Чавонадо• 17 мая в 20:33
Каково это жить в селе?
Кто живёт в селе, вам нравится?
Цветов Мне срочно• 17 мая в 20:55
Ответ дляLor111etta
Я взагалі в лісі живу.
Супер!
В теплиці крес салат,шпинат,коріандр,селера,цибуля,петрушка.
Город поряд,взяла в сусіда,аби не простоював.
Саджу картоплю,вирощую для себе смачні сорти.
Обробляю біо інсектицидами від шкідника.
Маю птиці багато,інкубатор.
За яйцями моїх гусей стоїть черга,бо крупні і їх беруть на писанки.
Мої жовті піони вже по всій Україні,працює сарафанне радіо)
Ну,і гортензії в мене купують вже майже деревами))
Так що кожному своє.
Супер!
Маю птиці багато,інкубатор.
Так що кожному своє.
Це на фото що таке гарне?
Летала_НаМетле• 17 мая в 20:55
Ответ дляБесконечность-не предел
Я и не говорю, что Полтава супер город, я его не люблю. Здесь очень много с сел приезжают учиться, работать.
І що? Ви вважаєте себе після того, що ви написали інтелектуально розвинутою людиною, яка вище тих хто приїжджає з тих сіл?
Сиренькая• 17 мая в 20:56
Ответ дляБочка порохУ
Якщо Луцьк то хутір для вас то так
Та я про вінницькі, перша асоціація села в місті
Бочка порохУ• 17 мая в 20:56
Ответ дляРуда ліса
Марке
Може ви в курсі.? В Риміні середина червня холодне море? Дякую
Зілля до весілля• 17 мая в 20:56
Ответ дляБесконечность-не предел
И что? Из сел приезжают разные? А городские под копирку -идеальные?
Прибираю щодня• 17 мая в 20:57
Ответ дляЦветов Мне срочно
Це на фото що таке гарне?
Азалія або рододендрон листопадний.
Не імпорт.наші дівчата вирощують.
В мене вже третій рік.
Безпроблемна
Не імпорт.наші дівчата вирощують.
В мене вже третій рік.
Безпроблемна
Гербарія сушу• 17 мая в 20:57
Ответ дляБесконечность-не предел
Та то вы не видели Киев, Харьков, Одессу. Сказали бы, что село селом, а родная Полтава - мегаполис
Бочка порохУ• 17 мая в 20:57
Ответ дляСиренькая
Не знаю про що ви. Але я на таких не ображаюсь))
Этожзвяздаяегообожаю• 17 мая в 20:57
Єдине, що заважає- ракети, шахеди...
Цієї ночі, світанку, точніше, вибило два вікна.
Хвиля.
Вінниччина
Хвиля.
Вінниччина
Руда ліса• 17 мая в 20:58
Ответ дляБочка порохУ
Не холодное. Римини недалеко от нас, часа полтора ехать. А почему Вы именно Римини выбрали? Кап по мне одно из самых отстойных мест в Италии для моря. Не понимаю почему туда все наши едут
Прибираю щодня• 17 мая в 20:59
Ответ дляРуда ліса
Класс, какая Вы молодец ❤️
Ага..валяюсь в ліжку,бо дощ.
То ж поступово до цього йшла і маю мужчин.
Без них важко було б
КапитанльнаЯ• 17 мая в 21:00
Ответ дляРуда ліса
Мне нравится. Вот сижу в беседке как раз, читаю советчицу и монтирую видео для тик ток)
То це ж не дома
Бочка порохУ• 17 мая в 21:00
Ответ дляРуда ліса
Дякую. Там табір. Донька хоче їхати
Бесконечность-не предел• 17 мая в 21:00
Ответ дляЛетала_НаМетле
Я где-то написала, что я выше и умнее? Я говорила о поведении и поверьте многих сельских сразу видно. Что вас так цепануло-то?
Летала_НаМетле• 17 мая в 21:01
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Єдине, що заважає- ракети, шахеди...
Хвиля.
Вінниччина
Хвиля.
Вінниччина
Нажаль цей трешак, скрізь і в селі і в місті. Прифронтові, то взагалі жах -бідні люди і їх психіка.
Руда ліса• 17 мая в 21:01
Ответ дляКапитанльнаЯ
То це ж не дома
Я и не говорила, что это у Вас дома. Я показала место, где мой дом
Кусман Сиру• 17 мая в 21:01
Я живу не в селе, а в маленьком бывшем райцентре. по сути, почти то же село, потому что 75% - частный сектор.
Из развлечений - АТБ, ЭКО и ФОРА. И базар по воскресеньям до 12.00.
В кафе ходят на юбилеи, свадьбы, крестины и похороны. Пойти поужинать в ресторан? Тю, а нашо, шо дома йисты нема чого, шоб ото гроши на всяку йерунду тратить?
Доставка еды - суши и пицца с местных рыгаловок, где сушисты и пиццайолы - в лучшем случае выпускники тутошнего пту по классу повар-кондитер с древними заслуженными преподавателями, лет по 70, обучающими соответственно.
Кино? Не, нэ чулы. Боулинг? Тю, а шо цэ?
Парк? Есть, там алкашня на лавках круглосуточно бухает и рыгает попеременно. И еще иногда летом на ’день города’ старушки в веночках из местного народного ансамбля песни и пляски ’Беризонька’ могут спеть про зэлэнэе жыто зэлэнэ и мамыну вышню в саду.
Ах, да. Цирк и Луна-парк приезжает раз в год летом.
Скука шопипец. Даже с деньгами.
КапитанльнаЯ• 17 мая в 21:01
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
У мене корова. Я її дою о 4:30.
Пораюся.
Скидаю одяг.
Приймаю душ.
......
....
Кава.
І їду до праці в місто.
Ніхто за стільки часу не сказав, що я смерджу селом.
Пораюся.
Скидаю одяг.
Приймаю душ.
......
....
Кава.
І їду до праці в місто.
А спите коли?
Бочка порохУ• 17 мая в 21:02
Ответ дляКапитанльнаЯ
То це ж не дома
Всі не можуть жити там де ви вдома)))
Руда ліса• 17 мая в 21:02
Ответ дляКапитанльнаЯ
То це ж не дома
Тогда хорошо. Я думала семьей.
* не туда ответила
Этожзвяздаяегообожаю• 17 мая в 21:02
Ответ дляЛетала_НаМетле
У мене тутпоїхала кукуха. Летить. І вслід авіа. І ти молиш Бога, щоб не збили над тобою
А що переживають в прифронтових....
Я не готова навіть уявити
А що переживають в прифронтових....
Я не готова навіть уявити
Сама собі лікар• 17 мая в 21:02
Ответ дляLor111etta
Я взагалі в лісі живу.
Супер!
Маю птиці багато,інкубатор.
Так що кожному своє.
Супер!
Маю птиці багато,інкубатор.
Так що кожному своє.
Я заметила, что люди с такому образом жизни, с такой деятельностью как с растениями, цветами очень счастливые :)
Надеюсь, это так и есть у вас
Руда ліса• 17 мая в 21:03
Ответ дляБочка порохУ
Дякую. Там табір. Донька хоче їхати
Тогда хорошо. Я думала семьей
Бочка порохУ• 17 мая в 21:03
Ответ дляРуда ліса
Тогда хорошо. Я думала семьей
Я на Сардинію хочу)
Прибираю щодня• 17 мая в 21:03
Ответ дляNatalia505
Гарненькі у вас квіти. Я хочу жовті піони, тільки на осінь. Як у вас придбати?
Ой,не обіцяю.Якщо Вам не конкретно сорт,то десь під осінь спишемся.
А взагалі то,
зараз ще є класний сорт для бронювання у моєї знайомої.
Відповідальна.чесна,не ділить.
Що приїде- те в відсилає.
Соланж. 650 гр поділка
А взагалі то,
Відповідальна.чесна,не ділить.
Що приїде- те в відсилає.
Соланж. 650 гр поділка
Сама собі лікар• 17 мая в 21:04
Ответ дляКусман Сиру
Скука шопипец. Даже с деньгами.
Представляете как детям: ни кружков, ни бассейнов, ни кино 😪
Руда ліса• 17 мая в 21:04
Ответ дляБочка порохУ
Я на Сардинію хочу)
На Сардинии классно. А если на материковой, то Puglia фантастическая.
Хотя возле меня здесь тоже есть классные места, вот как на фотках
Справді, дивлячись , яке село. Я вирвалась і вже 15 років знімаємо квартиру, але ні я, ні чоловік не рвемось назад. Наше село не так і далеко від райцентра - 15-20 км, але прикол в тому, що останній автобус з міста іде в 16-30... в селі роботи немає, в місто немає чим їздити або вернутись. Варіант домовлятись за гроші хто машиною їздить теж не варіант, бо в основному, самі пенсіонери вже там позалишались.. тому при всьому бажанні , якщо немає пасивного доходу то вижити там неможливо. На рахунок хазяйства теж - більше вкласти треба, ніж вихлоп
Пліткарка• 17 мая в 21:05
Ответ дляБесконечность-не предел
Только село из человека не вывезешь, я живу в Полтаве тут полно деток из сел насмотрелась.
Дійсно, а Катька і Вадік прям еліта міська. Ректор педа міська, вигляд такий, що ... Ну глянете. Бражник в селі натомість. Біленький з села, а посада то яка і все місто в напрузі тримає. Чим не таке село? Там штампіки чи що