-Ань-• 18 мая 2025

Людолови викрали і побили українського захисника. Львів.

Андрій Баглай в свої 23 роки вже послужив в Нацгвардії і списаний за станом здоров´я. В своєму рідному місті Львові був побитий особами з бусіка.

Відео 6 хвилин. Дмитро Гнап тепер не називає людоловів "зеленими бурятами". В кінці відео перераховує аргументи, чому вважає їх набагато гіршими за бурятів.
sky-labs• 18 мая 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Навчіться визнавати свої помилки .
Арєстовіч трус , зрадник і язиката баба , а не професійний військовий.
Боюсь что у вас даже близко не тот уровень чтобы давать ему оценку.
Так что...
Svitlana7• 18 мая 2025
Ответ дляfrumoasa17
Ні, це винувата українська влада і крапка. Вибір за нею влаштовувати чи ні терор свого ж населення. В Молдові, Грузії, Сирії та Афганістані було таке?
Ворог України також ловить людей по вулицям своїх міст, як якийсь скот? - Ні. Так що може треба задуматися, що робиться неправильно в системі комплектування.
Не люблю коморовського, але правильно він сказав, що це чорна сторінка історії України - вулична мобілізація. І цьому нема жодного виправдання.
frumoasa17• 18 мая 2025
Ой, а чого заблокували не подобається, що не всі їдять зелений силос?
Матильдa• 18 мая 2025
Ответ дляfrumoasa17
Она и меня в блок кинула