БоХатая• 17 мая в 23:13
Давайте ділитись смішним на вашу думку
Подружка прислала. Мені чогось так ржачно, не можу зупинитись
Пришли мы в гости к бабушке (к свекрови, что немаловажно..), идиллическая картина, сидим, пьем чай с тортиком, беседуем и тут моя дочь говорит : бабушка, а почему ты так долго живёшь, почему ты не умерла?
Я там чуть со стула не упала, у бабушки глаза по 5 коп, думаю, решит, что мы дома обсуждаем такие темы.
БоХатая
• 17 мая в 23:21
Ответ дляЯк ухурделю
И надо переходить по ссылкам😡
А как видео скинуть без ссылки?
Хропочка з гривкою• 17 мая в 23:22
Мені подобається відео в інсті про ´дикого лосося´ і коментарі. Воно напевно дуже старе, але я його недавно побачила тільки.
А ще сьогодні дітей відправила на двір гуляти, прийшли назад через 5 хв. А я пам´ятаю, як боялася піти води попити, бо заженуть і вже не випустять в моєму дитинстві.
Хропочка з гривкою• 17 мая в 23:22
Ответ дляБоХатая
А как видео скинуть без ссылки?
Треба опис або хоч скрін
Смячиком• 17 мая в 23:24
Ответ дляSo_so
Ну ви ж кришнаїти
БоХатая
• 17 мая в 23:24
Ответ дляХропочка з гривкою
Треба опис або хоч скрін
То треба дивитись, описати з тими емоціями не вийде, зіпсує все
Бабуся Бетман• 17 мая в 23:24
Ответ дляХропочка з гривкою
Треба опис або хоч скрін
Опис: пісня ’Пропала собака’. Підпис: коли він не пише цілий день.