муж механик, он в Украине больше 2 зарабатывает. Или в Польше зп хуже, чем в Украине?
Автор, а как муж нашел работу на такую норм ЗП в Варшаве еще до выезда? Знакомые? Или он классно знает польский и рассылал резюме?
жінка незаміжня• 17 мая в 11:00
Ответ дляАсталависта бэйби
«То не чоловіки,а баби з пісюнами.» ваши ж слова. К чему это? Ваш не выезжает, ну и хорошо, а кто-то решился.
Да_Я_ТакаЯ_• 17 мая в 11:00
Ответ дляНепозбувна Бентега
Суцільні плюси - починаючи від нереальності легалізуватися колись закінчуючи супер мовою та кліматом