Я натуралка• Изменено 17 мая 2025

Опис моєї шкіри- чи потрібно мені щось з нею робити?

Знаєте, багато процедур навʼязують косметологи, дерматологи
Це їхній заробіток
Треба спочатку самій розібратись що треба, а що зайве

Ось так лікар описав шкіру:
мінімальна пігментація — шкіра досить рівна за кольором. Є легке природне почервоніння на щоках і носі, але воно більше схоже на реакцію на холод (В мене холодова алергія)

Тонка, чутлива шкіра з рівним кольором, шкіра немає блиску, тобто не жирна. Є трохи мімічної втоми (можливо, через брак сну або втому). Не має явних висипань чи лущення

Тон: злегка неоднорідний, ділянки легкого почервоніння (на холод , вітер реакція)
Акне немає, запалень немає

41 рік
Почекуха• 17 мая 2025
да, вам нужно как минимум подобрать базовый хороший домашний уход
мягкое очищение и тоник
дневной крем комфортный с спф
под глаза
ночной

в салоне уже на ваш бюджет
Звожу з розуму• 17 мая 2025
Домашний уход - согласна. А морщин у вас в 41 вообще нигде нет?
Бабка-ежика• 17 мая 2025
Будь-який лікар-теж людина. І заключення двох різних лікарів може суттєво відрізнятися. Хочете-робіть щось, хочете-не робіть, це лише Ваш вибір. Це ж Ви себе щодня у дзеркало бачите, а не ми Вас.
Галя із Дарниці• 17 мая 2025
База і активи було б добре,це покращило б.
автор Я натуралка • 17 мая 2025
Ответ дляПочекуха
мягкое очищение и тоник
дневной крем комфортный с спф
под глаза
ночной

в салоне уже на ваш бюджет
А салонні процедури можуть замінити домашній догляд? Або навпаки
Почекуха• 17 мая 2025
Ответ дляЯ натуралка
уж лучше домашний уход каждый день 2 раза рутина, чем салон время от времени
За ким я буду?• 17 мая 2025
Ответ дляПочекуха
я когда-то в юности продавала косметику и делала домашний уход все как в моих буклетиках на продажу было написано, как надо за кожей ухаживать. Через полгода кожа стала как у кинозвезды, а с макияжем - вообще отпад.
Панна Кота• 17 мая 2025
Ответ дляПочекуха
Чем лучше? Я пользовалась сыворотками, кремами маски самомассаж и ничего особо не изменилось. Ботокс,курс биоревитал. и лицо,как яичко
кураГАЛЯ• 17 мая 2025
Ответ дляПанна Кота
А если бы не пользовались, возможно бы хуже стало)
Панна Кота• 17 мая 2025
Ответ длякураГАЛЯ
Да ничего эти кремы и сыворотки не делают
кураГАЛЯ• 17 мая 2025
Ответ дляПанна Кота
Ну ок)
Панна Кота• 17 мая 2025
Ответ длякураГАЛЯ
Ну ок)
Моё лицо до и после процедур это небо и земля
Тра Ля Ля• 17 мая 2025
Ответ дляПанна Кота
Ну звичайно, якщо вдома ніякого догляду, то і буде небо і земля
кураГАЛЯ• 17 мая 2025
Ответ дляПанна Кота
Та мне мое тоже)
Так жаль что в студ годы не было возможности пользоваться
Панна Кота• 17 мая 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Я писала выше, у меня куча масок было, сыворотки,самомассаж,кремы, тонер ,но после биоревитализации лицо сияет.
Міряю від одиниці• 17 мая 2025
Токсик
Тра Ля Ля• 17 мая 2025
Ответ дляПанна Кота
Купа масок і сироваток не означає правильний і якісний домашній догляд
Панна Кота• 17 мая 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Ага, конечно только звезду из меня сделал косметолог,а не ваши огуречные маски
Тра Ля Ля• 17 мая 2025
Ответ дляПанна Кота
Яке відношення огурєчніє маскі мають до домашнього догляду?