долой_лама• 19 мая в 21:48
Який стиль (епоха, культура) вам особливо близький?
Ку-кусик• 19 мая в 21:53
Ответ дляРомашкинная
ох і смачних вареників з сметаною поїла...
Молода картопля з салатом теж ваша була в Турції?
Топтунша• 19 мая в 21:55
Сецесія і її розвиток в 20-30х. Часи, коли закінчилась велика війна і всі живуть на максимальній швидкості і в повітрі передчуття нової війни.
Швабристка• 19 мая в 22:10
Мне нравится США 20-30 годы прошлого столетия, очень красивый стиль одежды
Margaret Rose• 20 мая в 13:06
Друга половина 20 століття, всі десятиліття+нульові. Всі часто фукають на ці епохи (особливо 80-ті), але щось в них є....