Твоя сусідка• 17 мая в 13:57

Мода 2022

В попередньому дописі в мене було, що влада заборонила російських діячів культури. Хоча значна частина з них були в часи другої світової фронтивиками, тобто це ті самі ветерани, яких нас всіх вчили поважати.
І мені дивно, як це мудрий наріт визначає, в яких ситуаціях влада бреше, а в яких треба взяти під козирьок))
Згадалося, як наріт став на дибки, коли влада змусила надягати маски і колоти вакцину.
І диванні експерти шукали теорії змови у Дії і ковідній тисячі.
А коли влада ввела моду на відміну російської культури, то більшості одразу сподобалося.
Така погана влада, яку в 2019 критикували навіть зелені, раптом отримала вотум довіри.
Чому 73% так сподобалося голосно ненавидіти Росію?
Адже з 2014 наріт мовчав, слухав російську музику, любив радянські фільми.
І тут ненависть до Росії раптом як мастхев
Результат:
вже голосів: 15
11 (73.33%) Бо телевізор дав команду
1 (6.67%) Як айфон у всіх має бути
1 (6.67%) Бо всі голосували за асфальт
1 (6.67%) Відчуття провини
1 (6.67%) Бо реальний патр-м то дорого
akarra• 17 мая в 13:59
оспидя
даже не дочитала этот брЭд
Olvia1987• 17 мая в 14:00
Потому что народ охотно поддаётся дрессировке.Грех этим не воспользоваться
marimagdali• 17 мая в 14:09
оспади и что за темки пошли у порохо мертветчуковской ботни
marimagdali• 17 мая в 14:10
Ответ дляOlvia1987
типа как тупые ваньки бараны едут в украинский мясокомбинат?
Prervana• 17 мая в 14:12
Ну во первых - кто бухтел против ковида? Единицы? А остальные как стадо бегали в масках и сдавали мастеров маникюра за то, что осмелились клиентку на дому принять. Ничего не поменялось. Стадо бежит в ту сторону, в которую ему укажут. Абсолютно идентичные ситуации
автор Твоя сусідка • 17 мая в 14:15
Ответ дляOlvia1987
Так, справді гріх
Я б на місці влади так само робила б
Юлия_Юлия-2175• 17 мая в 14:24
Не смію питати, ’наріт’ це по якому і від якого слова походить?
Брєдовішої теми тут не зустрічала. Як може бути ’значна частина фронтовиків під час другої світової’ серед рашистських діячів кулитури. Ви взагалі про кого - живих чи мертвих?
В моїй бульбашці все російське ненавиділи ще з часів мого дитинства, в тому числі за те, що радянський режим знищував справжню українську культуру,наиомість заміняв її недолугою шароварщиною. І оточення в мене зазвичай значно свідоміше за мене саму.
Тому все вами написане іде мимо.
Не в 2022 все почалося і не влада диктує наративи.
SARA Abramovнa• 17 мая в 14:29
Ответ дляmarimagdali
Осподи! спасибо, что вьі вьіпрьігнули
lus_so• 17 мая в 14:42
Навіть годинник, що стоїть, двічі на день показує вірний час.
Так, зелені завжди обожнювали русню і навалювала з телевізора дружбу/жвачку. Але навіть до зелені дійшло, що в країні, на яку напала русня, толерування русні тепер має інше визначення - колаборционізм. І ’какая разніца’ матиме відтінок кримінальної справи.
По друге, дивує ваша віра, що народ має свято вірити будь чому, що каже влада, тому що це каже влада. Альо, в нас демократія, і зе - не ’помазанік божий’.
автор Твоя сусідка • 17 мая в 14:44
Ответ дляlus_so
Ви чудово порівняли Зеленського і годинник, який стоїть
darinka-ali• 17 мая в 14:56
Танка, ти чи що? Дуже схоже. Такі ж неочікувані висновки з простих ніби передумов. Як же у вас у головах нейронні зв´язки під такими тупими кутами формуються?
Olga_72• 17 мая в 16:27
Перекладач кращий знайдіть, пекельні борошна.