17 травня, 2025, 07:51
glavcom.ua Північний напрямок!
Поки світ прикутий до переговорів між рф і Україною, путін зосереджений виключно на війні. Колосальними темпами рф нарощує війська на північному напрямку. За оцінками фахівцями йдеться про 500-600 тис. військових. Відновлюються старі військові бази, будуються склади, проходять навчання
Це підтверджують розвідки різних європейських країн та супутникові знімки. путін готується до ударів з суші, моря і повітря.
Основні цілі: Норвегія, Швеція, Фінляндія, Естонія, Литва, Латвія. Ворог планує захопити острів Готланд – ворота Балтики, через які здійснюється контроль за усіма судами. Це не одна операція, а численні і добре інтелектуально розроблені плани.кацапам можуть допомагати солдати північної кореї
glavcom.ua Північний напрямок!
Ответ дляAlex_Kri
Здесь просто нет логики. Никто не растягивает так линию фронта. При наличии этих средств можно было бы очень быстро закончит войну здесь и освободить силы для других стран. И даже здесь есть проблема - не воюют между собой ядерные страны
Значить це до нас миляться
Ответ дляmarimagdali
німецька газета Die Welt.-За словами керівника Українського ситуаційного центру в Міноборони Німеччини генерал-майора Крістіана Фройдінга, Кремль озброює свою армію понад свої потреби на фронті в Україні.Він стверджує, що це свідчить про підготовку Росії до війни з НАТВже зараз загальна чисельність особового складу армії держави-агресорки сягає 1,5 млн осіб. Для порівняння, військо бундесверу налічує 180 тисяч штатних військових, що майже вдесятеро менше за російську армію.
Також протягом майже трьох років повномасштабної війни в Україні Кремль перевів свою економіку на воєнні рейки й значно збільшив виробництво зброї та боєприпасів, зокрема КАБів, ракет, артснарядів та БПЛА.
’РФ має вражальну кількість військ і широкий спектр потужної техніки’, – зауважила голова Комітету з питань безпеки та оборони Європарламенту Марі Агнес Штрак-Ціммерманн.О
Нехай пишуть, нехай бояться, може, рухати дупами стосовно таурусів почнуть швидше
Єдине шо з разу в раз просить раша ше з початку війни - не поставляти нам зброю. Це і буде ціль любых тілодвіженій в сторону Європи. Посіяти максимальний хаос, порушити усі логістичні ланцюги і навести шороху в безпеці.
Понятно шо будуть фальшиві цілі, фальшиві рухи і дезінформація.
Мелитрисса• 18 мая в 00:11
Мне только одно интересно, какую шизу надо иметь в голове, чтобы застряв в Украине вот уже на 3 года, еще лезть в Европу.
Не чіпай - вб ю• 18 мая в 02:18
Ответ для-Инга-
Жалоба на оскорбление.
Снимать блок вы научились, хвалю, баньте снова
Удалено администрацией...
Не чіпай - вб ю• 18 мая в 02:19
Ответ дляdiamond_shop
ви погано знаєте історію, вони не просто так склали зброю, та й теріторію віддали не росіянам, а рад союзу
І в чому ж суттєва різниця?)
Ответ дляРеалістка
Може, я щось пропустила -а яка формальна причина вторгнення в Європу? Вони ж повинні якусь озвучити. Цікаво, яку.
Защита русскоязичного населения, притесняют, немецкий заставляют учить, разве у них много вариантов, они уже без референдумов для електората даже обходятся, просто в конституцию записывают новые области.