Пустощі-веселощі• Изменено 17 мая 2025
Феєричний продаж)) Зайдіть, будь ласка.
Значить так: висять у мене на вище згаданій площадці нечисленні, але гарнезні товари, нудьгують та сумують)) Продажів немає, глухо рік ( чи може й два? :) ). Я навіть ціни не відкорегувала з того часу, як там впровадили таке собі нововведення - просто захмарну комісію. І от якось раптово з’являється там покупець. Помітно, що зацікавлений, але бажає, щоб угода відбулась з приміркою, тобто якщо не підійде виріб - надішле мені його назад за свій кошт. Перша думка: олх-доставка -ідеальна в таких випадках. Дещо завуальовано перенаправляю покупця на ту площадку ( знаю-знаю, то була фатальна помилка). Відразу знаходить мене, оформляє доставку, я сплачую там комісію (знаааачно меншу, аніж на шафі), людина забирає замовлення. Словом, всі задоволені та щасливі)))
А вчора приходить до мене меседж з тієї шафи (трошки ’веселого’): ’Ми помітили, що у вас купують речі на Шафі, але ви ще не відмітили продажі. Будь ласка, відмітьте продані речі протягом 7-х днів або нам доведеться приховати ваші товари від покупців. Ви не зможете додавати нові товари на Шафі та отримувати нові замовлення.’ Коротше, вийми з кишені й заплати майже 150 грн., а інакше заблокуємо нафіг, бо у вас просто шалені продажі, просто відбою немає. Трясця, й заплатила б вже ту шаленючу, захмарну комісію ( вже вдруге, за фактом!), але якось фінанси наразі не дуже дозволяють. А у мене годинник вже тікає, ще от 6 днів залишилось до ’сатисфакції’...).
А тепер, власне, запитання: ЩО б ви робили на моєму місці? Що порадите, те й зроблю)) Дякую за відповіді)
черная мамба• 17 мая 2025
ну да) Это Шафа во всей красе. Если бы у меня было мало товара, меня бы там не было. И все же, максимальное количество покупателей именно там( Не взирая на комиссию.
Ондатрова шуба• 17 мая 2025
Я б написала, нічого я не продала, вирішила сама носити)))
Я давно пішла з того шифанера
Баба на горошині• 17 мая 2025
В мене теж так було і теж продажів немає
Я один раз заплатила другий ніт
Вони забагато хочуть
Я один раз заплатила другий ніт
Вони забагато хочуть
Удальонка• 17 мая 2025
У них давно такая политика
Они же видят всю вашу переписку
Никогда не уступаю на шафе, никогда не перенаправляю
Есть огромная комиссия - включаю ее в цену. Все.
Они же видят всю вашу переписку
Удальонка• 17 мая 2025
Ответ дляЖонДуан
Так ви ж продали не на шафі
Нашла клиента на шафе и перенаправила
Они считают это продажей через шафу
КарамбОлька• 17 мая 2025
Написати що продажу не було
Нічого не платити
Заблокують то заблокують
Нічого не платити
Заблокують то заблокують
Пустощі-веселощі
• 17 мая 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Я давно пішла з того шифанера
А якщо (та навіть не якщо, а точно), той шифоньєр просканує те листування, а по ньому ж дурню зрозуміло, що покупця делікатно запросили до ін. площадки? Забанять же ж, як пити дати, а я там інколи, дуже рідко роблю якісь покупки, деколи прикольні речі можна виловити.
ЖонДуан• 17 мая 2025
Ответ дляУдальонка
Нашла клиента на шафе и перенаправила
Они считают это продажей через шафу
Так на шафі угоди не було. Який продаж? Нехай доведуть,що продала на шафі
Оченьценная• 17 мая 2025
Я просто деактивирую обьявление, передумала продавать. Удалить кстати нельзя, я так 10 обьявлений просто деактивировала, потому что на лохе их купили давно, а там висели.
Пустощі-веселощі
• 17 мая 2025
Ответ дляMira-a102
Не знаю, мне плевать на шафу, я там только иногда покупаю что-то у проверенных продавцов, но ничего не продаю. Если у вас на шафе хорошо идут продажи, заплатила бы 150 грн и забыла
У мене 10 товарів. Ну які продажі? може раз в два роки і те з таааким скреготом та скрипом)
Знаю бакси• 17 мая 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
Купувати Ви зможете, продавати - ні. Ак не блочать повністю, тільки відключають оголошення. Мені так заблочили в аналогічній ситуації
Пустощі-веселощі
• 17 мая 2025
Ответ дляОченьценная
Я те оголошення відразу після покупки на олх деактивувала, вже десь майже тиждень минув. І тут вчора пізно ввечері як ’здрастє’: у вас потенційний продаж, плати і не вимахуйся!)
Пушап Мі мі• 17 мая 2025
Ви ж порушили правила -тому і прилетів лист «щастя» . Якщо продажів всерівно нема-то забийте , хай блокують
Пустощі-веселощі
• 17 мая 2025
Ответ дляАпофиозная
А сколько там комиссия на шафе ?
До 1000 грн., - 15% (!!) від вартості товару. Ну офігєть, насправді.
Знаю бакси• 17 мая 2025
Ответ дляОченьценная
Ага, я раніше теж так робила, спрацьовувало) а зараз ніяка деактивація не допомагає, в них якийсь наворочений бот сканує переписки, не сховаєшся за деактивацією більше
Пушап Мі мі• 17 мая 2025
Ответ дляЖонДуан
Є ж переписка ,де чітко видно , що угоду перенесли з даної площадки
Апофиозная• 17 мая 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
А выше 1000 грн ?
ЖонДуан• 17 мая 2025
Ответ дляПушап Мі мі
І? Може і там не продала? Подарувала подрузі.
Оченьценная• 17 мая 2025
Ответ дляЗнаю бакси
у меня там за последние 2 года вообще ни одной продажи, даже если меня там блоканут, то пофиг) на самом деле им же хуже... Были бы норм условия были бы продавцы и продажи, соответственно была бы у них комиссия, а раз такие ушлые, то пусть сидят на бобах.
Пушап Мі мі• 17 мая 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
Мене влаштовує . Комісія на інших ресурсах є і вища + потрібно купити пакет оголошень
Пустощі-веселощі
• 17 мая 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Зрозуміло, дякую)
Знаю бакси• 17 мая 2025
Ответ дляОченьценная
Ну от я так само подумала, проігнорувавши ті листи щастя)
Апофиозная• 17 мая 2025
Ответ дляПушап Мі мі
10 відсотків
А до какой суммы расчитана безопасная сделка ?
Пушап Мі мі• 17 мая 2025
Ответ дляЖонДуан
А це вже не важливо . Порушення правил і на тому все
Все буде• 17 мая 2025
Я не отправляю людей на ОЛХ. а если уж сами клянчат. добавляю комиссию олх к цене и спокойно отмечаю потом продажу на Шафе.