Відморожена• 17 мая в 17:50

Довго ця простуда так колотити буде?

Хворію два дні, а я ні ходити ні їсти ні пити - нічого не можу ((
Голова болить, очі, ніс, кістки..
Коли має стати краще? ((
Верочка 100%• 17 мая в 18:03
Хз, я вже третій тиждень хворію. Чи то мій організм вже так втомився, що з вірусом не впорався, чи то вірус такий потужний
Але кашель дістав.
автор Відморожена • 17 мая в 18:04
Ответ дляВерочка 100%
Але кашель дістав.
Блііінннн(
ДинамоКит• 17 мая в 18:04
Корона знову лютує
автор Відморожена • 17 мая в 18:05
Ответ дляДинамоКит
Корона знову лютує
У мене три щеплення
ДинамоКит• 17 мая в 18:06
У мене теж три.
Оце фіфа• 17 мая в 18:07
Ответ дляВідморожена
У мене три щеплення
І шо, я хворіла 10 днів, так це були ще квіточки, зараз вже місяць великі вегетативні роздали після хвороби, запаморочення, тривога, тиск скаче. Не можу вибратися. Сама хвороба то ще нічого
автор Відморожена • 17 мая в 18:07
Ответ дляОце фіфа
Капец ((
Я только за!• 17 мая в 18:08
Мода не проходит, чуть что не так, у вас кашель 2 недели - корона может? Может. У вас темпа 2 дня без кашля - корона. У вас ни темпы, ни кашля, голова болит и нюха нет - корона. Любые симптомы, набор любых симптомов - корона. Тесты никто не делает. Лечения нет. Чудесная история
Оце фіфа• 17 мая в 18:08
Ответ дляДинамоКит
Корона знову лютує
100% корона, бо я так не хворіла ще
ДинамоКит• 17 мая в 18:10
Ответ дляЯ только за!
Новая волна Китай и Бангладеш.
Я только за!• 17 мая в 18:11
Ответ дляДинамоКит
Новая волна Китай и Бангладеш.
Так мы ж далеко не там
автор Відморожена • 17 мая в 18:12
Ответ дляЯ только за!
Так мы ж далеко не там
Я ввгалі відвело працюю(
Тільки з песиком в ходжу і магазин іноді. Зазвичай онлайн
Сливочная пенка• 17 мая в 18:13
Тю, я с больничного второго апреля вышла, так вот только как пару дней как кашель закончился и,а насморк уже хронический что ли.
ДинамоКит• 17 мая в 18:14
Ответ дляВідморожена
Я ввгалі відвело працюю(
Пейте много, может обычная простуда.
автор Відморожена • 17 мая в 18:15
Ответ дляДинамоКит
Пейте много, может обычная простуда.
Дякую
Пʼю
Аноним НаВсеГда• 17 мая в 18:42
Ответ дляОце фіфа
100% корона, бо я так не хворіла ще
Я так теж думала. Поки грип на початку весни не схопила. Це був просто лютий треш. Ще тижні два після нього памороки ловила - думала, що триндець мені. І сил не було.
Царевна_несушка• 17 мая в 19:00
Ответ дляАноним НаВсеГда
И я, грипп В. Вот так я точно ещё не болела: 6 дней вообще без сна и без еды, кашель страшнючий до рвоты, насморк ровно месяц был, кашель 3 недели, но со второй недели уже чуть могла говорить, а до того слово скажу, 5-10 минут кашляю. Ну и такого тоже ещё не было никогда, такой силы кашель, если ещё и чихать одновременно начинала, чуть уписивалась(((
Святатабожа• 17 мая в 19:12
Здайте аналіз крові, може антибіотик треба, також думала вірус, а по аналізу бактеріальна інфекція, пила антибіотик
Мамкиня доця• 17 мая в 19:26
Довго. Я досі очухуюся. Ще з квітня. Ніби як по судинам дало.
А взагалі колотило днів 10-14.
Мамкиня доця• 17 мая в 19:26
Ответ дляОце фіфа
ООО. Це і у мене так.
Аноним НаВсеГда• 17 мая в 19:31
Ответ дляЦаревна_несушка
Да, это оно. И температура четверо суток 39.5 и нихрена не сбивалась вообще ничем.
Оце фіфа• 18 мая в 11:22
Ответ дляМамкиня доця
ООО. Це і у мене так.
щось приймаєте?
Оце фіфа• 18 мая в 11:22
Ответ дляМамкиня доця
А взагалі колотило днів 10-14.
даааа((((