Закусенец• 20 мая в 09:18

В четвер поїздка, а я як завжди тривога.

Вічно переживаю би ніхто перед поїздкою не захворів. І переважно завжди так і виходить.
От їхати в четвер зранку, а сьогодні син вже чуточку соплі має. Вже підліток, але кожен раз одне й те саме.
Як переключити свої думки на щось інше.
Вже вчора здавалось наче він теплий, поміняла температуру все ок. Сьогодні вже наче соплі. Сама придумала, сама боюсь.
ПодругаМужа• 20 мая в 09:21
Я когда жила со своей мамой вечно болела вечно у неё начиналось перед поездками щупание меня причитания эти. Я столько не болела за всю свою жизнь как за то время как жила с родителями. Гиперопеку отключите И перестанет ребёнок болеть
Сиджу тихенько• 20 мая в 09:22
Автор вам надо пить успокоительные на постоянной основе. Может вас попустит.
Люблю ВалЄру• 20 мая в 09:24
А что случится, если подросток поедет куда-то с соплями?
Он не умеет пользоваться салфетками самостоятельно?
Рву и мечу• 20 мая в 09:24
Підліток чуть соплі має?) Скільки рочків?
Затишне кубло• 20 мая в 09:25
Має визнати , що ви пацієнт, якщо не психіатра, то.психотерапевта точно. І тоді терапія чи ліки.
Пасхальний тролік• 20 мая в 09:25
А дочка? Это ж вы им лимфоузлы проверяете?
Стетоскопуло• 20 мая в 09:26
Распаковывайте чумаданы и вызывайте скорую
Смячиком• 20 мая в 09:31
Та не парьтеся, ну навіть заховоріє, все одно доїдете, все одно скрізь є медицина, нічого страшного не трапиться.
СКИБИДЫШь• 20 мая в 09:31
Ответ дляПасхальний тролік
що ж ви так жорстко? таку тему запороли
автор Закусенец • 20 мая в 09:31
Ответ дляРву и мечу
Виннипуховна• 20 мая в 09:35
Переключитесь на работу с психиатром и отстаньте от детей. Вам это тут уже миллион раз писали. Мисс лимфоузел.
Рву и мечу• 20 мая в 09:35
Ответ дляЗакусенец
Ви дуже себе накручуєте. І, взагалі, не привчайте хлопця до цього трешу, бо дружині потім мозок винесе.
Лукава Кішка• 20 мая в 09:44
Ответ дляЗакусенец
Автор, покажіть, як користуватися серветками. Бідна дитина. Хоч не в ліжку з перев´язаним горлом і поруч столик з пігулками?
Лукава Кішка• 20 мая в 09:45
Ответ дляРву и мечу
Та не дай Боже отаке щастя дівчіні якійсь перепаде)) Хай вже з мамцею .
Рву и мечу• 20 мая в 09:50
Авторе, ми не відьми) Ну Вам дійсно треба чимось корисним зайнятись. Бо син потім перед кожною поїздкою буде накручувати себе сам. Воно Вам треба?
Алина-1240• 20 мая в 10:15
Вы как моя мама..у нее было 2 периода-истерик таких, что на ум не налазят и искания у меня болезней....еще по знахарях разных волочились...это писец, самое большое счастье тот день, когда я от нее сбежала