Добродійка• 19 мая в 10:32
Який обрали табір в Карпатах?
Поділіться відгуками, наводками) їх багато в інстаграмі ,є привабливі по фото та відео, хотілося б реальних відгуків, для підлітків , бюджет +-25 тис
Кукусик• 19 мая в 10:43
Моя їде в вест, але там солд аут ще з середини квітня. Так само як і в багатьох інших хороших таборах. Тому думаю зараз вам залишається обирати з того де є місця, а не шукати відгуки.
Подтяжка• 19 мая в 10:55
Ответ дляКукусик
моя тоже в Вест, ваша там уже была, понравилось?
Неместная Я• 19 мая в 11:09
Ответ дляСвезло так свезло
Моя едет в Гердан,едет первый раз я очень волнуюсь
сколько лет дочке?
Добродійка
• 19 мая в 11:15
Ответ дляСвезло так свезло
моя была там в прошлом году, вцелом ей очень понравилось, немного питание скромное, но моя еще и переборчива
Добродійка
• 19 мая в 11:23
Ответ дляКукусик
бачила вест, картинка подобається , активна реклама в них , я б свою відправила, але нема трансфера з нашого міста , а везти ,це + к ціні , та і не має можливості
Кукусик• 19 мая в 11:23
Ответ дляПодтяжка
Ні, але давно хотіла, просто чекали щоб було 14 років і поїхати саме в Вест тінс.
Подтяжка• 19 мая в 11:30
Ответ дляКукусик
моей тоже 14