сказочное_Бали• 18 мая 2025
Класний керівник може собі дозволяти таке в школі?
Є хлопець в класі, друг мого сина. 10 клас. Сміявся на уроці ( згодна абсолютно, це неправильно) і класний керівник жінка криком « (прізвище) ти дебіл?»
Королева краси• 18 мая 2025
Ответ дляlilul990
Вигорання. Учитель це напевно найперша професія яка цьому подвєржена. Коли вже бачиш що немає тої енергії, краще піти зі школи.
Ну вот видите, вы ушли, я ушла, знаю еще человек 20 которые тоже ушли из профессии. И не из-за коллег, а из-за поведения детей и их родителей.
Ответ дляПозитивна
Ну да, вчитель винен всім і все, а вчителю - ніхто і нічого. Всі танцюють з бубном навколо погано вихованого мавпеняти, а інші діти будуть вчитись в перервах між цирковими номерами мавпеняти. Щось в цьому є.
Ні, чого. Треба висока зарплата і система мотивацій
куркулиха• 18 мая 2025
Ответ дляКоролева краси
Не вопрос заявление директору на стол и ... учитель свободен)
А что будут делать 30 детей этого класса и еще 150 в других это уже проблемы их родителей.
Верещать на форумах и в ФБ) только здесь сколько тем было, что учитель ушёл сам или кучка мамок выгнала, а нового учителя нет.
Пусть тогда сами и учат своих детей, раз им всё не так
Ответ длякуркулиха
Справа в тім шо і якість підготовки вчителів, і неадекватність батьків, і тупа шкільна показушна система, і відсутність людей у школі з реальним призванням - це все комплексно біда нашого часу
І діти тут ні при чому
Указка• 18 мая 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
Так старші ще більш-менш. НУШенята ось увійшли в підлітковий вік, то капець. Тупо зовсім не реагують на вчителя - ’а шо ти мені зробиш?’
Ага, оцінки 2-5, зате батьки ’должны обеспечить обучение в институте, потому шо мы не просили нас рожать’
Чумачечая_• 18 мая 2025
Ответ дляlilul990
Мозг як фізіологічна субстанція формується до 24 років.
Ваши собственные дети ведут себя как дебилы на уроках в старшей школе? Если да, то с какой целью они пошли в старшую школу?
Бандитка Сью• 18 мая 2025
Ответ дляlilul990
Як ж зрозумілою мовою вчителя для людей які люблять хамити. Чи неприємно?
і тільки дітям так можна говорити?
Детям,которые ржут как лошади, орут, матерятся ,можно ещё и подзатыльники давать .
Бандитка Сью• 18 мая 2025
Ответ дляlilul990
Куда?
Ответ дляЧумачечая_
На початку уроку( коли ви пишете план уроку), є так звана мотиваційна частина. В любому класі. Колеги в курсі
Прікіньте, дитину треба замотивувати не тільки в школу прийти, але ще й переслухати кожен конкретний урок. Прікідуєте? Дітей треба мотивувати. У них немає самонастройок і кнопок на які можна нажати і вони знатимуть куди і нащо прийшли і накуя їм цей урок
Я в 16 років сиділа тихо на уроці але в дупі не чухала накуя я хожу в ту школу. Просто не демонструвала це а хтось демонструє. Я виросла невротичкою а хтось виріс нормальною людиною без ’нада’ і ’тому що дорослі так сказали’
Голубец• 18 мая 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Других мер не предусмотрено? Такие дети были всегда, уверена, что есть другие методы, например, отправить к директору.
І що директор скаже з того, що еще не сказав вчитель, але до «бубочки» не дійшло?
Маурита• 18 мая 2025
Ответ дляТайТаке
Теперь я знаю кто жалуется админам . И какую фразу пишет
теперь ты знаешь, что против лома нет приема окромя другого лома.
не мучай детей, иди перебирай баклажаны.
Істеріомама• 18 мая 2025
Ответ дляlilul990
Мозок людини повністю формується тільки в 24 роки, останньою формується зона відповідальна за прогнозування наслідків своїх дій
Тому вам поки по розуму 20
Істеріомама• 18 мая 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Ну то велкам. Чого покинули через років?
В Польщу на полігон поїхала
Істеріомама• 18 мая 2025
Ответ дляКоролева краси
Так уволились то чего? А как же дети?))
Польща цікавіша
Істеріомама• 18 мая 2025
Ответ дляЧумачечая_
В неї їх нема
Позитивна• 18 мая 2025
Ответ дляlilul990
Тобто про мінімальну повагу до вчителя все одно не йдеться. Кинули ’котлету’ і можна продовжувати знущатись. Симпатично.
Ответ дляПозитивна
Я не розумію біполярки сучасних людей
Ми виховуємо ініціативних і творчих чи будуємо авторитаризм де повага апріорі навіть якшо вчитель кончене гівно?
Просто треба готувати нових вчителів під сучасні вимоги нової школи і повністю міняти всю систему, бо вона морально застаріла
Чумачечая_• 18 мая 2025
Ответ дляlilul990
Дорослі мають розуміти,що дитина непридатна до старшої школи, ну не вийшла розумом. І не мучити ані дитину, ані оточуючих, записали дитину туди, де їй не місце.
Все просто: хто хоче і має мотивацію- той отримує старшу школу. Хто не має мотивації- залишає школу і шукає своєї долі в інших установах.
І так, дотягти будь-яку дитину до 9 класу- задача педколективу. Далі вчителі починають працювати із кращими,а баласт/ особливі та інші залишаються поза школою
Ответ дляЧумачечая_
Ранній підлітковий вік починається з 11 років і полблеми з поведінкою відповідно
Рву и мечу• 18 мая 2025
Ответ дляПростоБелка
Тобто школа не хоче брати здібних дітей, чи усіх підряд ?
Відкрию вам таємницю - від кількості дітей у школі залежить її фінансування !
Це так, щоб ви не фантазували.
А як мама підлітка, який добре навчається у гарній школі, скажу, що навіть я не впевнена, що оці 2 роки потрібно витрачати на школу, бо за цей час діти вже починають напрацьовувати реальні знання у коледжах, а ми вчимо фізику і алгебру, яка і не треба буде у подальшому.
А за ці 2 роки дочка знайомої вже буде мати диплом юриста, і буде розуміти йти їй далі вчитися, чи вступати на іншу професію вже маючи 1 освіту !
Це так, щоб ви не фантазували.
Ще раз, мова про конкретну школу і дитину. За вступ ’просили’ суму в у.е. Перемоги МАН і олімпіад, середній бал вище 11. Пішла дитина в іншу, не жаліє. Але факт є. НМТ 200 будо без репетиторів.
Як_наготую...• 18 мая 2025
Ответ дляГолубец
Нет, нужно матом крыть. Я поняла уровень
Морожена_курка• 18 мая 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
У нас в школе нашли снюс, директор устроил обыск, просто высыпал все сумки детей кочметички, раскрыввл средства личной гигиены и орал как бешеный. Никто из родителей и не пикнул. Представляю если бы это было в Украине какой хай бы яжемамки устроили
Звичайний табак чи наркотик? Як наркотик і всіх перевіряли, то й у нас би мало хто вякав. Бо зразу в круг підозрюваних влетиш.
ПростоБелка• 18 мая 2025
Ответ дляРву и мечу
Не вірю, бо за перемоги в МАНі вчителі також отримують премію (у нас від міста), ніхто такими учнями не розкидається !
Тим паче вимагання грошей у наш інформаційно-технологічний час - це як сувати голову до пащі лева !