Куплю орехи• Изменено 18 мая 2025
Моя свекруха зійшла з розуму
Влаштувала гульки онукам в день похорону мого батька.
У мене в п’ятницю сталося горе. Помер мій папа. Похорони призначені в неділю, сьогодні. Пишу і сама не вірю в реальність. В п’ятницю, чоловік запросив свою матір побути з 12-річною онукою, нашою донькою. Похорони в іншому місті , за 200 км. З суботи до понеділка ми були б відсутні. Чоловік зустрів свекруху, показав все і виїхав о 12 дня до нас. Сьогодні після похорон - зателефонували о 14 спитати як справи, чи не полякались шахедів і та-дам - у нас гості. Свекруха запросила брата чоловіка з іншою онукою погуляти у нас вдома в день похорон. Це удар під дих. Дитині 12 років. Іншій онуці 10 років. Вони вирішили, що в цей день потрібно погуляти у нас в квартирі. Ніби це ініціатива моєї доньки. 2 роки тому - коли померла мама моя - то свекруха, хоч телефонувала і висловлювала співчуття. Ні брат, ні свекруха - мені не подзвонили в цей раз. Я в шоці і великому А..ї. Завтра я їду додому. Брат живе в тому ж місці, нас особливо до себе не запрошує. Мама там няньчить дитину - коли операції , роди, їдуть в Карпати і просто по тижнях. Нас ніхто ні чоловіка, ні мене ніхто не запрошував. В квартирі завішані дзеркала.Що ці люди хотіли цим сказати???
НаБалКоніХодять• 19 мая 2025
Примите наши соболезнования.
Но кто какие гульки устроил? Музыка играла, танцевали-песни пели или что?
Сито для думок• 19 мая 2025
Ответ дляКуплю орехи
Бабшка не могла сама організувати підтримку?
Ото ви наглюча. З вашою дитиною посиділа свекруха, спробувала зробити так, щоб у дитини травма не залишилась від смерті діда. А вам аби посратися з нею? Ви невдячна. Схаменіться і не шукайте проблеми там, де її немає!
Вибачте, що вийшло різкувато. Але якось шкода свекруху вашу стало.
Тётушка Лошадь• 19 мая 2025
Ответ дляПеремелица
А почему вы дочь не взяли с собой??? Пусть бы попрощалась с дедом, поучавствовала в организации похорон. Какие притезии к свекрови? Вы наверное выходец из села? Менталитет ощущается.
зачем это ребенку? кто придумал что ей обязательно с ним попрощаться? вы знаете как дети боятся трупов? зачем это насилие над ребенком?
Хачапууури• 19 мая 2025
Ответ дляКуплю орехи
Це мій тато.
дзеркала завішують тільки там, де лежить покійник
Мудрецыха мира• 19 мая 2025
Вы обижены на них и смотрите на ситуацию через призму этих обид.
В целом, никакого криминала ваша свекровь не совершила
ВсеЧетко• 19 мая 2025
Мой дедушка по папиной линии умер в мои 12-13 лет. Родители меня уведомили и уехали. Я расстроилась, но через час уже жила своей жизнью. Дедушку любила, но мой мозг еще не воспринимал необратимость смерти.
Моя бабушка по папиной линии умерла в мои 17-18 лет. Я была на прощании у нее дома. Уже острее воспринимала, но никто меня на кладбище не брал. После прощания я поехала гулять с подружками и тоже не была погружена в это мыслями. Никаких поминальных кафе для меня тоже не было.
А вот когда умерла вторая бабушка я уже была 25-летней замужней женщиной, я действительно горевала. А дедушка ушел в мои 40. Я рыдала, горе горькое было.
При этом я любила всех бабушек и дедушек, но осознанно я прощалась и горевала только будучи взрослой.
В вашей квартире никто не умер. Горе у вас в сердце и где-то там по месту смерти. Ваш ребенок погрустил и дальше живет. И слава Богу! Бабушка правильно сделала, что сместила фокус внимания, заняла ребенка и не допустила ее погружения в горе. Ее час горевать еще прийдет, а сейчас 10 минут поплакать или погрустить хватит с головой. Ваша свекровь умная женщина. Детей нужно держать от горя подальше. И зеркала завешивать вообще не нужно было. Но это уже ваши ритуалы, если вам надо, то можно даже окна.
Бринзолетта• 19 мая 2025
Ответ дляКуплю орехи
по моему вы просто цепляетесь к бабушке
Бринзолетта• 19 мая 2025
Ответ дляБиблиотекарь
вы сейчас серьезно про психотравму ДУШИ?
Вот это каша у вас в голове....... Религия, психотравмы, суеверия - все в кучу
Я писала о христианских взглядах. Читайте внимательнее.
Если вы считаете, что Бога нет и загробной жизни тоже, просто пройдите мимо.
Этот текст не для вас.
Доросла дівчинка• 19 мая 2025
Я перепрошую, але влітку померла моя мама. Мої діти (9 років та 16 років) були поруч зі мною. І чоловік був поруч. І свекруха зі свекром були поруч. А чому не можна взяти дитину на прощання з дідусем?
Зараз на дієті• 19 мая 2025
Запросити в гості - це не означає влаштувати гульки. Взагалі не побачила проблеми, просто вам дуже боляче і ви так реагуєте.
Для чого дитині сумлінно горювати? Свекруха навпаки подбала, щоб дитина відволіклася і ще й зустрілася з родичами.
Я згадую себе в 13 - мій дідусь не просто помер, а вчинив самогубство і я першою його знайшла. Тобто я і злякалася, і отримала травму на роки. Але тоді я не горювала, мене відправили до подруги на 3 дні і я ловила себе на тому, що забуваю, періодично мені стає весело з подругою і я сміюся. Тобто я вже тоді свідомо розуміла, що мені наче потрібно горювати, але не могла про це думати весь час, відволікалася на якісь підліткові розмови і радості.