Телепузик• 18 мая в 21:59
Які відносини у вашого чоловіка з вашими батьками?
Знайшли спільну мову, став він їм близькою людиною?
Результат:
вже голосів:
35 (56.45%)
Дружньо спілкуються.
16 (25.81%)
Майже не спілкуються.
5 (8.06%)
Він їм стпав к син.
4 (6.45%)
Результати.
2 (3.23%)
Не виносять один одного.
Дівчина Бобула• 18 мая в 22:00
Первый и второй очень близко общаются. Ну у меня родители на приколе, друзья короче
Протру пилюку• 18 мая в 22:01
Ответ дляБелочкой зови
Отличные. Моя мама его обожает.
Моя мама до сих пор обожает моего первого парня с которым встречалась лет 10-12 назад.
ротцвеники• 18 мая в 22:01
мої батьки часто жартують і кажуть «наш хлопчик і невістка».
гарні стосунки)
Астоновитесь!• 18 мая в 22:02
Моя мама родилась в России, хоть и жила с 18 лет в Киеве, но моим мужем идентифицируется, как москаль. Потому он ее не любит.
А папа его не любил, потому не горел желанием дружить, только терпел, раз мне норм.
Диверсификация• 18 мая в 22:02
Натиснула — майже не спілкуються, бо батьки живуть далеко, їздимо туди раз на рік.
Коли приїжджаємо, то спілкуються дружньо.
Грушки-яблочки• 18 мая в 22:07
Не спілкуються. Та що там, чоловік бачив мою матір один раз.
Зі сватами вона не знайома навіть.
Сама з нею спілкуюся по телефону раз в місяць, і то тому, що вона хвора, так би взагалі не звонила їй. З сестрою не спілкуюся взагалі.
Зі сватами вона не знайома навіть.
Умничка-помощничка• 18 мая в 22:20
Мої батьки вже померли.
Батьку не подобався мій чоловік ніколи.
Мама тримала нейтралітет та дипломатію.
Взагалі вважали, що я варта кращого.
Мій чоловік ставився до них з повагою завжди. І зараз згадує завжди з повагою.
Ми в шлюбі майже 27 років.
Батьку не подобався мій чоловік ніколи.
Мама тримала нейтралітет та дипломатію.
Взагалі вважали, що я варта кращого.
Ми в шлюбі майже 27 років.
Милота• 18 мая в 22:22
Ответ дляАстоновитесь!
А ваш батько розумівся на людях.
3@йk@• 18 мая в 23:13
Ответ дляПротру пилюку
И моя )) Только встречались мы 20+ лет назад.
Муж мой ей тоже нравится, но тот бывший - просто ее любовь. Ну он правда с ней был очень галантен.
Астоновитесь!• 18 мая в 23:15
Ответ дляМилота
А ваш батько розумівся на людях.
Життя показало, що так.