Готова до другої• 20 мая в 09:30

Делікатне питання (туалет)

Дівчата, маю питання, тиждень тому була операція з видалення міоми полосна. Стикнулася з проблемою походу в туалет по-великому, лікар попередила, що таке може бути і якщо що, то пропити дуфалак, але, вибачте, він до одного місця. Є позиви, а сходити не можу, чим можна собі допомогти. Ставила ще гліцеринову свічку, також не було бажаного ефекту.
Люблю_смаколики• 20 мая в 09:31
Микроклизму купите .
Редисочка• 20 мая в 09:33
Таблетки изиду по 2 капсули + купіть псиліум (тільки не в таблетках) двічі на день пити за інструкцією і нормалізується. Це лікування мені призначив лікар з такою проблемою, як у вас. Перевірила на собі, працює
Перша на селі• 20 мая в 09:34
Я с клизмой ходила недели 3 после кесарево,по-другому не получалось.Таблетки нельзя,кефир не помогал(хотя раньше работало)
Кондуктор маршрутки• 20 мая в 09:35
Мікроклизма класна, купіть в аптеці.
ПочтальЁнша• 20 мая в 09:36
Автор, вы много воды пьете ?

Вот такой есть чай . Хорош.
На границе• 20 мая в 09:36
Ответ дляЛюблю_смаколики
Микроклизму купите .
Або гліцеринову свічку.
На границе• 20 мая в 09:37
Вже як розмякшаться калові масси на виході, то можна і препарати внутрішньо
ДаЗдраПерма• 20 мая в 09:39
Мені теж дуфалак радили, коли я лежала в гінекології (правда з іншого приводу). Так от я зрозуміла, що мені його треба пити разом з якимсь йогуртом. Бо якщо пити просто так, то від нього жорстко пучить, але безрезультатно.
А взагалі тут правильно радять мікроклізми - спробуйте Мікролакс.
автор Готова до другої • 20 мая в 09:47
Всім дякую за відповіді. Пошлю чоловіка в аптеку
пьЯНА• 20 мая в 09:50
харчування
води побільше, ківі зі шкіркою, творог з курагою/чорносливом, обов’язково салати з олією, можна натощак лляну олію 1ч.л., супи гречані/вівсяні, м’ясо/риба до речі запечені на вечір досить гарно спонукають до очистки на ранок
автор Готова до другої • 20 мая в 09:58
Ответ дляпьЯНА
харчування
Дякую, але щось харчування не дуже наразі допомагає
автор Готова до другої • 20 мая в 09:59
Ответ дляПочтальЁнша
Автор, вы много воды пьете ?

Вот такой есть чай . Хорош.
Так, зараз п´ю достатньо води, хоча зазвичай її не дуже полюбляю
ПочтальЁнша• 20 мая в 10:12
Ответ дляГотова до другої
Хотя бы 2 л в день
И супы побольше

Если купите тот чай , что я скинула , завариваете сначала один пакетик . Два может быть сильно много . У меня тоже были миомы , они сильно передавливали кишечник , чай крепко выручал
Хропочка з гривкою• 20 мая в 10:19
Ответ дляНа границе
Або гліцеринову свічку.
Вона їй до жопи)) автор написала шо ставила
автор Готова до другої • 20 мая в 11:58
Ответ дляПочтальЁнша
Хотя бы 2 л в день
И супы побольше

Дякую вам велике)
ПочтальЁнша• 20 мая в 12:02
Ответ дляГотова до другої
Дякую вам велике)
Попробуйте микроклизьму
А на ночь выпейте чай . Если заварите как по инструкции 2 пакетика - На след день лучше дома побыть ))😂