БезникаЯ• 18 мая 2025
Дівчата ситуація ((
Сьогодні мені написав чоловік якого я кохала більше всього в цьому житті, сказав що хотів би вибачитися за минуле і покликати мене на каву… в нас в обох є вже сім’ї, я стала успішніша, красивіша він також, так цікаво глянути в очі і т д, але розумію що це не правильно все… але коли він від мене пішов я проживала найгірші сами в цьому житті , я ледь не зламалася, я пообіцяла собі стати гарною, успішною щоб він помітив і жалкував, і от цей день настав пройшло більше 5 років… ви б пішли чисто випити кави і подивитися в очі людині із-за якої довгий час дуже боліло?
Из Виа-гры• 18 мая 2025
Ответ дляБезникаЯ
Травми вже давно немає, після цього потрясіння в мене в житті сталося покращення як в карʼєрі так і в відносинах я вийшла заміж за набагато кращого чоловіка
Посоветуйтесь с мужем, идти Вам или нет😆🤣
И_В_офигительных_штанах• 18 мая 2025
а я б пішла. Цікаво було б подивитись на нього, та себе показати (особливо, якщо є що показувати)
Чеширская кошечка• 18 мая 2025
Ответ дляБезникаЯ
Точно ні, не думаю що між нами щось можливе
якщо ви впевнені, що у вас немає до нього почуттів - сходіть. Інакше ризиковано
Я Головна• 18 мая 2025
Никогда в жизни не сделайте такой глупости.
Это не нарцисс был с вами в отношениях?
Тогда почитайте, чем чреваты такие их возвраты и появления.
Вы потеряете все и себя в том числе.
Это не нарцисс был с вами в отношениях?
Вы потеряете все и себя в том числе.
Я Головна• 18 мая 2025
Ответ дляБезникаЯ
Дякую що поділилися так в мене ідентична ситуація, я вважала що він ніколи не об явиться але перші кроки почалися коли я вийшла заміж
Нарц 100%.
Вам кажется, что его всплытия льстят вам. а на самом деле он вас уже уничтожает и страшнее, чем несколько лет назад, когда ушёл.
Фрикаделька• 18 мая 2025
Ответ дляПримарочка
В одну реку дважды не вступишь
Я вступила, правда мова про чоловіка з яким прожили 11 років і ми оступилися обидва ( він на фоні смерті мами почав пити, а мені не хватило мудрості і знань перечекати).
Тому це прислів´я не підходить до всіх ситуацій.
Голубка миру• 18 мая 2025
Ответ дляБезникаЯ
Не йдіть, автор.., Ви що?
Хоче вибачитись, ну то написав би Вам листа))) Він хоче іншого, хоче знов втягнути Вас в свої ігри. Якщо Ви підете за цими ’вибаченнями’, то тільки підкреслите, що досі не байдужа до нього. Покликав - побігли
Проявіть байдужість, відмовтесь від вибачень і зустрічі. Напишіть, що вибачення не потрібні, все ок, нехай не хвилюється. Це вдарить по його еґо значно більше)))
Він і так бачить, яка Ви стали)
Не против• 18 мая 2025
Та фу. Ещё и он бросил. Та нафик с пляжа. Я с бывшими всеми порвала отношения. При том что инициатором расставания всегда была я. Мужчин вам мало на планете?
Не против• 18 мая 2025
Ответ дляБезникаЯ
Тогда у мужа спросите- идти вам на свидание с бывшим?
Туся муся• 18 мая 2025
Ответ дляБезникаЯ
Звичайно що ж заради себе
как отнесется ваш настоящий муж к такому распитию кофе? Он не против? Хотели бы вы ,чтобы он так пошел на кофе со всей любовью своей жизни?
Лучшим решением будет написать вашему прошлому, что вы счастливы замужем и не видите причин ,чтобы с ним ходить на кофе, что он давно в прошлом.
Невісточка ж• 18 мая 2025
Він хоче вас черговий раз використати і витерти ноги. Де ваша гідність?? Ще й сім´ю може зіпсувати
Из Виа-гры• 18 мая 2025
Ответ дляЛо Шарик
Я думаю кожне сильне почуття лишає слід. Автор написала, що цей чоловік найбільше її кохання.
И очень часто эта сильная любовь именно из-за того, что была сильная эмоциональная травма.
Злюсь до кипіння• 18 мая 2025
Автор, скільки часу ви страждали? Мене просто покинув 14 лютого, при чому по телефону. Я не можу поки що нормально жити. Ми 4 роки були. А він знайшов молодшу і відраз з нею будує сімейне життя, як сказав. Я вже не знаю де взяти тих сил, щоб забути і піти далі. Взагалі відчуття, що я сама лишилася на все життя подальше/
бифидобактерияЖоржик• 18 мая 2025
Ни в коем случае,автор.Это нарцисс абьюзер,как только вы придете,он начнет медовый месяц,а потом ледяноой душ и более жесткая утилизация вас
бифидобактерияЖоржик• 18 мая 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Вот и думайте о своём муже, а не о чужом мужике! Вам было бы приятно, если бы ваш муж побежал, как собака, по первому зову бывшей, которую он когда-то сильно любил?
Не занимайтесь б***вом. Напишите, что вы все простили, пусть идёт с Богом.
💯
Язикувата Хвеська• 18 мая 2025
Фу,это же надо так себя не уважать и свою семью .Только написал ,готова потерять все что имеешь?Поставила бы три смайлика смеющихся .Не отвечала бы вообще,игнорила .У вас есть с кем кофе пить !!!
Язикувата Хвеська• 18 мая 2025
К стати ,тема написала ему тоже ваша .Хватит тропить ,у вас ус отклеился
БезникаЯ
• 19 мая 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Декілька років, лікувалася чоловіками і одруженими навіть, була не в собі, але вижила взялася за роботу, стала директором, чесно сказати до чоловіка таких почуттів більше не було, можливо ейфорія перший рік, бо ухватила і красивого і забезпеченого і життя він моє прикрасив, але тут вже не про таке кохання, тоді мені було 24, зараз 30