Помогалочка• Изменено 18 мая 2025
Обережно Німеччина
Дівчата, живу вже багато років в Німеччині і думала, що мене вже нічим не здивувати, але ситуація в країні погіршується з кожним роком. Вчора я зайшла в ювелірку, купити мені щось на подарунок - в мене день народження був недавно. Жіночка продавець як завжди лялякала по телефону, я попросила відкрити вітрину поміряти щось. Потім позвонив чоловік питати де я і плани на вечір - я повідомила йоиу що забронювала наш сімейний ресторачик де ми вечеряємо кожні вихідні і щоб він підходив з дітьми і собакой. Я придивилася дві речі пофоткала і сказала що зайду на днях. Дійшла до ресторану - це десь 8 хв ще чекала на столик і тут дивлюся дзвонить якийсь мухамед мені - думаю дивина. Я в телефон - а він не мій. Продавщиця на вітрину поклала свій телеіон в червоному чехлі як і в мене. Я відразу пішла до магазину повернути його і вибачитися. Ми посміялися і я првернулася до рестррану де мене чекали діти і чоловік. Через пів години в ресторан приходять поліцейські і ця мила жіночка і просять мене вийти з ними. Вона типу передивилася відео запис, де видно що вона відвернулася, а я поклала телефон в кишеню... і типу це доводить, що я її телефон вкрала. Тепер на мене чекає обвинувачення в крадіжці. Я в шоці, поліцейскі теж в шоці - вибачалися теж, але по закону кожен може подати заяву за будь що. Так що рослаблятися не можна. Я звичайно винувата що не звернула уваги - але вибачте коли міряєте каблучки, то логічно що телефон був в руках. Я првернула телефон десь через 15 хв як вийшла магазину... дичина просто. Дівчата, будьте уважні в Німеччині - це країна абсурду.
TANYA 0 0 0 0• 18 мая 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
На телемарафоне мозги промывали, плюс 🐸 очень сильная. Все, что каксается Германии очень триггерит советчиц. При то ехать самим и там устраиваться кишка тонка, вот и плющит.
Кишка тонка тут сидіти)))
Нетутешня• 18 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
Звичайно, але потрібен адвокат.
А указать в обратке чтоб на нее возложили обязанность покрыть судовые растраты?
Видящие_помогите• 18 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
Звичайно - вони одинакові на вид - коли екраном догори. В неї старенький правда айфон а в мене15. Звичайно я вирішила вкрасти телефон туркені якоїсь задрипаний
Дочке так кроксы поменяли в открытом бассейне. Нам достались на размер меньше и потёртые))). С тех пор я на кроксы джибитсы цепляю.
Ну що ви, мамо!• 18 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
Я просто про те, що можна за будь яку нісенітницю отримати позов до суду отримати
Не переживайте. Муж вас поддерживает) ножки ж ручки на месте, не в окопе, не на фронте. Вы не думаете как выжить под обстрелами. Пособие исправно приходит. А колечко не купили, ресторан сорвали поход- это такие мелочи вашей личной жизни.
Капец у людей проблемы!
Помогалочка
• 18 мая 2025
Ответ дляРубаю олівлє
Автор,если бы не фраза ’пофоткала’,сценарий хороший,но.....как можно сфотографировать вещь и тут же взять чужой телефон, ещё и чехлы похожи))ну умора))
Ось так можна виявляється - свій телефон поклала в сумку, а її до кишені. Ми ж спілкувалися а не стояли дивилися одна на іншу - вона теж піздно помітила. Якщо б сказала а де мій телефон ми би відразу його ще в магазані знайшли
Ну що ви, мамо!• 18 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
Мила моя, я тут живу більше 20 років
куди повертатися?
))) естественно )) и законов не знаете эти 20 лет)
Кому вы это лепите????
Помогалочка
• 18 мая 2025
Ответ дляНетутешня
Здесь не оценят
Особенно когда цель- форум положить
Первые три страницы бреда надо перелистать а потом нормальное общение начинается
Вы же понимаете что не просто так, оптом, три страницы травли идёт. В любой теме
Особенно когда цель- форум положить
Дякую, я сподіваюсь, що не всі люди такі озлоблені. І там де я, я набато корисніша для України, ніж в самій Україні зараз.
Помогалочка
• 18 мая 2025
Ответ дляКонтрольница
Мене все цікавить де був її телефон, вона ж ним наче як фоткала, мав бути в руках.
Фоткала я вже біля іншої вітрини - ми ж рухалися по магазину, а не стояли на місці.
Ну що ви, мамо!• 18 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
Да потому что бред пишете! Люди за 20 лет имеют в Германии другие мозги и проблемы! И по этой ситуации, уж точно, не бегут на советчица) лгунья!
Смурфик• 18 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
Мила моя, я тут живу більше 20 років
куди повертатися?
В Україну. І діточок з чоловіком прихватіть
Помогалочка
• 18 мая 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Я не поняла как она могла обменять ваши телефоны?
Вона не міняла - вона свій поклала на вітрину екраном вверх - ми переходили до іншої вітрини і я забрала телефон, бо думала - то мій.
Смурфик• 18 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
Не тролінг, але не розумію, чого так всі заздрять. Я пишу для наших людей, що нещодавно приїхали, що може бути така ситуація - без вини можуть звинувати.
Вони по ювелірним бігають?
Помогалочка
• 18 мая 2025
Ответ дляЛялька в колисці
А нікому в такій ситуації не прийшло на думку, що продавець викликала поліцію перед тим, як автор повернулася з телефоном? Тоді все логічно
Я на тому тижні прохожу неподалеку від нашого будинку, біля магазину стоять 2 велосипеди-чоловіка і його друга, вони самі в магазині. Я спокійно відкатую наш велік до під´їзду, бо не поставил на замок, перевірити, побачить чи ні. Не побачив. Через 15 хвилин сиділи з поліцією)) пояснювали
Ні, поліцейскі сказали, що вона змінила думку, коли передивилася відео з камер спостережень
Дама_из_рекламы• 18 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
Я відома тим, що збирала літаками і фурами гуманітарку в Україну, також беру участь в багатьох благодійних проектах і допомагаю з працевлаштуванням українкам в Німеччині.
Літаками гуманітарку до нас)))
Це не ви натисли на канцлера Німеччини що б нам далекобійні ракети дали?))))
Добро с Кулаками• 18 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
Та я в шоці, таке навіть вигадати важко - але так відбувається реально в Німеччині зараз
Не цікаво що там у вас в німеччинах, замахали
Помогалочка
• 18 мая 2025
Ответ дляSeehund
А как в магазине узнали где вы находитесь?)
Я при ній говорила чоловікові що на сьому забронювала рестора і назву
звичайно вкрала телефон, а потім пішла вечеряти і ще й при продавщиці сказала на скільки і назву ресторану. Добре що були документи при собі до речі, інакше би забрали взагалі до участку. Ви розумієте, наскільки підло діяла та людина?
Помогалочка
• 18 мая 2025
Ответ дляНетутешня
Звичайно, на неї і на власника магазину чекає багато неприємних моментів - мій чоловік не проста людина теж.
Відповів всім• 18 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
Ні, не вертають. В Штатах вертають, а в Німеччині навіть вкрали дитячу валізу у нас в потязі і не повернули. А скільки речей я залишила в ресторанах... нічого не повертали ніколи
Я сумку в автобусе забыла. Водитель вернул.
Подруга айфон забыла в супермаркете - тоже вернули: позвонил сын на её номер и договорился о встрече.
Відповів всім• 18 мая 2025
Ответ дляSeehund
Так она ж при продавце по телефону называла ресторан, где они с мужем должны встретиться.
Помогалочка
• 18 мая 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Капец у людей проблемы!
Люди, ви читаєте чим - я не біженка, мій чоловік німець, діти вже в старшій школі, народилися в Німеччині. Які виплати? Я працюю і сплачую податки все життя тут.
язззззь!!!• 18 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
Автор ото вам трешу не вистачило з тим телефоном, щоб ще й тут тему створити та отримати порцію хейту. Ви ж явно не перший день на цьому сайті…ще й виправдовуєтесь тут тепер🙈
Помогалочка
• 18 мая 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Кому вы это лепите????
Я не знаю я всіх законів, я не юрист. Ви все життя живетеив Україні - знаєте добре право? Я знаю закони в моїй галузі. Про те, що коли повертаєш річ можуть звинувати в крадіжці дізналася вперше. Для мене це абсурд і спроба принизити мене.
Помогалочка
• 18 мая 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Літаками гуманітарку до нас)))
Літаком до кордону з Україною. А що ви особисто зробили?
Ну що ви, мамо!• 18 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
Удалено администрацией...
Видящие_помогите• 18 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
Вы не совсем правду пишете.
Моя знакомая забыла телефон в примерочной и ей вернули. Она же этот же телефон мимо кармана в автобусе положила-тоже вернули.
А у моей дочки смарт-часы с руки соскользнули. Мы сразу кинулись, но нашли какие-то неевропейцы, так как часы все ещё были подключены к телефону, но язык сменился на какую-то вязь. Потом они отсоединились.
Ну я лично возвращала телефоны, кольца и т.д.
Младшая дочь в бассейне потеряла цепочку золотую-вернули.
Помогалочка
• 18 мая 2025
Ответ дляВідповів всім
Значить пощастило. Я залишала окуляри, шарф дорогий, телефон, дитячу валізу в потязі, рукавички, а ще хтось вкрав зонтика в музеї. Старша дитина в автобусі залишала рукзак, 2 шапки, змінне взуття на спорт. Не повернули нічого.
кураГАЛЯ• 18 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
Да, знаем, все самые большие патриоты и помощники Украины живут именно заграницей.
Ну що ви, мамо!• 18 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
Капец отмазка.
Люди, живущие давно, знают законы!
Да, могут. А ещё может прилететь за помощь на улице упавшему, за неверное высказывание и за душ в 22.30.
Я не могу даже представить ни одного мигранта с 10 летним даже опытом, который бы сюда сбросил такую ахинею.
Люди, живущие давно, знают законы!
Помогалочка
• 18 мая 2025
Ответ длякураГАЛЯ
Говорить або росіянка, або та, що нічого не робить. Мені все одно на ваш сарказм, собаки гавкають - караван іде
Помогалочка
• 18 мая 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Капец отмазка.
Люди, живущие давно, знают законы!
Ну звичайно. Ви добре все знаєте, я не знала, от і пишу. В мене така ситуація вперше в житті.