ЧукИГеки• 18 мая 2025
Вы любите спать?
Вот просто спать
Малая Налегке• 18 мая 2025
Да, но хотелось бы крепким продолжительным сном спать часов 8 хотя бы
Не получается
Катастрофа• 18 мая 2025
Ні
Але це тому, що живу не сама, і ніч це єдиний час, коли можна побути наодинці з собою, завжди шкода його витрачати на сон
Якби жила сама і весь день був мій, можливо б і любила
І ще в мене тривожний розлад, вдень за якимись справами відволікаюся, а вночі наодинці з думками(
Кросівки оригінал• 18 мая 2025
Читала інтервью Крістіана Бейла, у нього хоббі спать)))
Я маю аналогічне, обожнюю мить коли провалюєшся в днівний сон або на пляжі
ЧукИГеки
• 18 мая 2025
Ответ дляКатастрофа
Ні
Сама живете?
И.О. человека• 19 мая 2025
Ні, мені шкода часу на сон. Вдень сплю дуже рідко, якщо звалить, або погано себе почуваю. Мій чоловік постійно спить, всі свої вихідні на дивані, я не знаю як так можна нічого не робити...