мадамГрицацуева• 18 мая в 19:00
Відпочинок на чорноморському узбережжі Туреччини
Доброго вечора, ось таке питання- чи доводилося відпочивати в Туреччині на Чорному морі.Дивлюся ціні нижчі ніж на Середземному , локації гарні , з Одеси бусом ближче.Чи є серед нас хто вже там відпочивав, порадьте місто, готель.
Небоброїдка• 18 мая в 19:04
Колись задавала це питання. Зокрема, біля міста Трапзон. Але толком мені ніхто нічого не розповів- не популярний напрямок серед туроператорів та українців.
Дюагональ• 18 мая в 19:05
Там тільки місцеві купаються, це більше для екскурсійного відпочинку по Стамбулу
мадамГрицацуева
• 18 мая в 19:14
Ответ дляНебоброїдка
Та мабуть так, ми торік з Одеси до Кемеру майже 2 доби добиралися і назад так само.Вже ні який відпочинок не в радість.Та ось думаю Чорне море в Туреччині це ж краще ніж в Болгарію їхати, там і сервіс, природа .Т.б шукаю дешеву рибку в наших реаліях
Мексиканочка• 18 мая в 19:14
Там у них нет нормальных отелей. Они не предлагают отдых еа Черном море, т.к. там погода часто плохая, да и море нечисто.
Мию чакри щоденно• 18 мая в 19:23
Ответ длямадамГрицацуева
А авиа вам намного дороже получается?
Мию чакри щоденно• 18 мая в 19:26
Автор,лучше в дороге дольше помучаться,но купаться в Средиземном. Или тогда уже в Болгарию
Дюагональ• 18 мая в 19:29
Автор, можна ще Ізмір розглянути. Це середземне море, але набагато ближче. Там дуже гарно, є що подивитися
Губка Боб• 18 мая в 19:30
Ответ дляМию чакри щоденно
А авиа вам намного дороже получается?
Мне удалось в этом году купить билеты на авиа туда-обратно за 216$ за 2взрослых
мадамГрицацуева
• 18 мая в 19:39
Ответ дляМию чакри щоденно
Та мови немає, що краще Середземне, та дуже все дорого.Ось і гадаю чи в Болгарію на Чорне море чи в Туреччину на Чорне.Де природа краща, сервіс.
Зараз Середземне для мене як якісь Мальдіви по коштам стали
Дюагональ• 18 мая в 19:40
Ответ дляtori35
В Измире Эгейское море.
Помилилася. А чим воно пагане? Мені сподобалося
Мию чакри щоденно• 18 мая в 19:49
Ответ дляАленка_я
Простите, но Измир это Эгейское море
Прощаю
Но причем здесь Измир,не поняла
Мию чакри щоденно• 18 мая в 19:50
Ответ длямадамГрицацуева
Скажите пожалуйста,а какой у вас бюджет
Мию чакри щоденно• 18 мая в 19:52
Ответ дляАленка_я
случайно, не на тот комментарий ответила
Аааа поняла)
Дюагональ• 18 мая в 20:10
Ответ дляМию чакри щоденно
Прощаю
Но причем здесь Измир,не поняла
Якщо автобусом добиратися, то ближче набагато ніж до Анталії
Борець за гаманець• 18 мая в 23:54
Ответ дляtori35
Я на Эгейском ещё не была .Думаю тоже классное )
Ну ,тоже ехать далековато . И цены в сезон не маленькие . Тот регион любит местные .4 часа от Стамбула фигачить
Борець за гаманець• 19 мая в 10:31
Ответ дляtori35
У меня подруга переехала в Измир ,поэтому будет повод посетить этот регион и Эгейское море.
Супер 👍