Видна міленіалка• 17 мая в 20:22

Не захотіла їхати до родичів чоловіка. Чоловік образився

Чоловік образився через те що я не поїхала до його родичів в гості. У тітки чоловіка сьогодні був день народження. Я не захотіла їхати, залишилася вдома з дитиною.
У мене з родичами чоловіка нормальні стосунки. Не захотіла їхати по тій причині що сьогодні дуже холодно на вулиці, а тітка чоловіка живе в селі. У них в селі немає зручностей у хаті, туалет і умивальник на вулиці. Ще побоялась везти дитину в село (сину 3 роки) бо він нещодавно хворів.
Якби була погода тепла то тоді поїхала б. А так взагалі не було бажання в такий холод бігати в туалет і мити руки на вулицю.
Чоловік годину тому повернувся, ходить ображений каже що всі на дні народженні сім´ями були, а він один.
А як би ви вчинили на моєму місці? Поїхали б в село чи лишилися б вдома?
Результат:
вже голосів: 135
64 (47.41%) Не поїхала б
54 (40%) Поїхала б
17 (12.59%) Не знаю
Алина-1240• 17 мая в 20:22
Я? Поехала бы поздравила, тетке тоже обидно
Наизнанку• 17 мая в 20:23
Поїхала б з умовою на 2 год. Не більше
Like-995b• 17 мая в 20:23
Что там страшного в селе? Свежий воздух и вода на улице?
Мамзелькіна• 17 мая в 20:24
На несколько часов поехала бы.
Бабульція• 17 мая в 20:24
Поехала, поздравила, вкусняшек поела и обратно домой и не обязательно сидеть весь день.
Тетка мужа ещё бы вкусняшек с собой дала.

Добавлю: если бы это была ваша тетка и ваш муж к ней не поехал бы, вы б тут ягодицы разорвали себе от обиды.
Помогалочка• 17 мая в 20:24
Я б поїхала. Родичі для чоловіка важливі, значить і для мене вони важливі.
Я на наступному тижні встаю о 5 ранку і їду 4 години туди/4 години назад, щоб побачитися з родичами мого чоловіка.
Для нього щастя, що вони приїздять.
Латвийские_Номера• 17 мая в 20:24
Поехала бы, если отношения нормальные. Не минус 20 же. Что Вы там нон-стоп в том туалете мыть собрались?
Идеальная оптимистка• 17 мая в 20:24
Я б не поїхала лише в тому випадку, якби не любила тітку. В іншому-не бачу проблем, хворіють не від того, що умивальник на вулиці
Бідося• 17 мая в 20:25
Если мы семья, то поехала бы. Но ненадолго. Муж бы понял тоже.
Пес Патрон• 17 мая в 20:26
Позвоните тёте и поздравьте её, извинитесь и объясните, почему не можете приехать.
ХвостПистолетом• 17 мая в 20:26
Мій радий коли я не їду.
Я їм там всім правду матку в очі і вони на нервах
Все і одразу• 17 мая в 20:26
Ответ дляБабульція

Вы так уверенно пишете про вкусняшки. А если она невкусно готовит?
Ласую колобками• 17 мая в 20:26
Я вас понимаю, сама не люблю эти вылазки... и посиделки с родственниками, морально утомляют, тут скорее дело не тете, а в том, что муж в позу встал. Вы имеете право отказаться, что за принудиловка какая-то? Вы сделали как считали нужным, а он теперь кошмарит своей кислой мордой... Ну и что, что все были семьями, а он один? Это смертельно?
Латвийские_Номера• 17 мая в 20:26
Ответ дляПес Патрон
Куда приехать? Муж дома уже
Не против• 17 мая в 20:26
Ответ дляХвостПистолетом
Мій радий коли я не їду.
Для чого їм ваша матка- правда? Що доказуєте?)
Бутербродница• 17 мая в 20:27
Ответ дляПомогалочка
Для нього щастя, що вони приїздять.
Ну для нього щастя, то він би їхав, ви тут до чого?
автор Видна міленіалка • 17 мая в 20:27
Ответ дляПес Патрон
Я вже дзвонила вітала ще зранку. Сказала що не приїду бо холодно, а дитина тільки вилікувалась
Барабасиха• 17 мая в 20:27
Тітка чоловіка взагалі мене не обходить. Я до 4 років дитині нікуди не їздила.тільки влітку коли тепло в гарні умови. З 3 річкою у вашому випадку не поїхала б до тітки. Мені пофіг на образи. Дивно, що ваш чоловік не розуміє. Наст.разу коли захворіє дитина рекоменжую лишати все на чоловіка. Я раз отак лишила - мовчав про поїздки взимку і тд. Бо тиждень я працювала а він сидів на дікарняному
ХвостПистолетом• 17 мая в 20:28
Ответ дляНе против
Вони прислухаються. Люблять мене.
Щедрик• 17 мая в 20:28
Я бы поехала конечно вместе с мужем. Особенно раз не боитесь тцк, мы такого счастья лишены.
И ребенку полезны новые впечатления и смена температур закаливает.
Бідося• 17 мая в 20:28
Ответ дляВидна міленіалка
А на машине ехать или своим ходом?
Тролю як можу• 17 мая в 20:28
Ответ дляВсе і одразу
Ага, и если даже руки мыть на улице, то в каких условиях оно там готовится)
автор Видна міленіалка • 17 мая в 20:29
Ответ дляБідося
Я розглядала такий варіант щоб поїхати на годину привітати і назад. Але в село і з села автобуси рідко ходять лише три рази на день
Помогалочка• 17 мая в 20:29
Ответ дляБутербродница
Я вибрала позицію, що ми одна родина. В класних з ними стосунках. Навіть без чоловіка можу зустрітися з ними. Подарунки передаю.
Вони ж чоловіку всі вуха проїхали, тим яка я гарна/добра/весела/світла.
Як йому пощастило зі мною.
Мені це приємно) і чоловіку, думаю, теж. Бо вони дуже для нього рідні люди. Їх думка важлива, а мені не важко
Не против• 17 мая в 20:29
Ответ дляХвостПистолетом
Вони прислухаються. Люблять мене.
Повчаєте?) Любите це діло?
автор Видна міленіалка • 17 мая в 20:31
Ответ дляБарабасиха
Стосовно лікарняного ви праві. Бо на лікарняних з дитиною постійно я сиджу
Мексиканочка• 17 мая в 20:31
Ответ дляВидна міленіалка
Еще и автобусом? Ну нафиг.

А вообще мы на ДР только ближайших родственников ездим. И то я успешно отлыниваю: то работы много, то с подругой отдыхать укатила.
пАлАвинкА• 17 мая в 20:31
Не поехала бы. Муж мог бы поехать сам.
Вимагаю спілкування• 17 мая в 20:31
Ответ дляЛасую колобками
И я считаю, что автор в разве отказаться, по любой причине. Даже не надо иметь уважительную. Почему это вообще считается, что ни в коем случае нельзя пропустить? А если автору плохо или женские дни, недомогание? Тем более ехать в автобусе, холодно. И ребенка тащить после болезни.
Ганцю в кєдах• 17 мая в 20:32
Так он ничего не понял. Жена! В които веки! Отпустила мужа и отца!Самого одного! На вечеринку с бухлом!!! И возможно женщинами в игровом настроении. А он не рад??? Ну и сам альтернативно одарен. Не оценил вашу жертву.