Just a crow• Изменено 07 января в 09:12

У Львові почали вимикати критичну інфраструктуру

У Львові за графіком вимикатимуть світло лікарням і транспорту, – мер міста.
Медичні заклади та електротранспорт потрапили під відключення світла. Так як уряд змінив правила до визначення критичності підприємств.
Садовий каже, що це нонсенс і вже зранку намагається терміново вирішити питання з Кабміном.

З транспортом, то ще нічого, його можна замінити автобусами,та маршрутками, а от лікарні та медичні заклади, це вже виникає питання, якого біса Кабмін творе таке?!
автор Just a crow • 07 января в 09:14
Вважаю що такі нововведення не лише Львова торкнуться, а й інших міст.
wer-inn• 07 января в 09:15
Запорожье давно электро транспорт отключают, и никто ничего в замен не пустил дополнительно.
Гликерия-b010• 07 января в 09:16
Країна популістів і простих рішень
So_so• 07 января в 09:16
Думаю, что это внутренние разборки, отключение больниц элемент давления.
Мишель99• 07 января в 09:16
Ну и что делать? В Одессе вообще перестал електротранспорт ездить, и ничего,никто не пишет.. А некоторые районы без света по неделям без света вообще
Sonne8752• 07 января в 09:18
Или не правильно подают новости ( любят хайповать на заголовках) или я чего то не понимаю
ок, допустим отключать поликлиники - еще ничего, но стационары не критическая инфрастуктура? какая то бредятина, еще и во Львове
автор Just a crow • 07 января в 09:18
Ответ дляwer-inn
Вони з людей реально знущаються, ніби люди отара вівців😢
Леска• 07 января в 09:19
Який Садовий молодець шо намагатися вирішити
Соседка Маши• 07 января в 09:19
Ну а чего нет, если простым гражданам отключают и они должны сами себе организовать: интернет, горячую воду, отопление, приготовление пищи, купив станции. То больницы тем более могут перейти на альтернативное питание так как на гуманитарные нужды деньги выделяются США.
vinika• 07 января в 09:20
А по Буковелю там шо?
Соседка Маши• 07 января в 09:20
Ответ дляvinika
А по Буковелю там шо?
Хороший вопрос
ok1904• 07 января в 09:23
Ответ дляЛеска
Чогось тихо не вирішив питання в межах своєї компетенції, а зайнявся популізмом. Ех
vinika• 07 января в 09:24
Ответ дляSonne8752
Да кто там их отключит, то абы поныть. Их в самые трешовые графики на час отключали
Ishoy• 07 января в 09:24
Так что теперь считается критической инфраструктурой? Цирк и ТЦК?
dream7• 07 января в 09:28
Какие больницы во Львове отключили?

UPD Синие тётки так какие больницы во Львове отключили?
ok1904• 07 января в 09:25
Локальні розборки
автор Just a crow • 07 января в 09:25
Ответ дляМишель99
Питання не про електротранспорт, а про лікарні та медичні заклади, це знущання над людьми, якщо в наявності є генератори, їх потрібно заправити, а на це коштів, скажуть наприклад немає, тоді все впаде на плечі людей, за лікування плата, за перебування зі світлом від генераторів доповнена плата.
Маска-0b9f• 07 января в 09:25
Какой ужас! Срочно всех поднять на ноги.И ООН тоже.
ok1904• 07 января в 09:27
Ответ дляJust a crow
Лікарні комунальна власність? Тобто пальним забезпечує місто? То ще в Садового схема вудкату по пальному на нього не працює? От біда, так біда...
Маска-0b9f• 07 января в 09:27
Ответ дляvinika
А по Буковелю там шо?
Очереди так и есть?
Да ладно• 07 января в 09:27
Ответ дляvinika
А по Буковелю там шо?
Выключают на несколько часов ночью. У меня родственники в тех краях.
Маска-0b9f• 07 января в 09:28
Ответ дляJust a crow
Не поняла,у Львове ещё и лечение бесплатно?
автор Just a crow • 07 января в 09:29
Ответ дляSonne8752
Заголовок один, а доповнення інформації з лікарнями та медзакладами, далі про транспорт, ось ця новина
https://city-adm.lviv.ua/news/society/emergency/ch...
Allka- skakalka• 07 января в 09:29
Зато итальянца на кордоне победили ,ликование в Тредсе ,перемога ! Який там свет ,нащо він потрібний ? 🙈
E-ducate• 07 января в 09:30
Ответ дляJust a crow
У багатьох містах електротранспорт і поліклініки вимикають.
Імхо, Садовий хайпує і діє на випередження, бо питання будуть саме до нього - де генератори до лікарень у Львові? Чому не працюють? Кошти на них виділялись.
Sonne8752• 07 января в 09:29
Ответ дляJust a crow
посмотрим через 2-3 дня, тогда все станет на свои места
vinika• 07 января в 09:29
Ответ дляДа ладно
Дочь только приехала, в Ворохте были, ни на одну секунду не выключали.
Моpгана• 07 января в 09:30
Ответ дляok1904

Всі міста справляються, а у Садового як пороблено: то сміття не вивозять, то світлом лікарні не забезпечують. Може, проблема в Садовому, не?
Sakura-18cb• 07 января в 09:30
В Києві теж на підприємства приходив запит про підтвердження критичності. Це був запит від уряду. Ми підприємство критичніше нікуди, але теж підтверджували свій статус. Тому питання до Садового як він захистив свою інфраструктуру.
Да ладно• 07 января в 09:31
Ответ дляvinika
Белые люди