А ось і я• Изменено 19 мая в 13:39

на море так чи ні

їхали б на море при повній невизначеності?
- як буде далі робота,
- де будемо точно жити.
1. Зараз винаймаю квартиру в іншій країні, витрачаю всю зп повністю на себе і дитину (тобто відпочинок був би з відкладень).
дитина поки в школі, тому про навчання її навіть ще не думаю, бо мала, але без відкладень оплату ВУЗу точно б не потягнула.
2. Колишній чоловік відправляє пару тис грн в місяць (іт-шник) і сміється, коли я кажу про відпочинок. Каже, що буде їздити після війни з дитиною сам. І я себе так відчуваю ніяк, що не можу забезпечити море. А він потім буде розказувати, який він молодець. Але він дитину не забезпечує, зате потім їй втовкмачить який він молодець.
3. І це все давить на мене у всіх проявах.
як ви б вчинили? Їхали б?
Не за Будка• 19 мая в 14:00
Недавно была такая же тема, один в один. Вам там писали- едьте, не заморачивайтесь так из одной поездки. Тем более, большинству детей абсолютно плевать на люксовость отеля и количество десертов в ресторане- им нужны впечатления от моря, пляжей и развлечений. А это можно дать на не очень большую сумму
младокошкина• 19 мая в 14:00
Скільки плануєте на відпочинок витратити ? Море - де море , в якій країні , готель чи хостел , є багато варіантів .
Звезда в шоке• 19 мая в 14:00
А ви без сторонніх людей ніяк не справитеся з вашим питанням - бути морю чи ні? І взагалі, ваша тема про море чи про обісрати колишнього?
Бабайко• 19 мая в 14:05
Всегда между ехать или нет выбирала ехать, ни разу не пожалела, деньги приходят зарабатываются , а яркие впечатления детства дочки из путешествий я уже не верну, и не жалею нисколько что я ей их дала
Мстящий за Зайца• 19 мая в 14:09
як подуріли всі з тими морями..босі-голі, без відкладень - але на море треба, за останні гроші
Ламборджини• 19 мая в 14:10
Везти дитину на море, щоб дорікнути колишньому, що він поганий батько чи довести, що ви гарна мама? Для чого? Шукайте відпочинок на менший бюджет, якщо це має бути щось, чим будете спекулювати потім. Емоції і спогади можна забезпечити і без моря, аби бажання
Обнимашкина• 19 мая в 14:10
Ответ дляЗвезда в шоке
А ваш піст про що? Обісрати автора? При тому що сама сидиш на цьому форумі
Обнимашкина• 19 мая в 14:11
Ответ дляЛамборджини
Море можна замінити тільки морем

Це як казати: немає гарного сексу, Шукайте інші радості. Але інші радості- то інші радості. Якіснішим секс від цього не стане
Ашотакоя• 19 мая в 14:11
Если у Вас есть отложенных на два месяца снимать квартиру+питание, в случае потери работы, и + ещё на поездку на море, то я б поехала.
Обнимашкина• 19 мая в 14:13
Ответ дляМстящий за Зайца
Подуріли з цими шмотками. Обвішалися і ходять навкруги дома 🤣
Області пітьми• 19 мая в 14:16
Вы заграницей с ребенком, работаете и снимаете квартиру.
Дома - бывший муж айтишник.
Все, что вас сейчас волнует - стоит ли ехать на море.
Я такой жуткой истории давно тут не читала.
Может, мы все можем вам чем-то помочь?
вре_Динка• 19 мая в 14:17
Ответ дляПописанная парта
А сколько миллионов Вы собрались отложить прежде поехать на море?))
Ну то есть я так понимаю, что 100 тыс грн Вам мало.
а 100тис грн по вашому багато?
Черпак_для_фантазий• 19 мая в 14:17
Ответ дляПописанная парта
Мля какие размышления из за поездки на море. Автор, Вам сначала невроз вылечить и голову. Будет намного проще жить, серьезно.
Вам бы тоже подлечиться. На морьке.
Морковна• 19 мая в 14:18
Ответ дляТеща дочки
Ні. це тільки в Україні всі помішались на поїздці на море. Відпочиньте десь більш активно. Море на 3 дні для дитини більше школди, ніж користі. А місяць відпочи вати, з такими данними, ви не знайдете грошей.
відпочити, але не на морі.
Так автор не в Украине
Морковна• 19 мая в 14:19
Ответ дляМстящий за Зайца
Ага, я так всегда делала и не жалею
Морковна• 19 мая в 14:21
Ответ длямладокошкина
Вот тоже интересно, сколько+- автор запланировала потратить
автор А ось і я • 19 мая в 14:21
Ответ дляОбласті пітьми
Дома - бывший муж айтишник.
Может, мы все можем вам чем-то помочь?
а що тут страшного? поясність.
тобто я не маю права їхати.. чи що?
Морковна• 19 мая в 14:21
Ответ дляА ось і я
а що тут страшного? поясність.
тобто я не маю права їхати.. чи що?
Какую сумму вы себе+- запланировали?
автор А ось і я • 19 мая в 14:22
Ответ дляМорковна
я не планую, просто бачу ринок.
минулого року поїздка була б +- 70 тис грн., в цьому мабуть 80-90 тис. грн.
автор А ось і я • 19 мая в 14:22
Ответ дляМорковна
Какую сумму вы себе+- запланировали?
я не планувала. просто дивлюсь, які є пропозиції. розумію, що це до 100 тис грн.
Кров з молоком• 19 мая в 14:22
Ответ дляМстящий за Зайца
Да, и это абсолютно нормально.
А что, жизнь на стопе держать, потому что нужно очередной ремонт сделать в квартире или очередную кучку денег на депозит нужно положить?
Люблю порядок• 19 мая в 14:23
Ответ дляПописанная парта
Папа айтишник потом предъявит автору что это благодаря его 2м тысячам она смогла скопить такую сумму))
чекайте, тут зарах ще будуть просити адресок, впавши в нірвану від букв ІТ))) а по факту автор права, так і буде, на жаль.
Морковна• 19 мая в 14:24
Ответ дляА ось і я
я не планую, просто бачу ринок.
У вас аэропорт не далеко? Мне кажется,вы в меньшую вложитесь сумму. Это из Украины надо ещё добираться дорого и долго, 3 тысячи билет на поезд до Кишинева,к примеру. А как наши бедные люди из Сум едут итд((((
Так что езжайте.
А на алименты чего не подаете? Будет же больше денег,если ЗП официальная
Звезда в шоке• 19 мая в 14:24
Ответ дляОбнимашкина
Пекельні борошна?))
Морковна• 19 мая в 14:26
Ответ дляМстящий за Зайца
А надо спать с носком под подушкой,в котором деньги или ремонт делать, шоб кума пришла и ахнула
Завтра прилетит ракета и нечего вспомнить будет на том свете. Зато відкладення!!!!
автор А ось і я • 19 мая в 14:26
Ответ дляМорковна
Так что езжайте.
ЗП звичайно не офіційна, це ж іт.
тому як є)
я написала, мабуть не треба було тут це писати про нього. просто він мене так нервує, що я і в цьому питанні його ’втулила’)
Статус Ква• 19 мая в 14:27
Ответ дляА ось і я
так, в мене грошей вистачить навіть на декілька поїздок на море, просто якось так і хочеться, щоб в дитини було гарне дитинство, і щоб я не плакала ночами з думками де ще заробити і що буде далі
скористайтися грошима на одну із декількох поїздок. і в дитине буде гарне дитинство і ви не будете плакати в подушку. ото дійсно проблеми у Вас.
Морковна• 19 мая в 14:27
Ответ дляА ось і я
ЗП звичайно не офіційна, це ж іт.
тому як є)
Заработаете ещё,езжайте
Люблю порядок• 19 мая в 14:27
Ответ дляА ось і я
я написала це з точки зору, що він буде для неї супер татом.
а я тягнучий кінь буду в її ’картинці’ як постійно забігана мама без класних днів, емоцій, відпочинку і тп
Авторе, в якій Ви країні? Мої діти на маювку полетіли на Кіпр на 5 ночей, білети виловили дешеві ще в грудні, але якраз таки білети часто в акціях лоукостерів і копійчані. Ну і не обов’язково на море, можна так недорого відпочити, просто змінивши обстановку. Крім моря, є ще маса цікавих і захоплюючих речей
Мстящий за Зайца• 19 мая в 14:27
Ответ дляМорковна
Так автор не в Украине, не надо ожидать ракету