Простецкая• 19 мая 2025

В мене сльози на очах. Написав мій син в п´ятому класі..

Коли людина лізе до кишені, щоб дістати й викурити чергову сигарету, вона ігнорує напис на упаковці з попередженням. Усі знають, що сигарети шкідливі для здоров´я, проте продовжують ігнорувати всі заклики лікарів.

Курити сигарети шкідливо для нашого фізичного здоров’я. А розмовляти російською, мовою ворогів, людей, які прийшли на наші землі вбивати, які виконують свої зомбовані накази, керуючись вказівками вищого керівництва, що створює образ великої і могутньої російської мови, — є вдвічі необачнішим рішенням. Ще дурнішим, ніж курити сигарети.

Якщо куріння вбиває повільно, але впевнено, то російська мова знищує все людське в кожному українцеві, який обирає її у 2025 році. Вона очорнює душу й робить це значно агресивніше, ніж сигарета. Кожна клітина не просто просочується — вона потрапляє у пастку «русскості». І це найстрашніше — коли твоя душа опиняється в мовному клині. Хоча багато хто, хто говорить російською, вважає, що це їхній свідомий вибір, насправді вибір давно зроблений за них — верхівкою російської влади.

Насправді існує протиотрута. Це український контент, українські медіаресурси, українська культура, українська мова в повсякденному житті, українські традиції. Дотримання українських звичаїв. Відмова від усього чужого, ворожого, злого, скверного.

Зціліть себе силою рідної мови, мови своїх предків, перш ніж вас поневолить ворожа, всеруйнівна, спопеляюча темрява.
Мейк-ап форева• 20 мая 2025
Понеслась кобыла в щавель...
Женщинас• 20 мая 2025
Джипіті це писав))
Чесно брешу• 20 мая 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Последнее время наблюдаю тенденцию,что на украинском языке пишут гадости и проклятия малограмотные люди.
Ловлю себя на мысли, что после таких постов, как у автора, начинается какое-то отторжение к украинскому языку. Видимо, это и есть ее настоящая цель и методичка. Умом я понимаю, что язык ни в чем не виноват, но в последнее время он стал постоянно ассоциироваться с агрессией. Вот это и отталкивает. А раньше мова мне очень нравилась и было желание на ней разговаривать, потому что она вызывала совсем другие эмоции, чего-то красивого, спокойного и доброго
Не прохожу мимо• 20 мая 2025
Ответ дляПростецкая
Це не чат. Помітно ж, що думки дитячі і світосприйняття загалом.
Так, зовсім дитячі))
Але текст хороший, дякую за тему
Mira-a102• 20 мая 2025
Ответ дляКоролеВешна
Ви дійсно вірите, що то він написав?
Это был сарказм)
Ошеламиссимо• 20 мая 2025
Ответ дляПростецкая
’ тааак, звичайно! а потім маленьке звірятко загортає шоколад у фольгу ’ (с.)
Голубая фишка• 20 мая 2025
Мой сын тоже в пятом. Верю, очень даже верю
Голубая фишка• 20 мая 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Але ж реально цікаво, це трольна тема чи автор справді думала що син сам написав?
Троль, скорее всего. Человек, у которого ребенок в 5 классе реально осознает, что такое он не напишет.
Не прохожу мимо• 20 мая 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
путін хуйло, кацапи вбивці, смерть ворогам

вам не подобаються такі слова?
Своего не предлагать• 20 мая 2025
Ответ дляMira-a102
Ваш сын - ГЕНИЙ! Мои аплодисменты)
Или чат gpt
Своего не предлагать• 20 мая 2025
Ответ дляКоролеВешна
Ви дійсно вірите, що то він написав?
Ии сейчас и не такое сочиняет))
Своего не предлагать• 20 мая 2025
Ответ дляПростецкая
А gpt, он такой, милый и непосредственный😁
З понеділка на дієті• 20 мая 2025
Я - гражданин Украины. Мой родной язык русский. Я ненавижу россию и все что с ней связано. На мову в быту переходить не буду. Принуждать меня будете - я тупо уеду к родственникам в США. И гребитесь сами со своей ненавистью к согражданам.
Советчица Года• 20 мая 2025
Автор, мила, ну навіщо Ви написали в цей гадюшник?
Тут же за кацапську порвуть.
Це не той ресурс.
Слава Богу, що в житті таких не багато зустрічаю.
Київ.
Советчица Года• 20 мая 2025
Ответ длямиссДавеча
Удалено администрацией...
КоролеВешна• 20 мая 2025
Ответ дляПростецкая
Тоді у вашої дитини великі таргани. Краще б то був чат
Трактор Віка• 20 мая 2025
Ответ дляАшотакоя
А у меня сериалы рос смотрит.... и реально украинских такого плана нет от слова совсем
Що ж там за такі особливі серіали? Хоч один для прикладу назвіть
Чесно брешу• 20 мая 2025
Ответ дляНе прохожу мимо

вам не подобаються такі слова?
Разве пост автора об этом?
Не прохожу мимо• 20 мая 2025
Ответ дляЧесно брешу
Разве пост автора об этом?
Перепрошую, а я не автору писала. Ви просто намагаєтеся влізти в чужий діалог, вас збентежило щось в моїх словах?
Чесно брешу• 20 мая 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Конечно, вы пишите про чужой диалог, а я ответила на то, что вы написали лично мне. Диалог - это разговор двух людей. В какой чужой диалог я ’влезла’?
Не прохожу мимо• 20 мая 2025
Ответ дляЧесно брешу
Я не знала, що ви тут працюєте з двох акаунтів
Чесно брешу• 20 мая 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Ну да, мне пора бы было уже привыкнуть, что здесь много странных людей. Не все поддается логике и имеет смысл, у вас как раз какой-то набор слов без смысла. Вы же первая мне написали, а потом оказывается, что это я ’влезла в чужой диалог’. Вы любитель говорить на белое чёрное?
Не прохожу мимо• 20 мая 2025
Ответ дляЧесно брешу
Ви перепрацювалися вночі, відпочивайте, гарного дня!)
Чесно брешу• 20 мая 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Таки да, сорри, недавно проснулась мне пришло сообщение с другой темы, и я перепутала и подумала, что это вы мне написали первой. Ну, бывает, вам тоже хорошего дня
Меряю линейкой• 20 мая 2025
а нам рассказывают, что нас нет пропаганды)))
Ашотакоя• 20 мая 2025
Ответ дляТрактор Віка
Я не знаю, какая то хрень про отношения, знакомства .. для подростков
Ашотакоя• 20 мая 2025
Ответ дляЧесно брешу
Язык не виноват, а люди да ...переобуваются в воздухе и используют его...
Ашотакоя• 20 мая 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Везет вам, а у меня нет родственников в США ...