Помогалочка• Изменено 18 мая 2025
Обережно Німеччина
Дівчата, живу вже багато років в Німеччині і думала, що мене вже нічим не здивувати, але ситуація в країні погіршується з кожним роком. Вчора я зайшла в ювелірку, купити мені щось на подарунок - в мене день народження був недавно. Жіночка продавець як завжди лялякала по телефону, я попросила відкрити вітрину поміряти щось. Потім позвонив чоловік питати де я і плани на вечір - я повідомила йоиу що забронювала наш сімейний ресторачик де ми вечеряємо кожні вихідні і щоб він підходив з дітьми і собакой. Я придивилася дві речі пофоткала і сказала що зайду на днях. Дійшла до ресторану - це десь 8 хв ще чекала на столик і тут дивлюся дзвонить якийсь мухамед мені - думаю дивина. Я в телефон - а він не мій. Продавщиця на вітрину поклала свій телеіон в червоному чехлі як і в мене. Я відразу пішла до магазину повернути його і вибачитися. Ми посміялися і я првернулася до рестррану де мене чекали діти і чоловік. Через пів години в ресторан приходять поліцейські і ця мила жіночка і просять мене вийти з ними. Вона типу передивилася відео запис, де видно що вона відвернулася, а я поклала телефон в кишеню... і типу це доводить, що я її телефон вкрала. Тепер на мене чекає обвинувачення в крадіжці. Я в шоці, поліцейскі теж в шоці - вибачалися теж, але по закону кожен може подати заяву за будь що. Так що рослаблятися не можна. Я звичайно винувата що не звернула уваги - але вибачте коли міряєте каблучки, то логічно що телефон був в руках. Я првернула телефон десь через 15 хв як вийшла магазину... дичина просто. Дівчата, будьте уважні в Німеччині - це країна абсурду.
Помогалочка
• 18 мая 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
Автор, не ходите по стремным местам.
Думаю, ничего не будет. Нужно быть внимательнее. Я тоже могу завтыкать, со всеми такое может быть.
100% Дуже стрьомно, що вони нас ненавидять. Я реально боюсь мусульман, особливо мужчин. Але тепер і жінок буду обходити стороною. Нехай їм підтримують бізнес їхня діаспора.
Голова колгоспу• 18 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
Мій чоловік - німець як і мої діти
Вы же видите,что вам тут не рады и затролили. Дальше будете писать?
Помогалочка
• 18 мая 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Ну, вас засудили і садять за грати чи що сталося? До чого ваша паніка? Ви самі дофантазовуєте те, чого не сталося
Ні, не засудили, але буде допит і я маю винаймати адвоката. Звичайно це час і немалі гроші, але вона теж від мене отримає позов.
Балаболка• 18 мая 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Ну если вы не рады, что вы тут делаете?
Я например, с удовольствием читаю автора
Помогалочка
• 18 мая 2025
Ответ дляВідповів всім
Так Вы свой и еще и её телефон забрали? или свой у неё оставили, перепутав и забрав её, более старый и дешевый?
Ні, мій був в сумочці, а її в кишені
Голова колгоспу• 18 мая 2025
Ответ дляБалаболка
Ну если вы не рады, что вы тут делаете?
А в чем удовольствие? Рассказ интересный?
или вы тоже у Эрманиях?
Балаболка• 18 мая 2025
Ответ дляГолова колгоспу
или вы тоже у Эрманиях?
Да, мне интересно, что за кольцо автору понравилось. Лишнее напоминание, что надо быть внимательнее. И интересно, чем история закончится.
Вы что тут делаете, если вам не интересно?
Царевна_несушка• 18 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
А, тепер зрозуміло, бо ви так писали, що всі вибачилися, начеб то ви мирно розійшлися. Ну, звісно, подавайте зустрічний позов. Терпіння вам і удачі!
Відповів всім• 18 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
Ні, мій був в сумочці, а її в кишені
Ну вернули же, сразу и добровольно? Суду нечего предъявлять. Если бы полиция задержала с двумя телефонами - тогда да, взяли с поличным.
А так - просто недоразумение.
наКоблучках• 18 мая 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Подругому?)) Вам сегодня приснилось, что вы учитель русского языка и литературы? Пора просыпаться).
Это про учителя видимо это вам приснилось, конечно по- другому : )
Голова колгоспу• 18 мая 2025
Ответ дляБалаболка
Смеюсь над троллями недолугими
Помогалочка
• 18 мая 2025
Ответ дляБалаболка
Ну если вы не рады, что вы тут делаете?
Я не дивуюся - тут прямо традиція обісрати авторів. Я особисто дуже багато зробила для укранців з початку війни. Але ця ненависть на форумі до людей закордоном вбиває просто. У іммігрантів не просте життя - бо вони не належать ні до батьківщини ні до країни в яку емігрували. Але риба вибирає де глибше, а люлина де краще. У кожного свій вибір і шлях. Моя інформація може і не цікава людям в Україні, але 30% цього форуму закордоном.
Відповів всім• 18 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
А она-то за что иск получит?
Балаболка• 18 мая 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Смеюсь над троллями недолугими
Злорадствуете. Понятно
Балаболка• 18 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
Зависть она такая. Мало того, что уехали, еще и золото покупаете
Помогалочка
• 18 мая 2025
Ответ дляВідповів всім
А так - просто недоразумение.
Виявляється по закону є підстави звинуватити мене в крадіжці. Мабудь тому мені ніколи не повертали загублені або залишені десь речі... я цього не знала і вважаю такий підхід абсурдним.
наКоблучках• 18 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
Я же говорю возвращайтесь, у нас нет мусульман или практически нет.
Блондинка в Шоколаде• 18 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
Так, це моя вина, я постійний клієнт в нррмальному місці - тут просто в вітрині сподобалася каблучка
І телефон 🤣
наКоблучках• 18 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
Не пи..те, не нужен вам адвокат, напишете свою версию происходящего и все на этом закончится.
Я в дамках• 18 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
Я просто про те, що можна за будь яку нісенітницю отримати позов до суду отримати
сімейний ресторан і собаки для повноти картини ?
Помогалочка
• 18 мая 2025
Ответ дляВідповів всім
А она-то за что иск получит?
Захист честі і гідності, фальшиві звинувачення, моральну компенсацію за репутаційні ризики. Моя сім´я відома як і я в місті.
Помогалочка
• 18 мая 2025
Ответ длянаКоблучках
Ви будете виплачувати мої кредити? І піклуватися про моїх дітей?
Царевна_несушка• 18 мая 2025
Ответ дляВідповів всім
А она-то за что иск получит?
За брехню, бо ні умисла, ні факта крадіжки не було
Блондинка в Шоколаде• 18 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
Відомий різним можна бути🤣
наКоблучках• 18 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
Не просто неинтересна, она раздражает, такое впечатление что вы издеваетесь, есть еще второй вариант вы блондинка ?
И согласитесь оба показывают вас с плохой стороны
Відповів всім• 18 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
Я понимаю, что Вам надо против неё что-то придумать. Но репутационные риски? Вы публичное лицо, общественный деятель, ваша репутация пострадала из-за этого?
Блондинка в Шоколаде• 18 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
Собака теж народилася в Німеччині
зараз вас взагалі розірве на друзки
Я ж кажу, німецька вівчарка. 🤣🤣🤣
Відповів всім• 18 мая 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Согласна, приписать воровство там, где его не было - да.
Лялька в колисці• 18 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
Це мені розказували ще родичі, які емігрували туди 30 років тому, така країна, їх правила життя, конфлікти вирішують через поліцію, суд. Котик зайшов в сусідній двір, сусідка віддала, посміхнулася. А потім заявила, прийшла поліція - дивіться за котиком, попередження
наКоблучках• 18 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
Вы реально блондинка или троллите ?
В Германии вещи возвращают особенно телефоны, есть бюро находок в каждом городе, если взял чужую вещь стоимостью боллее 20евро - это кража.