ЧукИГеки• 18 мая в 23:32
Вы любите спать?
Вот просто спать
Малая Налегке• 18 мая в 23:34
Да, но хотелось бы крепким продолжительным сном спать часов 8 хотя бы
Не получается
Катастрофа• 18 мая в 23:45
Ні
Але це тому, що живу не сама, і ніч це єдиний час, коли можна побути наодинці з собою, завжди шкода його витрачати на сон
Якби жила сама і весь день був мій, можливо б і любила
І ще в мене тривожний розлад, вдень за якимись справами відволікаюся, а вночі наодинці з думками(
Кросівки оригінал• 18 мая в 23:45
Читала інтервью Крістіана Бейла, у нього хоббі спать)))
Я маю аналогічне, обожнюю мить коли провалюєшся в днівний сон або на пляжі
ЧукИГеки
• 18 мая в 23:48
Ответ дляКатастрофа
Ні
Сама живете?
И.О. человека• 19 мая в 00:22
Ні, мені шкода часу на сон. Вдень сплю дуже рідко, якщо звалить, або погано себе почуваю. Мій чоловік постійно спить, всі свої вихідні на дивані, я не знаю як так можна нічого не робити...