Бла бла бла• 19 мая в 20:39

Біда( Заразила чоловіка трихомонадою. Прийшли результати((

Підцепила від постійного жонатого коханця.Зним стосунки давно,троє дітей у нього,родина порядна.Дружину його знаю,не гуляща сто відсотків,держслужбовець вона,начальник відділу.Коханець злий,каже це від тебе.А я ж ні з ким.Чоловік мій не гуляє.Халепа(Лікування уколами і таблетками довготривале.Збрехати чоловіку,мовляв,молочниця?Підробити аналізи?Якщо взнає правду-розлучення і коттедж з квартирою його.((Не в шлюбі куплено)Я в дикому шоці ..Життя рушиться..
автор Бла бла бла • 19 мая в 20:50
Поки що на думці підробити аналізи під просту молочницю і лікуватись обом
Скользкая• 19 мая в 20:51
Треба ще весь колектив перевірити, хто з вами працює.
автор Бла бла бла • 19 мая в 20:51
Якби тільки таблетки,а то ж ще й уколи
автор Бла бла бла • 19 мая в 20:51
Я таблетки могла б підсипати в їжу,а чи можна уколи підливати?
автор Бла бла бла • 19 мая в 20:52
Якщо я по тихому пролікуюсь,я заражусь від чоловіка знову і ці виділення,запах тухлої риби......................
Мафиозная• 19 мая в 20:52
Ответ дляБла бла бла
Венеролог каже,що зараз кожна друга пара з таким чи подібним
Кожна друга пара з тих, що до цього лікаря приходять.
Ламборджини• 19 мая в 20:53
Ответ дляБла бла бла
Я не зраджувала,мій чоловік теж,дружина коханця виключно порядна(сіра миша)
пардон, как это не зраджували?
Ламборджини• 19 мая в 20:53
Ответ дляБла бла бла
можна, лийте
Скользкая• 19 мая в 20:54
Ответ дляЛамборджини
пардон, как это не зраджували?
Всім цим трьом людям чоловіку, коханцю і дружині коханця автор не зраджувала, в них був закритий клуб, поки хтось не вирішив зрадити. Моя версія чоловік. Вбивця завжди самий непередбачуваний, так і тут.
Україна наше все• 19 мая в 20:54
Ответ дляСкользкая
клуб свингеров?
Ламборджини• 19 мая в 20:55
Ответ дляСкользкая
а може все ж таки та сіра миша? ))
Скользкая• 19 мая в 20:55
Ответ дляУкраїна наше все
клуб свингеров?
Хто зна? Як вони себе називають?
Скользкая• 19 мая в 20:56
Ответ дляЛамборджини
а може все ж таки та сіра миша? ))
Може вона з чоловіком автора?
Ламборджини• 19 мая в 20:56
Ответ дляСкользкая
Може вона з чоловіком автора?
точно
Ламборджини• 19 мая в 20:57
короче , автор, лейте всем уколы в компот и будет вам счастье
Неновая почта• 19 мая в 20:57
Ответ дляЛамборджини
а може все ж таки та сіра миша? ))
Я теж ставлю на мишу. В тихому омуті..)
Скользкая• 19 мая в 20:58
Ответ дляЛамборджини
точно
Але міг бути разовий секс з прибиральницею, доставщиком піци, або сантехніком якого вона викликала на минулому тижні. Варіантів маса.
Мандолина Бу• 19 мая в 20:58
А ви красуня неземна. Ну бува. Скажіть, що на фоні зниження імунітету і стресу вона проявилась, може й була ,а може в бані чи на депіляції давно й непомітно, титр слабий. У колишнього 5 коханок і жінку періодично заражав. То такі відмазки були. Если шо, після одруження наших я з ним не спала,але тіпа друзі
Але напаркуа уколи. Що за схема
автор Бла бла бла • 19 мая в 20:58
Ответ дляЛамборджини
А чи можна так підсипати в їжу препарати?
автор Бла бла бла • 19 мая в 20:59
Ответ дляМандолина Бу
Але напаркуа уколи. Що за схема
Трихомонада.
Ламборджини• 19 мая в 21:00
Ответ дляНеновая почта
Я теж ставлю на мишу. В тихому омуті..)
ці миші вони такі, тільки на перший погляд сірі))
автор Бла бла бла • 19 мая в 21:01
Баня,сауна,басейн не підходе.Я туди не хожу.З коханцем ми в отелі.Я його знаю все життя,з садочка кохання.Нам по 51 року.
ФсеСама• 19 мая в 21:02
Вибачте))
автор Бла бла бла • 19 мая в 21:02
Це жах якийсь
автор Бла бла бла • 19 мая в 21:03
Ответ дляЛамборджини
Ні.Вона не зраджує
автор Бла бла бла • 19 мая в 21:05
Він по молодості покинув мене і на ній одружився,бо я була бідна.І батьки надрочили його проти мене.Його дружина знає про нас і раніше телефонувала,забирай його собі,я знаю,що він тебе любить все життя
автор Бла бла бла • 19 мая в 21:06
Я її ненавиджу.Але вона не така,районний центр маленький і все на виду-робота і вдома троє дітей
Гербарія сушу• 19 мая в 21:07
Ответ дляБла бла бла
За что вы ее ненавидите?
Бабка-байкерша• 19 мая в 21:08
Читаю и плачу. Очень душераздирающая история про большую любовь, предательство и разлучницу трихомонаду.
мистерЛяпсус• 19 мая в 21:09
Ответ дляСКИБИДЫШь
Так вам всем курвам и надо. Поделом.
Репліка фригідної жінки