Прокачую сідниці• 19 мая в 12:29
Свекруха хоче проводити час з дитиною без мене
Дитині 3 роки.
Свекри бачать дитину кожен тиждень.
При цьому постійно говорять про те, щоб забрати дитину і вона у них була без мене.
Аргументи нібито щоб я могла попрацювати спокійно, відпочити.
Я так не хочу, кажу приїжджайте до нас або ми до вас. Я з усім справляюсь сама.
І дитину ні з ким не залишаю більше ніж на пару годин і то за крайньої необхідності.
Вона дуже мамина і я намагаюся дати їй маму максимально, якщо є змога.
Плюс я переживаю, бо було що намагалися нагодувати ковбасою чи салом, дати компоти, варення, хоча дитина цього взагалі не їсть.
Але виглядає наче я погана, не даючи дитину....
Свекри бачать дитину кожен тиждень.
Пиу!Пиу!• 19 мая в 13:19
Ответ дляПрокачую сідниці
звісно, на те і є дорослі навколо
щоб не провокувати дитину тим, що шкідливо
ну не всі зі старшого покоління розділяють сучасні погляди на харчування і виховання, наприклад, і нічого ти їм не докажеш, і вони не зі зла теж
Я пригадую своїх свекрів - ’ми пороли, і нічо’, ’діти мають боятися батьків, слухняніші будуть’, ’це нормальні цукерки, не видумуй’, ’апельсини і ківі це вітаміни, не можна обмежувать’ - це при тому, що у старшого був атопічний дерматіт, і вони самі явно бачили, що висипання, але от так((
Сірничок• 19 мая в 13:23
Ответ дляПрокачую сідниці
а що з ним так?
цукор варений
і варення те саме
дитина взагалі цукор не вживає
не п´є сочки з цукром і чай з кофеїном
це сучасні міжнародні рекомендації по харчуванню
про ковбасу теж писати ?
цукор варений
і варення те саме
дитина взагалі цукор не вживає
не п´є сочки з цукром і чай з кофеїном
про ковбасу теж писати ?
Ви как мама имеете право воспитывать ребенка так, как считаете нужным, если не хотите, оставлять ребенка с ними, значит ваша интуиция что то вам подсказывает, не терзайтесь, вы правы
Смячиком• 19 мая в 13:25
Ответ дляВам телефонограмма
Берёшь ребёнка плохая не берёшь ребёнка опять плохая бедные свекрухи
хорошо что Я тёща
Тут питання не в ’береш-не-береш’, очевидно ж, що між невісткою і свекрухою є спірні моменти у вихованні дитини. Свекруха не поважає і не приймає погляди невістки на виховання дитини. І це не ок.
Смячиком• 19 мая в 13:27
Ответ дляВам телефонограмма
Горе от ума. Кроме сахара в компоте есть фрукты ягоды в которых микроэлементов и витаминов куча. Я так понимаю ваш ребёнок пьёт полезную воду.
які ще мікроелементи у виварених фруктах?
Звичайно, що вода + тарілка фруктів значно корисніші..
Смячиком• 19 мая в 13:30
Ответ дляДверной_Проем
Ну та так якщо ваша дитина не вживає якогось продукту, він її не смачний - то чого вона буде його їсти у ваших свекрів? вона лише скаже: мені не смачно, бабусю, я не буду це їсти, дай щось інше’ ну як будьяка дитина, якій щось не подобається. та й все яка в цьому проблема
Мої свекри, наприклад, заставляли.. Погрозами, тиском, криками, навіть демонстративно палку показували.
Аноним_Русалка• 19 мая в 13:32
Ответ дляПрокачую сідниці
а якщо дитина цього не хоче?
залишати через сльози?
вона хоче скрізь з мамою
залишати через сльози?
вона хоче скрізь з мамою
Хоче - перехоче (с) МамаНу в садок же якось ходить... Чи ви і в школу з нею ходити будете?
пьЯНА• 19 мая в 13:33
Ответ дляПрокачую сідниці
через сльози ?
яка в цьому потреба ?
вгодити родичам ?
яка в цьому потреба ?
вгодити родичам ?
автор, как это выглядит? у вас с рук вырывают ребенка, вы кричите, у ребенка истерика (она кричит , мама родненькая, не оставляй меня) а свекры свекры злостно: ничего, покричит и перестанет, сейчас колбасу с сахаром дадим, успокоится
Невгамовна• 19 мая в 13:33
Ответ дляПрокачую сідниці
через сльози ?
яка в цьому потреба ?
вгодити родичам ?
яка в цьому потреба ?
вгодити родичам ?
А как вы оставляете в саду?
Прокачую сідниці
• 19 мая в 13:42
Ответ дляпьЯНА
наприклад, свекри кажуть ми приїдемо заберемо, а дитина каже ’з мамою’, ’Я хочу з мамочкою’, ’ мама не йди нікуди’, ’Я тебе не відпущу’ і тп
Аноним_Русалка• 19 мая в 13:42
Ответ дляПрокачую сідниці
присутня хочу бути тому, що так хоче дитина
а я стараюсь максимально задовольняти її потреби і бажання
через війну у дітей теж підвищена тривожни
ість і якщо для відчуття безпеки потрібна постійно мама, то я буду поруч
Яка може бути підвищена тривожність у дитини через війну в 3 роки? Воне не розуміє що таке війна. Їй лише ваша тривожність може передаватися.
Ну і з задоволенням потреб схоже перегинаєте, бо це вже в попу дути називається
Прокачую сідниці
• 19 мая в 13:43
Ответ дляНевгамовна
А как вы оставляете в саду?
коли як
іноді нормально
іноді зі сльозами
тоді сиджу в роздягальні заспокоюю
знає що її першу заберуть, чекає з обіду
іноді нормально
іноді зі сльозами
тоді сиджу в роздягальні заспокоюю
Прокачую сідниці
• 19 мая в 13:45
Ответ дляАноним_Русалка
звісно розуміє
вона знає що таке тривоги, укриття, вибухи, військові літаки...
Прокачую сідниці
• 19 мая в 13:46
Ответ дляАноним_Русалка
ну от хоче-перехоче мене не влаштовує підхід
я хочу прислухатись до потреб своєї дитини
Весёлая морковка• 19 мая в 13:48
Ответ дляПиу!Пиу!
ну от зараз - так. Потім все точно зміниться, то куди поспішати? Я розумію, мова йшла б про питання життя та смерті, а так...
Всі напали на авторку, ніби вона тоне в Титаніку, і не віддає дитини на шлюпку по свекрухи)) Чи самі були давно молодою мамою з першою дитинкою)
Якесь нашестя свекрух у темі))
Може зміниться, може нє. Чи ви не знаєте маминих корзіночок, які в 50 років з-під маминої спідниці все не вилізуть?)