сказочное_Бали• 18 мая 2025

Класний керівник може собі дозволяти таке в школі?

Є хлопець в класі, друг мого сина. 10 клас. Сміявся на уроці ( згодна абсолютно, це неправильно) і класний керівник жінка криком « (прізвище) ти дебіл?»
lilul990• 18 мая 2025
Ответ дляКупи слона
Та ви що, ідеальний світ інструкцій то тільки для вчителів, а не для батьків. У вас подвійні стандарти. Вчителька повинна, бо в неї посада, а мамка ні, бо світ неідеальний.
Вчитель це про творчість та імпульс а не повинна. Прихильникам чітких інструкцій нема чого робити в школі. Звідси й проблеми
Викачую яйцями• 18 мая 2025
Ответ длякуркулиха
Не может, но наш класс так классная называла ’какой-то класс дыбилов достался’,
Так они каждый год и каждый поток так говорят.
Ещё в моем классе учитель химии орала и говорила, что мы умственно отсталые и таких у нее ещё не было..., а потом тоже самое я слышала от других школьников

Нарушена нервная система человека, издержки профессии.

Я, например, работала в коллекторской компании и отличала ’новеньких’ сотрудников от ’опытных’ по их расшатанной нервной системе.
Уволилась после отпуска, точнее в конце отпуска в Италии поняла, что ужасно не хочу возвращаться на работу. И ещё будучи там, отправила заявление на эмейл своему руководству. Мне так спокойнее было возвращаться, зная, что я ’свободная’ от диктаторов. И проблема была не с клиентами, а как раз с руководством, - они каждое совещание орали, угрожали, давали нереальные планы и требовали незаконных действий. А когда просишь их ’методы работы’ зафиксировать в протоколе по работе с должниками, то смотрели испепеляюще, и после этого увеличивали моему отделу планы ))))
Уволилась и вздохнула
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 18 мая 2025
Ответ дляРву и мечу
Ще раз. Полтава . Премій нема. Я вчитель у гімназії, знаю напевне. За останні три роки були серед моїх учнів призери обласних етапів. Дітям мізер якісь дають за обласні. Вчителю нічого взагалі. І при атестації не скрізь враховують. Тому багато де і не наполягаються
Рівненська обл. Дають премії і за Ман. І за любий виграний конкурс.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 18 мая 2025
Ответ дляРву и мечу
Зараз в школах своя бухгалтерія і ледь жевріють. Вже більше 10 років заміни не оплачують в місті. Ну і 200 грн така премія, що супер. Дам 400,аби мене не трогали і хтось ту МАН написав
Хоча може десь міський бюджет і виділяє. Може бути
В нас оплачують заміни. І навіть є премія на ювілей 50 + з нагоди дня народження. Оклад.
Позитивна• 18 мая 2025
Ответ дляlilul990
Я не розумію біполярки сучасних людей

Ми виховуємо ініціативних і творчих чи будуємо авторитаризм де повага апріорі навіть якшо вчитель кончене гівно?

Просто треба готувати нових вчителів під сучасні вимоги нової школи і повністю міняти всю систему, бо вона морально застаріла
Чого зразу ’біполярка’. Має бути баланс - всі учасники освітнього процесу мають право на повагу, включно з вчителем. Зараз баланс змістився в бік ’вчитель гівно за замовчуванням’ - ’учень може бикувати, бо він складна особистість за замовчуванням’.
Рву и мечу• 18 мая 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Це ж добре. Так і повинно бути. Все на місцях вирішується.
Рву и мечу• 18 мая 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
У нвс вчитель з учнями виграли конкурс і далі і США поїхали. Тільки вчителя не взяли. Поїхали працівники обласного МАН, які ніякої участі в роботі не мали (то навіть не конкурс МАН був). Вчитель бездоганно знав англійську, якщо що. Учні привезли призові місця звідти. Вчителю дульку
Майская киска• 18 мая 2025
Ответ дляКоролева краси
Сделайте добро - напишите на учителя жалобу, она наконец растроится и уйдет из школы, а к вам никто не прийдет. Потому что никто не хочет уже работать в школе.
Та вы шо, в школу ж очередь стоит.. ставка учителя высшей категории 7700, сумасшедшие деньжищи
Майская киска• 18 мая 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Даже здесь вон куча яжемамок считают , что им все должны, клоунов в школу отправят и все должны нормально к этому относиться
Искать подход
Рву и мечу• 18 мая 2025
Ответ дляМайская киска
Искать подход
Ви вмієте? Зробіть платний майстер-клас, прибуток буде. А то в школі сусідній два роки без вчителя іноземної. То плану перед уроками накурились учні, то ввечері каменями у вчителя кидали дорогою, спроба суїциду (закладки не там заклав і однокоасник погрожував вбити, якщо гроші не верне). Харкати під ноги то взагалі як норма, бо є техпрацівники для прибирання. Мамка ж суддя, можна все. Всі вчителі молоді тікають через пару тижнів. Навіть при школі платний гурток відмовляються
Зашла на 5минут• 18 мая 2025
Ответ дляМайская киска
Искать подход
Никто вам не должен искать подход и не будет этого делать за копейки
Майская киска• 18 мая 2025
Ответ дляРву и мечу
Я репетитор. Урок стоит дорого. Ученики адекватные, подход искать не нужно. Пусть подход ищут родители и устраивают мастерклассы. Снимать звезды с неба за три копейки у меня нет желания
Майская киска• 18 мая 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Мне? Мне ничего не нужно и не должен
Рву и мечу• 18 мая 2025
Ответ дляМайская киска
Мова про звичайну школу. Для мотивованої дитини знайти ключик легко. Але поради ви даєте...
Майская киска• 18 мая 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Так может стоит требовать других условий труда? А не терпеть и ныть.
Расскажите, как требовали вы и чего удалось добиться?
Як_наготую...• 18 мая 2025
Ответ дляМайская киска
Зачем? Я же не ною, на заказчиков не бросаюсь, хотя они тоже бывают часто невыносимы.
И я не учитель, хватило понимания еще в школе, что это неблагодарный труд.
Тут как тут• 18 мая 2025
Ответ длясказочное_Бали
Просто та жінка самотня, дітей немає, все життя в школі… З 5 класу керівник. Розумію, що так говорити недоречно, але з іншого боку накипіло їй,мабуть…. Син казав, весь клас аж затих коли почули
моя невестка ушла со школы. Потому что дети и родители в основной своей массе отбитые. И даже тут в отзывах такие же яжематери оправдывают все и опять твердят про должен. Только права , но нет никаких обязанностей. Я уговорила уйти, общество маргинальных отморозков с финансовой поддержкой родителей, вот во что превратилась школа.
Пригаю-цибаю• 18 мая 2025
у нас на уроках ученики курят вейпы и учитель не реагирует
8-й кл
Майская киска• 18 мая 2025
Ответ дляПростоБелка
Не вірю, бо за перемоги в МАНі вчителі також отримують премію (у нас від міста), ніхто такими учнями не розкидається !
Тим паче вимагання грошей у наш інформаційно-технологічний час - це як сувати голову до пащі лева !
У нас за место в ман нужно заплатить . За олимпиады дают грамоту и хлопают (и ржут, что лох готовил ребёнка в свое личное время, которое никто не оплатил) . Полтавская. И даже престижность платят все те же 5%, какие б места ты там не занимал
Купи слона• 18 мая 2025
Ответ дляlilul990
Що за маячня. Вчитель, як і будь яка професія, це самореалізація, достойний заробіток, нормальні умови роботи, інакше дійсно немає чого робити в школі. Людина, що себе не цінує, не може навчити цього інших. І ще раз, вчитель не має замінювати батьків, або виправляти їх недопрацювання.
Майская киска• 18 мая 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Учителя тоже не ноют. И тоже понимают. Молча уходят, кто в репетиторы, кто в другие профессии , кто на социал. Ноют потом родители, когда нет учителя , читает трудовик с физруком, а родители оплачивают репетиторов
Як_наготую...• 18 мая 2025
Ответ дляМайская киска
Кто может, тот уходит, а те, кто больше ни на что не способен, остаются и ноют.
Чаще всего дети и так все с репетиторами, даже имея учителя. На нормальных никто не жалуется, дети их не доводят и без репетиторов можно обойтись.
Вспоминая свою школу, могу сказать, что у меня был только один учитель на своем месте. Никто и никогда на его уроках не вел себя плохо, мы уважали его, потому, что он уважал нас, даже самого последнего двоечника.
Фрекен бок• 18 мая 2025
Наверное , она уже делала замечание. Если не реагирует, то закономерно….
lilul990• 18 мая 2025
Ответ дляКупи слона
Ви в школі працювали?
Купи слона• 18 мая 2025
Ответ дляlilul990
Ви в школі працювали?
20 рочків)
Шкала Радощів• 18 мая 2025
Господи, пусть уж дети смеются почаще, чем плачут. Но и учителя можно понять - нервы ни к черту.
ПростоБелка• 18 мая 2025
Ответ дляМайская киска
Ну, є ж департамент освіти, чого ви мовчите ?
Престижність в розрахунок субвенції закладається на рівні 20%.
Якщо у вас функціонують малокомплектні класи, або малі школи і це зʼїдає кошти, то треба місцевій владі скоротити мережу шкіл.
А якщо у вас субвенція не використовуються, а осідає, як залишки, які тепер забирають, то це тупість ваших органів освіти.
ПростоБелка• 18 мая 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Премії за підготовку учнів платить місцева влада, значить в Полтаві або немає бюджету на це, або не прийнято таких рішень - немає положення про винагороду взагалі.
ПростоБелка• 18 мая 2025
Ответ дляРву и мечу
Своя бухгалтерія це утопія, зп бухгалтерів у кожній школі зжирає бюджет.
У нас централізоване обслуговування - 2 бухгалтера обслуговує 8 шкіл.
Пушап Мі мі• 18 мая 2025
Это не педагогично, и недопустимо вообще. Она профнепригодна.

Как говорила моя соседка: ’я нервная, поэтому я пошла на стройку общаться с кирпичами’