Чавонадо• 17 мая в 20:33
Каково это жить в селе?
Кто живёт в селе, вам нравится?
Бесконечность-не предел• 17 мая в 20:35
У них там свой вайб, городским сложно будет влиться. Но это не значит,что там плохо.
Снежнакомка• 17 мая в 20:36
Ага, ’нравится’ так, что дети вырастают деру дают на учебу и с концами, ищи по съёмным квартирам, но ни ногой в село.
З горіха зерня• 17 мая в 20:36
Да,но работать надо.Иногда читаю про подросток не помогает или дети сами дома не могут быть.Мне смешно,у нас каждый имеет свои обязанности по хозяйству,даже без вопросов хочу или нет
Бесконечность-не предел• 17 мая в 20:37
Ответ дляСнежнакомка
Только село из человека не вывезешь, я живу в Полтаве тут полно деток из сел насмотрелась.
Этожзвяздаяегообожаю• 17 мая в 20:37
Так.
Кайф
Огорожа двометровий навкру всього участку.
Вихід на поле і річку.
Свобода!
Туалет, вода та ін. в кожній оселі.
Швидкісний інтернет..
город- мені в кайф.
То мій фітнес.
Ьуде шикарний урожай клубника і ірги, жимолость в цьому році.
Картопля померлзла та, що в чру.
А біля хати- зачинає квітнуть. Нічим не накриваю. Не обробляю.
У сусідів квітнуть томати вже. Філією накривають на ніч
Кайф
Вихід на поле і річку.
Свобода!
Туалет, вода та ін. в кожній оселі.
Швидкісний інтернет..
город- мені в кайф.
То мій фітнес.
Картопля померлзла та, що в чру.
Вчителька з мікрорайону• 17 мая в 20:38
Летом классно, всё детство провела у бабушки в селе, незабываемые годы.
Бочка порохУ• 17 мая в 20:38
Я живу в селі. До центра міста 3, 5 км.
Ніякого дискомфорту немає
Мовчу, але хочу• 17 мая в 20:40
Якщо є житло з нормальними умовами, машина, віддалена робота з хорошою зарплатою і село недалеко від міста то можна нормально жити.
А якщо немає машини, нормальної роботи і треба зранку до ночі впахувати на городі то хріново
Летала_НаМетле• 17 мая в 20:40
Ответ дляЗ горіха зерня
Працювати потрібно скрізь. Де фізично, де розумово.
Нічого нікому, ні в селі, ні в місті на голову не падає.
Боневтікла• 17 мая в 20:40
Корову подої, свиням двй, чоловіку дай, город посапай, дітей в школу збери, їди на роботу.
Бочка порохУ• 17 мая в 20:41
Ответ дляЗ горіха зерня
Но у всіх селах треба працювати.
Гарнюнька• 17 мая в 20:41
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Так.
Кайф
Вихід на поле і річку.
Свобода!
Туалет, вода та ін. в кожній оселі.
Швидкісний інтернет..
город- мені в кайф.
То мій фітнес.
Картопля померлзла та, що в чру.
Кайф
Вихід на поле і річку.
Свобода!
Туалет, вода та ін. в кожній оселі.
Швидкісний інтернет..
город- мені в кайф.
То мій фітнес.
Картопля померлзла та, що в чру.
Забор под током, надеюсь)?
Бочка порохУ• 17 мая в 20:42
Ответ дляСама собі лікар
Разные села бывают ))))
Вы уточняйте
+1000. В деяких поняття село то свині корови городи, бездоріжжя і т.д.
Natalia505• 17 мая в 20:42
Добре. Тиша, дощ іде, городина росте, кіт скаче, зайці капусту пиз...ть, білки щоденно по горіхи ходять, їжаки, шпаки як кури по 30 голів по садку гуляють. Більше живності не тримаю, гектари не саджу. Все повільно і неспішно, людей не бачу. До міста 20 хвилин пішки.
Майор Медуза• 17 мая в 20:43
Жахливо жити, жила до 17 років, більше не хочу. Зараз мені 45, більше 20 років проживаю в квартирі в Києві. Чоловік хоче приватний будинок за містом, я погоджуюсь там бути лише декілька разів за літній період. Село ненавиджу!!!
Этожзвяздаяегообожаю• 17 мая в 20:44
Ответ дляNatalia505
Зайця я того року ледво не зарізала. Косила траву. А він спав. Пройшлася косою за міліметр від нього.
В цьому році теж скачуть по городі. Славні такі
Natalia505• 17 мая в 20:44
Ответ дляБочка порохУ
Но у всіх селах треба працювати.
А в місті не працюють люди? Мені у місті було важче.
Руда ліса• 17 мая в 20:44
Бочка порохУ• 17 мая в 20:45
Ответ дляNatalia505
Я про городи і свійських тварин
Вельми шановна• 17 мая в 20:45
Майже рік вимушено живу в селі. Ніколи не хотіла жити у будинку і у селі, але так вийшло. Працюю віддалено. Тож в мене є тільки ввечері близько 2-3 годин , щоб щось зробити по двору\городу. Ну і в вихідні.
Якщо у будинку є зручності, є доглянута територія і будинок ну і магазини\пошти в селі - то проблем немає.
Летала_НаМетле• 17 мая в 20:45
Ответ дляNatalia505
Не ви одна.
Ну ниче се• 17 мая в 20:45
Смотря какое село. Мы в пригороде живем, нам нравится
Но никаких огородов и хозяйства. Во дворе трава и ели
Natalia505• 17 мая в 20:46
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Так, товстенькі такі але капуста, дерева молоді, страждають. Вони сім´ями приходять.
Блакитна устриця• 17 мая в 20:46
Я жила в селі,в нас не було ні корів,ні свиней,лише курочки і город .Потім переїхала в місто,зараз би залюбки повернулася до рідного села